На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 47

  • 87 703
  • 746
# 450
Днес се прибрах от Турция. Ходихме малко на почивка и на връщане решихме да си накупим някакви неща от прословутия Тач, защото навсякъде всички се превъзнасят колко били качествени. Намерихме въпросния магазин, който се намира по пътя между Лозенград и Чорлу. Ами хора, аз ли нещо не влязох в правилния магазин, но чак пък такова качество не видях. Съвсем обикновени чаршафи и хавлии, които си ги имаме и в България при това на същите цени. Грабнах там някакви хавлии, които бяха на цена като същия размер хавлии от по-високото качество в Jysk. Като се прибрах видях, че тези хавлии нямат етикети. Става въпрос за онези зашитите текстилни етикети, на които пише марката, указанията за пране и т.н. Нищо. Все едно съм ги купила от китайското левче. То май и на качество натам отива. Разочарована съм.
Виж целия пост
# 451
Аз отдавна съм разочарована от турското качество и вече не ходя в Турция на пазар.Миналият месец от Текирда(бяхме на плаж) се върнах с 2бр. омекотител и 4 пакета кори за баница,които се бяха развалили за 1ден в колата докато пътувахме.Вече не е и евтино,дори и лекарствата,които купувахме само едно е изгодно.
Виж целия пост
# 452
Аз от Тач също не съм доволна. Миналата година спряхме, купих две големи хавлии, колкото да не е без хич. Имаха дефекти, които забелязах като се прибрахме. Не е голяма болка, но все пак.
На Оздилек обаче са уникални хавлиите и пак ще взема, ако имам възможност.
Ирен, през коя граница минахте и как беше?
На 22.09 се каня да идем пак, че на ММ изведнъж му е жизнено необходим летен костюм.
Сиренето на Ciftci sut urunleri е уникално. Само заради него си заслужава да ходя Simple Smile
Виж целия пост
# 453
През Малко Търново. 4 часа чакахме на връщане. Пълно беше с коли с турски регистрации, даже нямаше толкова български. Тук таме някоя с регистрация от западна Европа, но пак с турци. И с украинци - коли и автобуси тръгнали на шопинг. Тези хора не бяха ли във война?
Виж целия пост
# 454
Същата ситуация беше през юли(15.07.),понеделник ранен следобяд,на Ипсала към Гърция,пълно с коли с турска регистрация и съвсем малко коли със западноевропейска регистрация,отнесохме 3часа+,но и към Турция също имаше опашка от коли с турска регистрация.Посока Турция с ММ забравяме за дъъълго време...
Виж целия пост
# 455
И с украинци - коли и автобуси тръгнали на шопинг. Тези хора не бяха ли във война?

Почти никой не е на шопинг - през Истанбулското летище им е връзката със света , мн.хиляди работят там и дори одесчаните които са на квартира при мен там си правят срещи с роднини от Русия и Беларус. По много сложен път минават понякога 5 дена с автобус през Грузия , Батуми и обикалят цялото Черно море. По принцип зачерквам Турция и Гърция за юли и август - гъчканица и скъпотив , гледам да е до 15 юни и след 15 септември Simple Smile
Виж целия пост
# 456
И с украинци - коли и автобуси тръгнали на шопинг. Тези хора не бяха ли във война?

Почти никой не е на шопинг - през Истанбулското летище им е връзката със света , мн.хиляди работят там и дори одесчаните които са на квартира при мен там си правят срещи с роднини от Русия и Беларус. По много сложен път минават понякога 5 дена с автобус през Грузия , Батуми и обикалят цялото Черно море. По принцип зачерквам Турция и Гърция за юли и август - гъчканица и скъпотив , гледам да е до 15 юни и след 15 септември Simple Smile
То вече и не си струва-все едно си в Бг-жените са скочили много
Виж целия пост
# 457
В новата брошура на Мигрос намаленията са само за регистрирани карти Sad

https://www.migros.com.tr/money-indirimli-market-urunleri-dt-5

За нас остават само тези промоции :

https://www.migros.com.tr/coklu-indirim-kampanyalari-ve-hediyeli-urunler-dt-1

Поправете ме , ако греша .
Днес пазарувах в Мигрос. Няма промяна в използването на мъникарт.
Нямаше такса дезинфекция на КА.
Синия пазар си е на старото място вече.
Виж целия пост
# 458
Явно само са ъпдейтнали иконите за намаления. И нови промоции са въвели, купи 2, плати 1, купи 3, плати 2 и т.н.
https://www.migros.com.tr/coklu-indirim-kampanyalari-ve-hediyeli-urunler-dt-1

То вече и не си струва-все едно си в Бг-жените са скочили много

Какви жени са скочили? Joy
Виж целия пост
# 459
Явно само са ъпдейтнали иконите за намаления. И нови промоции са въвели, купи 2, плати 1, купи 3, плати 2 и т.н.
https://www.migros.com.tr/coklu-indirim-kampanyalari-ve-hediyeli-urunler-dt-1

То вече и не си струва-все едно си в Бг-жените са скочили много

Какви жени са скочили? Joy
Ми коректора е виновен
Виж целия пост
# 460
Цените са скочили,вече няма никави добри оферти ,дори и по пазарите
Виж целия пост
# 461
Не съм ходила в Одрин от 2 г, но предполагам, че вече няма тълпи от българи и гърци, особено уикендите. Който е ходил как му се струва, опустяло ли е, или местните хора са си достатъчни? Предполагам, че се е отразило на местните търговци нашата липса.
Виж целия пост
# 462
Като бяхме в средата на август, не забелязах липса. Пак си имаше клиенти доволно навсякъде. Хем жега и курортен сезон.
Аз си имам любими стоки, продължавам да ходя за тях, има и доста неща, които са по-евтини от тук - варива, консерви, пудра захар, олио, промоции на собствени марки на БИМ и Мигрос, препарати за съдомиялна, прах за пране, торби за смет, соев сос и т.н.

А сос от нар 100% в България не намирам. Само гнусния сироп в пластмасовите шишета. Зехтин имам любим, подправки, сирена...
Виж целия пост
# 463
Мили хора, извинете за нахлуването ми в темата. Искам да попитам, ако плащам с дебитна карта Visa на ДСК какъв е курса? Намерих някакъв калкулатор, но при въвеждане на валути и т.н ми излиза това:



Не мога да се ориентирам изобщо, а моя близка ми каза, че не препоръчително да плащам с карта на ДСК, а аз имам само такава.
Виж целия пост
# 464
Точно с такава карта плащам винаги. Плаща се по курса за деня. Последно беше през юни, не вярвам от тогава до сега да има някаква промяна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия