Направих си сама

  • 45 636
  • 402
# 300
а някой правил ли е следното нещо: мисля да се възползвам от техниката с балоните и конеца, която описва Ати в началото на тази тема, но мисля да използвам конец и Ц 200 и да си направя нещо като купичка-панерче с канап, но имам питанка  newsm78 дали няма да се залепят порцелана иконеца  newsm78 #Crazy

моля ако някой има идея и опит да сподели  Praynig

Виж тук.Можеш да увиеш балона повече,за да е по-плътна купичката.
Виж целия пост
# 301
soft  ето още няколко идеи за щипки:


http://amberka.multiply.com/photos/hi-res/14/3?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F14%2F3


http://amberka.multiply.com/photos/hi-res/14/4?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F14%2F4

Момичета за какво ги използвате тези перфораторчета?
Виж целия пост
# 302
Ето ги и печатите:
Виж целия пост
# 303
Miriel, на моите перфоратори картинките отзад не отговарят. Имай го предвид, може и твоите да са така. Снежинката я няма на опаковката. Изглежда така:

Виж целия пост
# 304
Miriel, обърнах целия град Русе да търся такива печати!!! хранителният магазин на популярна верига ли е?
Виж целия пост
# 305
Ati разхождам се аз днес по главната и решавам д вляза в Офис 1 за потърся перфораторчета. Изгледахаме на криво. Но точно под тях имаше щанд с книжарски стоки. Викам си "Защо да не попитам?". И открих Grinning
Имаха само три формички - листо, звезда и сърце. Струват 1,90. Момичето каза, че ще поръча и другите. Те са общо 15. Много съм доволна. Мънички са, но са сладки. Ще ги снимам и ще ги кача за да ги видите.
Miriel, за книжарския щанд на 1 ет на Наркоп-а ли става въпрос? Нашите живеят в Плевен и мисля да поръчам на майка ми да закупи няколко, че тук в кварталната ни книжарница са по 3.20лв #Crazy
Виж целия пост
# 306
dujdets точно за този щанд говоря.
Виж целия пост
# 307
Момичета, това е най-новото ми произведение.
Чанта от торбички. Mr. Green
Виж целия пост
# 308
Моля сподели техниката, чантата е супер  Peace.
Виж целия пост
# 309
Подробности ТУК!
Виж целия пост
# 310
Пише, че няма такава страница Rolling Eyes
Виж целия пост
# 311
Пише, че няма такава страница Rolling Eyes
Опитай сега. Wink
Май бях объркала линка. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 312
Miriel,   bouquet
Caprari, направо ми събра очите с тая красота  smile3501 Много свежо - умирам си за плетени торби!
Виж целия пост
# 313
Супер остава да ми я оплете някой Whistling
Виж целия пост
# 314
Много хубава торбичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия