Третиноин /Ретин-А/, Ретиноидна киселина, Ретинол, Ретиноиди -Тема 13

  • 65 526
  • 770
# 555
Да, това беше първото, което опитах, но кожата ми е доста суха, а и времето е топло и сухо, не се чувствах добре.

Този трет използвам аз ;


 Откъде го купувате?

Помолих дерматоложката ми да ми го изпише, че не го продават без рецепта.  В Лос Анджелис, живея.
Виж целия пост
# 556
Докато кърмиш не трябва да ползваш витамин А, може след това.

Каквото описваш говори за мазна кожа, витамин А сигурно ще я изсуши донякъде, но трябва да си я поддържаш извън това. Не става само с ретинол, ретинал и така нататък.

За назолабиалните не могат да ти помогнат кремове.

Благодаря! А ниацинамид мога ли да използвам, и ако да, какви са стъпките при използването му? Само вечер ли се слага, добавя ли се нещо друго като стъпки ?

За поддържането на мазна кожа какво имате предвид ? Редовно почистване ? Използвам и козметика от моята козметичка за моята кожа, която е ок, но имам нужда от свиване на пори, избистряне на тена и петна от акне, изравняване на кожата и фините линии.
За назолабиалните какво може да се направи?
Виж целия пост
# 557
Благодаря за препоръките на белия Theramid, тонера с черен ориз на Haruharu и нощната термална маска на Uriage! Разкошна комбинация се получи.
Виж целия пост
# 558
Нямам търпение да се завърна към активите. Скоро ще родя, да видим и с кърмрнето какво ще се получи и пак съм в играта.
Виж целия пост
# 559
Благодаря за препоръките на белия Theramid, тонера с черен ориз на Haruharu и нощната термална маска на Uriage! Разкошна комбинация се получи.

Да ви попитам с каква кожа сте? Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Благодаря за препоръките на белия Theramid, тонера с черен ориз на Haruharu и нощната термална маска на Uriage! Разкошна комбинация се получи.

Да ви попитам с каква кожа сте? Simple Smile

Комбинирана към нормална.
Виж целия пост
# 561
Здравейте. Имам запитване относно използването на Ретинол. До сега не съм използвала, ако може да ми дадете препоръки. Знам, че се използва вечер. Закупила съм този. Отворена съм за мнения и препоръки.
Виж целия пост
# 562
На колко години сте?
Виж целия пост
# 563



На 23
Виж целия пост
# 564
Мисля,че за старт това, което сте показала, е добре. Няма нужда от повече за вашата възраст. Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Мисля,че за старт това, което сте показала, е добре. Няма нужда от повече за вашата възраст. Simple Smile
А дали може да ми дадете някакви препоръки как точно да го използвам?
Виж целия пост
# 566
Мисля,че за старт това, което сте показала, е добре. Няма нужда от повече за вашата възраст. Simple Smile
А дали може да ми дадете някакви препоръки как точно да го използвам?
Ето тази статия е изключително полезна https://nadiapetrova.bg/2018/11/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-% … 0%BD%D0%BE%D0%BB/
Успех! Heart
Виж целия пост
# 567
Мисля,че за старт това, което сте показала, е добре. Няма нужда от повече за вашата възраст. Simple Smile
А дали може да ми дадете някакви препоръки как точно да го използвам?
Ето тази статия е изключително полезна https://nadiapetrova.bg/2018/11/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-% … 0%BD%D0%BE%D0%BB/
Успех! Heart
Благодаря ❤️
Виж целия пост
# 568
На 23 г, ако почвате, на 43 как ще сте?!. За такава възраст се посъветвайте с дерматолог. Едва ли някой би ви посъветвал да мажете ретинол на 23 г. Примерно само една лека хидратация. Mamaxxl белия Theramid колко често го слагате, извинявам се за въпроса, на колко години сте и как ви се отазява. И аз си го взех, във връзка с Вашия коментар. Simple Smile
Виж целия пост
# 569
Глупости, след 20 и няколко години е хубаво да се започне с превантивната грижа. Не сме вече тийнове. Аз започнах на 25 с ретинола, но сега съм го спряла заради бременност, после си започвам пак с киселините. Откакто започнах с киселините една година ги ползвах с ретинол и лицето ми е било в най-добър вид. Ако е малък процент няма проблем да се започне и сега.
И след време ще вдига по малко и после другите му форми.
Точно че ако започнеш навременна грижа ще избегнеш ранното поставяне на ботокси и тн.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия