Естетични процедури за лице и тяло – 55 тема

  • 62 087
  • 748
# 300
Наскоро реших да проверя каква е цената на 1мл от филъра, който ми поставиха в устните преди време - 25 долара.
Разбира се, човек плаща за опита и познанията на дерматолога, но все пак печалбатата в повечето случаи е повече от добра. Ако добавим и обезболяващия крем не съм наясно дали има други консумативи, необходими за инжектирането.
Виж целия пост
# 301
Ами реално не се плаща само стойността на филъра. Формирането на цените идва и от това, че го прави лекар, а не козметик, самата клиника има разходи - наем, режийни, поддръжка, маркетинг и т.н. Изобщо в крайната цена влизат много компоненти. То е като с цената на зелената салата на пазара - 1.50 лв и поръчката й в ресторант - 15 лв.
Виж целия пост
# 302
Ами реално не се плаща само стойността на филъра. Формирането на цените идва и от това, че го прави лекар, а не козметик, самата клиника има разходи - наем, режийни, поддръжка, маркетинг и т.н. Изобщо в крайната цена влизат много компоненти. То е като с цената на зелената салата на пазара - 1.50 лв и поръчката й в ресторант - 15 лв.
Именно, това казвам и аз. Разбирам от къде се формира, но никак не е малка и печалбата, въпреки изброените фактори.
Виж целия пост
# 303
При мен лично този обезболяващ крем нищо не върши.
Виж целия пост
# 304
При мен лично този обезболяващ крем нищо не върши.
Аз поседях с него около 30 мин преди процедурата, не усетих абсолютно нищо.
Виж целия пост
# 305
3 пъти съм седяла с него по 30 мин също преди СО2 лазер и хич не ми помогна,но явно то си е брутална процедура така или иначе,може минимално да е намалило болката.
Виж целия пост
# 306
Наскоро реших да проверя каква е цената на 1мл от филъра, който ми поставиха в устните преди време - 25 долара.
Разбира се, човек плаща за опита и познанията на дерматолога, но все пак печалбатата в повечето случаи е повече от добра. Ако добавим и обезболяващия крем не съм наясно дали има други консумативи, необходими за инжектирането.
това отдавна споделих и аз,има сайтове, в които се продават всички видове мезо,филъри,стимуланти-надценките в клиниките са тройно и нагоре.
Виж целия пост
# 307
Е хората за това учат , ходят на обучения и тн .. не е само до продукта , има козметици , зъболекари и тн , които поставят на по-ниски цени .
Виж целия пост
# 308
Е хората за това учат , ходят на обучения и тн .. не е само до продукта , има козметици , зъболекари и тн , които поставят на по-ниски цени .
Така е, никой не го оспорва.
Просто не бях наясно и когато проверих, ме учуди, че цената на самия филър е толкова ниска.
Виж целия пост
# 309
3 пъти съм седяла с него по 30 мин също преди СО2 лазер и хич не ми помогна,но явно то си е брутална процедура така или иначе,може минимално да е намалило болката.
Мен не ме боли СО2
Виж целия пост
# 310
Biorepeel само 1 пилинг на лице (даже не ползват цялото флаконче) при мен в чужбина е 150 евро на процедура. Купих си 3 броя по 6 мл всяко за 120 евро общо. Изгледах няколко клипа, прочетох малко и онзи ден си направих на лице, шия и деколте. Ако можех сама щях и да се боцкам тук-там, но не съм се специализирала все още Simple Smile иначе доста неща правя сама. Сега за линеарни конци се чудя, но все още ме е страх сама...
Виж целия пост
# 311
Скоро 1 ампула lemon bottle беше на промоция 300лв.После моя приятелка лекар ми показа,че реално в кутия са 10 за 150евро.
Виж целия пост
# 312
Да, страшни надценки.
Миналата година направих 3 пилинга trx t33 всеки по 150 евро, общо платих 450 евро. След време си купих кутия с 5 броя и неутрализатор за 190 евро. Повече пари за пилинги в клиники и салони не давам. За мезотерапии също. Сама си правя терапии с дермапена и ми е перфектно.
Виж целия пост
# 313
Интересно ми е някой, който е правил микронийдлинг при лекар и вкъщи с дермапен, да каже има ли драстична разлика.
Виж целия пост
# 314
При мен разлика няма специално за микронийдлинга, но друго у нас не смея да си правя, камо ли пък да си слагам сама конци и филъри. Твърдо съм против тези практики. Има много видеа в ютуб колко опасно може да е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия