Излиза, че българите в чужбина са по-гостолюбни и/или просто имате повече площ. Тук кой ти предвижда стая за гости...
Със сегашните цени в ресторантите, да си сготвиш вкъщи излиза много по-евтино, дори да ползваш най-скъпите продукти. Особено ако говорим за по-така барбекю, луксозна риба или суши - ресторантите ползват нисък клас продукти, а те таксуват като за висок, плюс обслужването. Също играят и с количествата - гледаш в менюто "салата Цезар", а като я донесат е 95% маруля с майонеза, плюс едно малко парченце пиле или 2-3 рибки аншоа и отгоре... малко настърган кашкавал.
Според мен също площта е много важна, изненадвам се че чак сега някой я споменава. Вкъщи имаме спалня само за нас и баня само за нас, т.е. ако дойдат гости няма да си пречим, но ако живеех в гарсониера или двустаен апартамент, определено нямаше да каня гости с преспиване така щедро.