Естетични процедури за лице и тяло – 55 тема

  • 62 079
  • 748
# 315
Интересно ми е някой, който е правил микронийдлинг при лекар и вкъщи с дермапен, да каже има ли драстична разлика.
НЕ, НЕ и НЕ само където ми костваше 300 евро.
Но представянето беше като нещо ауу.
Дори аз в къщи по-добре се правя и съм по-старателна.
Кремът не ви хваща защото е обикновен от аптеката, а не е професионален или изготвен с рецепта.
Виж целия пост
# 316
Откъде купихте Biorepeel? Иначе, моя позната беше правила 4 мл на брадичка при Хаджийска, явно често го препоръчва, но каза, че нищо не е личало.
Виж целия пост
# 317
Да, работата на Савченко съм в това състояние, за съжаление, защото много й вярвах, а и много я препоръчвах, за още по-голямо съжаление.При мен телевизионния ефект от Хармониката се държи вече шести месец, защото ми бетонира лицето и с ботокс.Съответно блокирана течност в лицето, отоци /особено сутрин, но без да спадат през деня/, изкривени вежди и т.н.Стигнах до там, че спрях да пия вода за да е една идея по-малко оточността/ХК се раздува още повече от водата/.Изживявам абсолютно кошмар с депресия.
Изобщо не мога да повярвам, че това е в следствие на нейната работа.
Досега не съм имала никакви проблеми.
Тя какво казва по въпроса?
Виж целия пост
# 318
За момента сама правя дермапен, пилинги, лед терапии, радиочестота, почистване с ултразвукова шпатула. И аз се притеснявам от по-сериозни интервенции и посещавам лекари за тях. Но някак да дам над 450 евро за 3 микронидълинг процедури, ами няма как да стане вече. Аз се справям много по-добре и по нищо не си личи, че не съм професионалист като го правя. Да не говорим за удобството да съм червена като рак след процедурата вкъщи, да си сложа маска и да се отпусна някоя и друга минута на дивана. Сега екзосоми търся онлайн за по-бързо възстановяване на кожата след дермапена.
Пилингите купих преди известно време от немски сайт, glorie-shop.de.
В момента редувам пилинг, почивка малко, дермапен, почивка, пилинг...
Виж целия пост
# 319
Нормално ли е там където ми е поставен филъра с игла да ми е подуто и болезнено. Подуто е само на допир,но не е видимо освен ако не се загледам много. Синьо е ,даже ще прекача снимка . На другите точки където е поставян филър нямам този проблем. Това е близо до костта,между скулата и линията на косата. Ще прикача снимка,че много се притеснявам😵‍💫   Много ме е страх от некроза, сега си набих и този филм!
Виж целия пост
# 320
Нормално е.
Виж целия пост
# 321
Каква е идеята да се слагат филъри в брадичката? Наистина не мога да разбера, там нали няма бръчки?
Виж целия пост
# 322
За оформяне
Виж целия пост
# 323
Като видя ей такива из инстаграма и ми става лошо, честно.
Вероятно ефектът е подсилен от грим/филтри/фотошоп, но все пак - такава брадичка (и не само тя) за мен е гротеска.
https://www.instagram.com/p/C7hRrQPN7W0/
Виж целия пост
# 324
И мен крема в Дерма Акт не ме хвана този път (преди това съм правила устни 2 пъти и съм усещала обезболяване).
Изненадана съм, че така побутват за филъри.
Трендафилова ми каза,че нито ботокс, нито филъри би ми сложила,защото бръчки нямам, а филъри ще ми отежнят лицето. Евентуално ако настоявам за филър , на брадичка да е,но просто го спомена между другото.
Имала съм страхотен ген( което не е така)
За мен младоликата ми кожа е от поддръжка и поради факта,че съм вегетарианка от мн години + здравословно ядене.Така си ги обяснявам нещата.

Скулптра ми е добре на този етап + комбинация с някакви лазерни процедури май каза,но нямам време за тях. Другия месец слагам втора доза и си заминавам.
Гледам в Щатите е $900 1 мл, тук платих 1500 за 2 мл (някаква промоция хванах).
Виж целия пост
# 325
Да, работата на Савченко съм в това състояние, за съжаление, защото много й вярвах, а и много я препоръчвах, за още по-голямо съжаление.При мен телевизионния ефект от Хармониката се държи вече шести месец, защото ми бетонира лицето и с ботокс.Съответно блокирана течност в лицето, отоци /особено сутрин, но без да спадат през деня/, изкривени вежди и т.н.Стигнах до там, че спрях да пия вода за да е една идея по-малко оточността/ХК се раздува още повече от водата/.Изживявам абсолютно кошмар с депресия.
Изобщо не мога да повярвам, че това е в следствие на нейната работа.
Досега не съм имала никакви проблеми.
Тя какво казва по въпроса?

Аз пък вярвам и още как, два пъти съм ходила и не останах изобщо доволна. Радвайте се, че не ви е обезобразила и вас и сменете доктора най-добре, че да не изтеглите късата клечка, защото един път става.
Виж целия пост
# 326
Ваше право е да не ми вярвате и не се чувствам длъжна да ви убеждавам, и без това доста тежко преживях обезобразяването си.
На въпроса Ви какво каза тя - препоръча ми да пия Лимфомиозот от който никаква полза не видях дори в най-високата доза и продължи на всяко ходене да ми слага ботокс с цел да поправи работата си по веждите, от което пък още повече се влошиха нещата.
Съжалявам ако съм ви разочаровала със споделянето си, и на мен не ми разказваше честно казано.Но може пък на някого да е полезно.
Виж целия пост
# 327
Благодаря за коментарите за микронийдълинга. Аз понеже вече три пъти се правя вкъщи сама и виждам някакъв ефект, ми беше интересно дали ако се направи с професионален апарат ще бъде още по-добре. Значи ще си спестя пробата в клиника.
Виж целия пост
# 328
Да, работата на Савченко съм в това състояние, за съжаление, защото много й вярвах, а и много я препоръчвах, за още по-голямо съжаление.При мен телевизионния ефект от Хармониката се държи вече шести месец, защото ми бетонира лицето и с ботокс.Съответно блокирана течност в лицето, отоци /особено сутрин, но без да спадат през деня/, изкривени вежди и т.н.Стигнах до там, че спрях да пия вода за да е една идея по-малко оточността/ХК се раздува още повече от водата/.Изживявам абсолютно кошмар с депресия.
Изобщо не мога да повярвам, че това е в следствие на нейната работа.
Досега не съм имала никакви проблеми.
Тя какво казва по въпроса?

Аз пък вярвам и още как, два пъти съм ходила и не останах изобщо доволна. Радвайте се, че не ви е обезобразила и вас и сменете доктора най-добре, че да не изтеглите късата клечка, защото един път става.

Благодаря за съвета.


Гига, тук сме се събрали да обменяме информация.
Едва ли има 100% положителни отзиви за някой лекар в тази сфера.
Изненадах се, защото не ми се е случвало нищо подобно, но пък и аз не съм правила кой знае какво при нея.
Все пак благодаря за написаното.
А в такъв случай във Варна има ли добри дерматолози на които да си повери човек лицето?
Виж целия пост
# 329
Здравейте. Напоследък доста ме дразни асиметрията на устата ми, като че ли се е свлякла на едната страна. В огледалния ми образ не я забелязвам, но когато се снимам фронтално и с отпусната мускулатура си личи доста. По рождение съм с плътни устни и много ме е страх да слагам филър и да не попадна на някой, който да ме окепази. Бихте ли ме посъветваи с кой специалист да се консултирам и ако някоя от вас е оправила подобен проблем, при кой, каква процедура и т.н. Ще съм благодарна!
Прилагам снимка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия