Естетични процедури за лице и тяло – 55 тема

  • 62 141
  • 748
# 150
Какъв филър постави д-р Георгиевски?
Топчета от вътрешната страна на долната устна е нормално да има и се резорбират до месец. Знам, че не се прави масаж, те сами изчезват.

Juvederm volume, да от вътрешната страна са, при затворена уста не са видиме.
Виж целия пост
# 151
Момичета с какво мога да премахна една дълбока хоризонтална бръчка на челото?Някакъв лазер?И какъв точно?Бръчката е дълбока и врязана.Така доколкото чета и се ориентирам май само аблативния ще помогне.И получават ли се рани ,корички,дали някой е правил?Благодаря предварително!

По темата - не планирам специално за лятото ,а планирам редица от процедури за премахване на уморения вид и стягане на кожата доколкото е възможно.
Виж целия пост
# 152
Как става ботокса при Георгиевски 64 единици,не е ли твърде много
Виж целия пост
# 153
Тук има дами, които са много доволни от ботокса при д-р Георгиевски.

Аз имам записан час при него следващия месец и все още се колебая дали да не отменя часа. Досега винаги най-много 34 единици са ми поставяли (от няколко години слагам) и изведнъж двойно ми е плашещо.
Най ме е страх да не "вирна веждичките до челцето" тип Джак Никълсън  Laughing
Виж целия пост
# 154
За вирването на вежди причината не е в единиците, а къде се боде.
По принцип в чужбина май не се ходи на ретуш( това казват мои познати), защото им слагат повече единици.Ходят ако нещо има за дооправяне.Така че вероятно неговият подход е по-адекватен.
Виж целия пост
# 155
Аз искам да сложа минимално количество ботокс на чело и гневна бръчка, на чело нямам, но нали казват, че не се слага само на гневна. Искам минимално количество, като за начало, май че отида при Бърдаров. Дали мезотерапия или други процедури дават ефект за гневна бръчка преди да ползвам тежката артилерия?
Виж целия пост
# 156
Аз съм с Ботокс при др.Георгиевски и 4 ретуша. Още не съм повторила от миналият Август 😉
Виж целия пост
# 157
След едно поставяне от 64 единици, после 4 ретуша, така ли? Open Mouth
И ви държи от август досега? Open Mouth

Е, това не го очаквах Simple Smile
Може ли за повече подробности и като цяло доволна ли сте?
Виж целия пост
# 158
Станаха повече ретуши, защото след ботокса слагах RRS Long Lasting и все някак не ме ловеше на места този ботокс.
Сложи ми посленият ретуш високо на челото, за да ми отвори погледа и повдигне веждите.
Мисля скоро да си запиша пак час.

След едно поставяне от 64 единици, после 4 ретуша, така ли? Open Mouth
И ви държи от август досега? Open Mouth

Е, това не го очаквах Simple Smile
Може ли за повече подробности и като цяло доволна ли сте?
Виж целия пост
# 159
Момичета от Варна имам нужда от вас.
Аз трябва другия месец да взема мерки и да отида на консултация. За сега съм се спряла на Вили Ганчева Естетик и Костова Скин лайн. Имате ли наблюдения над тях?
Трябва ми лекар, който да има лично отношение, да не ме гледа като касичка- да ми предложи 100 процедури за да вземе максимално от мен. Искам да си правя устните, ботокс и цялото лице да ми се подмлади, да изглеждам по -свежо.Трудно се доверявам и избирам специалисти. Така стана и с веждите ми… колебаех се между 3 и накрая не съм особено доволна.
Виж целия пост
# 160
Момичета от Варна имам нужда от вас.
Аз трябва другия месец да взема мерки и да отида на консултация. За сега съм се спряла на Вили Ганчева Естетик и Костова Скин лайн. Имате ли наблюдения над тях?
Трябва ми лекар, който да има лично отношение, да не ме гледа като касичка- да ми предложи 100 процедури за да вземе максимално от мен. Искам да си правя устните, ботокс и цялото лице да ми се подмлади, да изглеждам по -свежо.Трудно се доверявам и избирам специалисти. Така стана и с веждите ми… колебаех се между 3 и накрая не съм особено доволна.

Нямам опит с Ганчева и Костова. На консултация и процедури съм била при Михайлова от Естетик точно с цел цялостно подмладяване/освежаване. Засега съм доволна, беше умерена и не ми предложи 100 процедури, но видях в темата, че други момичета са на противоположното мнение.
На консултация само съм ходила и при Савченко - също съм с много добри впечатления, мила и внимателна, но пък ми предложи много неща, един вид каквото аз си избера, което само ме обърка.
Виж целия пост
# 161
Здравейте! Препоръчаха ми Novuma колагенов биостимулатор, някой поставял ли е? Как го поставят? Доволни ли сте? Записала съм си час, а не откривам мнения.
Виж целия пост
# 162
Jalupro Super Hydro+ биоревитализант (лице и шия)  може ли да изкажат мнение за тази процедура,подходяща ли е зя жена на 50г,не си е правила до момента нищо друго.
Виж целия пост
# 163
Aadii, не очаквай чудеса. Без филър и ботокс няма как да има ефект уау. Аз съм по-млада и ефект виждам след второто поставяне на Jalupro SH. Кожата е уплътнена, хидратирана витализирана. След 3 седмици ще сложа 3 доза.
Биоревитализант не съм слагала.
Виж целия пост
# 164
А колагеностимулаторите могат ли да се съчетават с филър например? Аз правя и масажи и фейс йога. Нямам представа дали е добре след поставяне на колагенов стимулатор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия