Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 46/Златно момче

  • 86 370
  • 739
# 225
Нещо интересно!

Така е, така е! Сега и на Ураз сторито в инстаграм четох! Грешката е моя! 🙃
Виж целия пост
# 226
Вече май официално казаха ,че 7 юни 2024г. 73 епизод ще свърши сезона. 



Скрит текст:
67 епизод ще е с хубав край. Трейлър се очаква в понеделник.

От турски източник !!!
Виж целия пост
# 227
Вече май официално казаха ,че 7 юни 2024г. 73 епизод ще свърши сезона. 



Скрит текст:
67 епизод ще е с хубав край. Трейлър се очаква в понеделник.

От турски източник !!!

не гледаме от вчера сериала ,трейлърите винаги са  били в понеделник и сряда ,малкл изключения са някви дни дето са празници или някви такива или ако пускат фрага в петък,но затова Емрулах ни предупреждава.
Виж целия пост
# 228
Вече май официално казаха ,че 7 юни 2024г. 73 епизод ще свърши сезона. 



Скрит текст:
67 епизод ще е с хубав край. Трейлър се очаква в понеделник.

От турски източник !!!

не гледаме от вчера сериала ,трейлърите винаги са  били в понеделник и сряда ,малкл изключения са някви дни дето са празници или някви такива или ако пускат фрага в петък,но затова Емрулах ни предупреждава.

👍🏿
Виж целия пост
# 229
По повод поредното потвърждаване за трети сезон се разрових малко в нета, че ми стана любопитно има ли интерес в Скандинавските страни, където е продаден сериалът. Става въпрос за Финландия и Швеция.
Във Финландия се излъчва вече втори сезон, явно е имало интерес щом са го купили. В сайтът на телевизията пише, че са на 32-ра от 131 серии във втори сезон.
В Швеция са все още на първи сезон, започнали са да го излъчват на първи януари от това, което виждам в техният сайт и са на 80-та серия, която отговаря на 25-та турска. Ще ми е интересно дали и те ще купят втори сезон.
Разрових се, защото там хората имат различен начин на мислене и разбирания, спрямо нашите.
Виж целия пост
# 230
Виж целия пост
# 231
Мечтая си да видя Мерт и аз така 😭😭😭
Даже и от далеч…
 Еххх…

Виж целия пост
# 232
Хареса ми серията, харесва ми как със всеки следващ епизод от втори сезон падат все повече маски и истината излиза наяве. Много от вас писаха за 58 серия и  за многото време отделено на рибата. Аз винаги гледам сериите по два пъти: онлайн и с превод. Вторият път гледам основно Сейфер сцените и други персонажи, които са ми интересни и задължително пропускам Пелин, Зерин и Ифакат. Така за мен всъщност 57 и 58 серия са пътят на Сейфер един към друг  въпреки всичко и всички! Това е уникалното на този филм: гледаме едно и също, но виждаме различно! Аз съм от хората, които винаги търсят положителното и в най-трудната и гадна ситуация.
Относно Акън:
Скрит текст:
Продължавам да мисля, че Акън не е син на Мезиде. Няма как тази жена, с толкова поражения по тялото и в напреднала възраст да износи и роди дете. Продължавам да мисля, че Акън е Корхан. Не случайно Океш искаше богатството на Корхан за тях, все едно им се полага по право. Ако Акън е само ранен е възможен паралел с 58 серия и сега Ферит да дари кръв за Акън и да открият родствена връзка. Това са си мои теории, но след разкритията за Хатидже и Гюлгюн очаквам всичко от Гюнгер.
И ако продължа в този дух, и ако историята се повтаря от поколение на поколение, и ако майката на Нюкхет е "Пелин" за Халис, то дали Нюкхет изобщо е дъщеря на Халис?!?...
Виж целия пост
# 233
Виж целия пост
# 234
Асена,много интересно предположение
Виж целия пост
# 235
Малко ПР, Рамо се качва в колата на Афро,дефакто с една дума тръгват си заедно 🤭👀
https://twitter.com/Antitrafo/status/1782108169717657760?t=oUmc_ … CfqNM386Z2ag&s=19
Виж целия пост
# 236

Виж целия пост
# 237
уф,Еве,по-тежко е отколкото си го представях....Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 238
Афра и Мерт в една кола ли се качват?
🤯
Виж целия пост
# 239
Еви, великолепен клип! Хваща те за гърлото и носи палитра от емоции, а песента  ... Heart!

Позволих си да погледна и друго творение- Сейферската история през очите на Сейро. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия