Естетични процедури за лице и тяло – 55 тема

  • 62 141
  • 748
# 195
Момичета, а Хармоника по 2ампули ли слагате?
Виж целия пост
# 196
На мен ми сложи само 1 доза Хармоника, тя е 1.25. Втория път като отидох ми каза няма нужда от още и само ми предложи едно профайло. Още не съм го сложила.
Иначе и аз съм на мнение, че от 1 мл.няма кой знае какъв ефект, толкова имам аз в назо и марионетни, даже заедно с Хармоника бих казала, че ефекта е дискретен.
Виж целия пост
# 197
Благодаря за отговора. Аз в други ден ще слагам Каризма тя е 2мл.Искам да пробвам и Хармоника по-нататък. По протокол Каризма се поставя 2пъти през месец. Може би Хармониката ще изчака малко.
Виж целия пост
# 198
Къде в София ходите да ви поставят хармоника?
Виж целия пост
# 199
Здравейте, дали ще се намери някой който да сподели впечатления от SPECTRO IMA, за филър в устните и Каризма се интересувам, благодаря предварително
Виж целия пост
# 200
Здравейте, дали ще се намери някой който да сподели впечатления от SPECTRO IMA, за филър в устните и Каризма се интересувам, благодаря предварително
В сряда ще дам отзиви точно за там.
Виж целия пост
# 201
Здравейте, дали ще се намери някой който да сподели впечатления от SPECTRO IMA, за филър в устните и Каризма се интересувам, благодаря предварително
В сряда ще дам отзиви точно за там.
Супер, чакам с нетърпение Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Janeta 777, аз си слагах такъв филър в същите зони (без брадичка) в началото на април. При мен ефектът е едва забележим, просто аз си знам какво ми е било лицето преди това - другите не виждат разлика. Не знам какво е твоето лице и защо трябва да заприличаш на булдог. Моето е слабо и вече се усеща загубата на обем (на 43 г. съм). За мигрирането нищо не мога да кажа, че ми е за първи път. В Дерма акт при Трендафилова го слагах, когато си правих и устните. Като количедтво по една ампула за двете зони,  тогава имаше промоция някаква.
Бузите имате предвид под скули ли? Питам защото при мен точно там е изпито и хлътнало, в скули съм слагала вече и се чудих в бузи ако има хлътване как се коригира, защото там няма кост.
Виж целия пост
# 203
Добър е д-р Бърдаров,той е от пионерите в естетичната дерматология.Преди 15 години беше много актуален,после се появиха много нови колеги,но той продължава да се развива.
Виж целия пост
# 204
Слага се и в скули, и в бузи. Д-р Георгиевски иска да ми постави по 0,5 мл във всяка скула и по 1 мл на буза, защото там ми е най-хлътнало. Каза, че така ще подобрим и зоната под окото, която според него най-много има нужда. Общо 3 мл ще са ми достатъчни, което за моята възраст било направо нищо. Grin

Аз още събирам смелост...
Виж целия пост
# 205
Аз влизам с въпрос - имам приятелка с много силно изразени торбички под очите, ама наистина.. От няколко години е така 2-3. Има и разни повдигнати бели неща под тях. Отчаяна е и търси процедура, с която биха се подобрили или пооправили нещата поне, защото кремове не помагат. Някакви идеи? Далеч съм от този проблем и нямам идея какво би било подходящо.
Виж целия пост
# 206
Блефаропластика - https://derma-act.bg/proceduri/blefaroplastika/

"Забелязали ли сте отпускане на кожата при горни и долни клепачи? Очите ви изглеждат ли изморени, с торбички, тъмни кръгове и бръчици? Решението е по-просто отколкото си представяте, а резултатът – наистина впечатляващ и дълготраен: елиминирането на признаците на стареене и цялостното освежаване на околоочната зона чрез блефаропластика вече е съвсем рутинна процедура."
Виж целия пост
# 207
Слага се и в скули, и в бузи. Д-р Георгиевски иска да ми постави по 0,5 мл във всяка скула и по 1 мл на буза, защото там ми е най-хлътнало. Каза, че така ще подобрим и зоната под окото, която според него най-много има нужда. Общо 3 мл ще са ми достатъчни, което за моята възраст било направо нищо. Grin

Аз още събирам смелост...
Била съм клиент на Георгиевски и смятам, че той прекалява с количествата. Не знам какво е лицето ви и в какво състояние, но милилитър и половина за половин лице филър ми се струва в повече. На ваше място бих поставила на два пъти с разстояние едни 2 седмици между инжектирането.
Виж целия пост
# 208
Подкрепям за д-р Георгиевски и количествата.Явно не може да “изкорени” това от времето като беше в екипа на д-р Денкова.
Моето лице е едро и отидох за процедура подобна на Хайфу.Той ме убеди да дефинира челюстта с 2мл филър.В резултат получих ужасно едро и грубо лице,бях като изрод.
Виж целия пост
# 209
Janeta 777, аз си слагах такъв филър в същите зони (без брадичка) в началото на април. При мен ефектът е едва забележим, просто аз си знам какво ми е било лицето преди това - другите не виждат разлика. Не знам какво е твоето лице и защо трябва да заприличаш на булдог. Моето е слабо и вече се усеща загубата на обем (на 43 г. съм). За мигрирането нищо не мога да кажа, че ми е за първи път. В Дерма акт при Трендафилова го слагах, когато си правих и устните. Като количедтво по една ампула за двете зони,  тогава имаше промоция някаква.
Бузите имате предвид под скули ли? Питам защото при мен точно там е изпито и хлътнало, в скули съм слагала вече и се чудих в бузи ако има хлътване как се коригира, защото там няма кост.
Да кажем най-общо в средната третина на лицето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия