⚓ На пазар във Варна - тема 76 ⚓

  • 43 489
  • 732
# 345
Ако е за гърди Вълкан Иванов.
Всички останали работят по старата школа, по методи които отдавна са отхъврлени в Европа.
Аз и друг път съм писала в темата, че пострадах и много съжалявам, че не отидох при Вълкан Иванов ,а се доверих на друго варненско светило.
Виж целия пост
# 346
Аз бях се насочила към др Кузманов. Сега започвам да се замислям за друг.
Виж целия пост
# 347
Аз съм много доволна от д-р Хинев. В частния кабинет ходя и аз. Лекувана съм по старата школа- това исках и аз.

Д-р Вълкан Иванов работи по новите методи. Има много доволни от него, идват от цяла България за преглед. Нямам преки наблюдения.
Виж целия пост
# 348
Аз съм доволна от прегледите при д-р Славов в окръжна, но и проблемът не изисква операция. Той препоръча пункция, но аз засега отказах и той уважи решението ми. Отговори на всичките ми въпроси.
Виж целия пост
# 349
Мерси, момичета Heart

От 8 години работя в строителен контрол, никога не съм ги чувала.

А евентуално добър отзив за някоя фирма? За външна изолация и смяна на улуци на осем етажен блок/вход става дума. Цената е солена и не би било добре да стане издънка. Разбира се, останалите потребители също могат да дават мнения Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Мерси, момичета Heart

От 8 години работя в строителен контрол, никога не съм ги чувала.

А евентуално добър отзив за някоя фирма? За външна изолация и смяна на улуци на осем етажен блок/вход става дума. Цената е солена и не би било добре да стане издънка. Разбира се, останалите потребители също могат да дават мнения Simple Smile
За съжаление нямам поглед върху работата на фирми, които се занимават с довършителни работи. Иначе като цяло, не е много цветущо положението. Гледайте да са вписани в централния професионален регистър на строителите, поне. Трябва ви ЕИК-то, публичен е регистъра.
Виж целия пост
# 351
Мерси, момичета Heart

От 8 години работя в строителен контрол, никога не съм ги чувала.

А евентуално добър отзив за някоя фирма? За външна изолация и смяна на улуци на осем етажен блок/вход става дума. Цената е солена и не би било добре да стане издънка. Разбира се, останалите потребители също могат да дават мнения Simple Smile
За съжаление нямам поглед върху работата на фирми, които се занимават с довършителни работи. Иначе като цяло, не е много цветущо положението. Гледайте да са вписани в централния професионален регистър на строителите, поне. Трябва ви ЕИК-то, публичен е регистъра.

Ще си позволя леко отклонение от темата за пазар, но тъй като работим в бранша на довършителните ремонти вече 20 години ще дам не поискан съвет. Вписването н регистъра не е критерии за качествена работа. За огромно съжаление. Нашия опит сочи, че голям процент от можещите и знаещи майстори ги няма там. Абсолютно отговорно мога да кажа, че на пазара има много добри момчета. На година влизаме в поне 20 жилища ново строителство на най- големите и успели строителни фирми, ами..... положението в повечето от тях е трагично. Да се върна на съвета- търсете майстор или бригада с лични препоръки. И другото много важно нещо- в температури над 25градуса не е желателно да се прави външна изолация Relaxed. Успех ви желая. Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Ще търсим. А ремонтните дейности са предвидени за октомври, така че силно се надявам температурите да са ок Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Natalka, защо не се прави изолация над 25⁰?
Виж целия пост
# 354
Natalka, защо не се прави изолация над 25⁰?

Защото високите температура изсушават прекалени бързо материалите в състава на които има вода, в следствие на което е много вероятно да се появят микро пукнатини,  които във времето да създават ядове.  В техническите характеристики на боите и мазилките това е едно от най- важните условия за нанасяне и съхранение. При боядисването е особено голям проблем силната топлина.

*Извинявам се за спама-а. Flushed
Виж целия пост
# 355
Къде има разнообразие от летни капели, шапки?
Виж целия пост
# 356
Къде има разнообразие от летни капели, шапки?
В Джъмбо има доста, незнам дали е удобна локация.
Виж целия пост
# 357
Natalka, защо не се прави изолация над 25⁰?

Защото високите температура изсушават прекалени бързо материалите в състава на които има вода, в следствие на което е много вероятно да се появят микро пукнатини,  които във времето да създават ядове.  В техническите характеристики на боите и мазилките това е едно от най- важните условия за нанасяне и съхранение. При боядисването е особено голям проблем силната топлина.

*Извинявам се за спама-а. Flushed
Точно. Това важи и за повечето строителни дейности, които вкл. материали, като бетон, лепила и прочие. Много полезен съвет, благодаря!
Виж целия пост
# 358
Къде има разнообразие от летни капели, шапки?
Не съм влизала, но няколко пъти забелязвам  с доста изкарани отвън шапки едно магазинче. Точно до Матроски клуб се пада зад спирката, срещу Юнашки салон. На стрийтвю се вижда донякъде за какво иде реч.
Виж целия пост
# 359
От коя фирма за превод на здравни документи ( епикризи и други) сте доволни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия