Майски бебета 2024г. - Тема 13

  • 33 376
  • 772
# 630
Аз от днес имам точно седмица до термин, вече никакво търпение нямам. Ама като гледам малкия изобщо не се е засилил да излиза, корема ми още е високо и вчера имах ужасни киселини.
През нощта имах малко по-силна менструална болка + голямо стягане на корема, но това беше.
Сега се замислих, че така и не усетих този nesting период, като цяло си бях доста енергична и мързеливите дни бяха по-скоро изключение.
Да ви се похваля, че ние май вече сме напълно готови и ми е страшно спокойно. Даже свършихме повече неща, отколкото мислех. Остана единствено да сглобим next-to-me-то, ама съм го оставила да е докато съм в болницата, че бабите да да спокойни, че не всичко е готово
Виж целия пост
# 631
За болките в кръста и таза четох,че са от предвистниците за скорошно раждане.Бебето се намества.
Аз съм сложила да се перат протекторите за креватчето и довечера като изсъхнат мисля да го оправя да е готово легълцето.Изпрала съм и съм изгладила чаршафче,възглавнички,обиколници,всичко.Да е готово в случай,че зараждам пък на детето креватчето не е оправено.А на друг доверие нямам Grinning
Виж целия пост
# 632
Имате ли дни, в които бебетата не са много активни (38г.с.)?
Да ,нормално е ,с наближаването на термин могат да намалят движенията си и моята мързелува повече
Виж целия пост
# 633
Казаха 5 дни че е пътеката колко ще ме държат не знам. Сега всичко е нормално, надявам се да ме пуснат по бързо да си ходя
Виж целия пост
# 634
aleksieva.dani, тя Олга не прави ли и верзио. Поне аз го обмислях след 34 седмица, ако и това бебе не се беше завъртяло.

За ваксините съм без коментар, радвам се че изпреварих този път събитията. Чак майка ми ми звъня, че баба ми била много притеснена с този коклюш, та обясних, че вкъщи всички сме ваксинирани.

Не знам дали ще нося почерпка, на АГ сигурно ще подаря нещо, предният път подарих карикатура и много се зарадва, но сега не знам. Може персонализирана бутилка за вода, че знам че ползва 🧐

Не спомена нищо за верзио, лаза само има много време, може и в последния момент да се обърне. Знам, че в Надежда, НадеждаСтаменова прави, но малко ме е страх да пришпорваме нещата и се притеснявам да не стане беля, та е малко хвм сърби, хем боли Sad , а мъжът ми като видя какво представлява процедурата, каза абсурд такива неща да ви правят. Опитвам се да запазвам спокойствие, но ми е притеснено и това, че АГ пост ми говори как ще е секцио без капка вероятност, ме напряга още повече
Виж целия пост
# 635
Момичета, правих си инванзивния тест още 12 г.с. и сега получавам реклама от фирмата за съхранение на стволови клетки. Не се бях замисляла да ви кажа. Имам само една позната, която съхранява по лично желание.
Има ли от вас някоя, която ще съхранява? Какво ви е мнението?
Виж целия пост
# 636
aleksieva.dani, тя Олга не прави ли и верзио. Поне аз го обмислях след 34 седмица, ако и това бебе не се беше завъртяло.

За ваксините съм без коментар, радвам се че изпреварих този път събитията. Чак майка ми ми звъня, че баба ми била много притеснена с този коклюш, та обясних, че вкъщи всички сме ваксинирани.

Не знам дали ще нося почерпка, на АГ сигурно ще подаря нещо, предният път подарих карикатура и много се зарадва, но сега не знам. Може персонализирана бутилка за вода, че знам че ползва 🧐

Не спомена нищо за верзио, лаза само има много време, може и в последния момент да се обърне. Знам, че в Надежда, НадеждаСтаменова прави, но малко ме е страх да пришпорваме нещата и се притеснявам да не стане беля, та е малко хвм сърби, хем боли Sad , а мъжът ми като видя какво представлява процедурата, каза абсурд такива неща да ви правят. Опитвам се да запазвам спокойствие, но ми е притеснено и това, че АГ пост ми говори как ще е секцио без капка вероятност, ме напряга още повече

Това е от нейната книга в случай, че я нямаш. Виж и на този сайт от последната снимка може да има нещо, което да проработи при теб 🤞🤞🤞

Скрит текст:




Виж целия пост
# 637
Аз от днес имам точно седмица до термин, вече никакво търпение нямам. Ама като гледам малкия изобщо не се е засилил да излиза, корема ми още е високо и вчера имах ужасни киселини.
През нощта имах малко по-силна менструална болка + голямо стягане на корема, но това беше.

И аз съм като теб, термин другата седмица, ама бебето май не го касае особено. Вчера обаче имах стягания цял ден и както си четях книгата си викам "Бе я да стана да го оправя тоя куфар 😂". Та така, вече и багаж имам, мъжът ми ми беше оставил солети и сладки, вечерта ми подари и нова бутилка за вода, да си ползвам в болницата.

През целия ден имах стягания, понякога с болка. Вечерта обаче затихнаха, а аз си мислех, че се започва и ще се увеличат. Сега чакам за тонове и ще видя какво ще ми кажат. Честно, готова съм да остана направо!

Mkyorova, стиснати палци имаш и от мен! 5 дни пътека не са ли много за такова нещо? Свекър ми толкова го държаха след инсулт.
Виж целия пост
# 638
Аз пък кошарата не съм я пипала,смисъл чаршафи най наййй накрая да не прашат,а и в момента е склад там 🫣каката хвърля дрехи отгоре,пръчките седят, гледам и едни бански си е пуснала 😁
Виж целия пост
# 639
Аз тази седмица ще оправям кошарата, багажа. Искам всичко да е готово, защото както сме края на април, така ще станем края на май и ще съм до никъде.
Виж целия пост
# 640
И ние кошарата ще я оставим на таткото, да я стегне преди да ни изпишат. Чаршафчета и прочие също той ще постели и на двете легла.
Виж целия пост
# 641
Аз вчера имах регулярни контракции на 5 минути около 40 минути и си казах чакам да стане час и тръгвам към болницата но всичко приключи, привечер пак имах но не толкова силни и регулярни днес след обед съм на тонове ще видим какво ще покаже. А днес ще ми карат и пералнята на сервиз да видят дали ще може да се оправи или трябва нова… още едни разход че нали са ни малко
Виж целия пост
# 642
И аз кошарата преди да тръгна за болницата ще я стягам - то само трябва да ѝ сложа протектор и чаршафчета. Сега не давам абсолютно нищо да се слага върху нея 😀
Тоалетите ни за изписване ще ги приготвя на свекито, тя ще пристигне докато съм в болница, да ми ги изглади и ММ да ги донесе преди изписването. Иначе количката ми е готова вече с чаршафчета, но тя е завита с един огромен чаршаф да не се праши, така че надявам се да не се напрашат и те 😀 ще го извеждам мъника долу на барбекюто, със сигурност няма да го държа 40 дни затворен вкъщи.
Тръгвам за преглед, моля се да е минал 2.500кг., че последния път ми се стори малък (както вървеше седмица напред) и нещо се сдухах... 🍀
Виж целия пост
# 643
И аз снощи през три минути,болезнени,като при менструация и стягане,след 40 минути просто спряха 😂
Виж целия пост
# 644
Всичко ще е наред. Стискам ти палци.
Аз за тоалети- аз в някаква рокля мисля да бъда, а бебчо - в комплект за изписване.
И тях ще приготвя от сега, че не искам ММ да се притеснява кое да вземе, кое-не. А нито аз, нито той обичаме да ни се пречкат и да ни дават акъл, та това с помощта от двете страни гледаме да го сведем до минимум.
И аз кошарата преди да тръгна за болницата ще я стягам - то само трябва да ѝ сложа протектор и чаршафчета. Сега не давам абсолютно нищо да се слага върху нея 😀
Тоалетите ни за изписване ще ги приготвя на свекито, тя ще пристигне докато съм в болница, да ми ги изглади и ММ да ги донесе преди изписването. Иначе количката ми е готова вече с чаршафчета, но тя е завита с един огромен чаршаф да не се праши, така че надявам се да не се напрашат и те 😀 ще го извеждам мъника долу на барбекюто, със сигурност няма да го държа 40 дни затворен вкъщи.
Тръгвам за преглед, моля се да е минал 2.500кг., че последния път ми се стори малък (както вървеше седмица напред) и нещо се сдухах... 🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия