На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 47

  • 87 705
  • 746
# 270
Здравейте. Предстой ми ремонт на апартамент с 2 бани.Ще ми трябват около 50 кв плочки и 70 кв ламинат .ВИдях че Кале предлагат до края на месеца безплатен транспорт. Мислите ли че си заслужава .Също така ако препоръчате друго място за такова количество ще съм ви благодарна .МОля за препоръки и за хотел .
Виж целия пост
# 271
Първият отляво - който е най-голям всъщност - където са две помещения в един магазин - със сигурност има.
И аз плащам с карта на борсата в повечето магазини.
Виж целия пост
# 272
Отдавна нес ъм ходила в Одрин , та да ви питам
https://naturelife.bg/kafe-za-otslabvane-for-x-5-152

разбрах, че това кафе е турско, среща ли ли сте го някъде и на каква цена?
Виж целия пост
# 273
Една колежка го пиеше. Никакъв ефект не видя.
Виж целия пост
# 274
Отдавна нес ъм ходила в Одрин , та да ви питам
https://naturelife.bg/kafe-za-otslabvane-for-x-5-152

разбрах, че това кафе е турско, среща ли ли сте го някъде и на каква цена?

Преди две три седмици го гледах около 34 лв . Една комшийка го е пила, според нея няма ефект.
Виж целия пост
# 275
Ако намалите яденето наполовина и увеличите движението двойно, може и да има Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Въпроса ми не беше дали има ефект, а дали сте го виждали къде се продава и на каква цена е? Wink
Виж целия пост
# 277
Въпроса ми не беше дали има ефект, а дали сте го виждали къде се продава и на каква цена е? Wink
Здравейте, преди месец на складовете в Одрин една жена до мен купуваше, но ходих за първи път и ще опитам да обясня кое е. Вляво е, след хранителни магазини, след едни сергийки с тениски и подобни. Вътре продават 2 жени, до вратата има щанд с баклава и  се виждат насипни локуми.
Виж целия пост
# 278
Въпроса ми не беше дали има ефект, а дали сте го виждали къде се продава и на каква цена е? Wink
Здравейте, преди месец на складовете в Одрин една жена до мен купуваше, но ходих за първи път и ще опитам да обясня кое е. Вляво е, след хранителни магазини, след едни сергийки с тениски и подобни. Вътре продават 2 жени, до вратата има щанд с баклава и  се виждат насипни локуми.

Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 279
Почнахме ремонта на банята ,вече майстора лепи плочките ,които купихме от Одрин .Каза,че му харесват и се надявам да стане хубаво,ще кача снимки
Виж целия пост
# 280
Почнахме ремонта на банята ,вече майстора лепи плочките ,които купихме от Одрин .Каза,че му харесват и се надявам да стане хубаво,ще кача снимки
Здравейте! Предстои ни ремонт на апартамент и аз много се чудя дали си заслужават като качество и цена? Ще търся всичко за баня. Може ли мнение, че някъде казват, че не са хубави стоките им, другаде, че са супер качество.
Виж целия пост
# 281
Нашият майстор първо се намръщи,но после бяхме в един магазин за баня и нашия майсто се обърна към собственика и му каза,:Ей това са плочки ,перфектни за лепене ,ъглите супер изрязани
Ми ние сме доволни ,още няколко дни и ще е готова банята
Виж целия пост
# 282
Ние бяхме взели плочки от БГ, а като видях колко по добри са там сега ме е яд, но..
Много от мебелите взехме оттам,  всички лампи, както пердета, хавлии и смесителите за баня и кухня. Цените бяха наполовина от ту, но ги взехме миналата година и после не съм гледала цените.

Това е лампата в банята, за няма 30 лева, ето я и как свети
.
На предишния ми пост се виждат и лампите в хола и трапезарията.
За 11 полилея 280 лева съм дала, мисля че е добре.
Виж целия пост
# 283
Това е банята
Изглежда малка и дълга ,но не е
Просто исках да покажа плочките.Още не е сложен паравана тоалетната чиния и шкафа с мифката и те са от Одрин (без паравана)
Това ни е банята на село ,не ме освирквайте,взехме такива плочки защото ,водата е много варовита и тези цветове са подходящи,иначе остават бели петна
Виж целия пост
# 284
Много си е хубава банята, на мен ми харесва. Ще чакаме и финала да я видим 😁😁 със здраве да си я ползвате, това е най важното
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия