Естетични процедури за лице и тяло – 55 тема

  • 62 118
  • 748
# 225
mari:) Моето лице е подобно, но без така изразени скули и с по-пълни бузки някак си. Нямам назолабиални или поне са минимални.
Иначе областта под очите Ви е едно към едно с моята. Simple Smile За там според доктора, ако поставим филър в бузите, ще се смекчи това хлътване и нещо като свличане, което се е получило през годините. Едва тогава може Хармоника или бустери.

Според мен трябва да се сложи филър точно в бузите Ви, защото скулите Ви са достатъчно изразени и така ще се получи много хубаво запълване в средната част, което ще освежи супер много лицето.
При мен явно се цели подобен резултат, но просто още ме е страх да действам..

Относно упойката д-р Георгиевски на моя приятелка й сложи филър в скулите без да я намазва предварително с упойка. Казал й е, че в самия филър има лидокаин. Тя каза, че почти  не е усетила болка. Но явно при всеки е строго индивидуално като усещане.
Виж целия пост
# 226
mari:) Моето лице е подобно, но без така изразени скули и с по-пълни бузки някак си. Нямам назолабиални или поне са минимални.
Иначе областта под очите Ви е едно към едно с моята. Simple Smile За там според доктора, ако сложим в бузите, ще се смекчи това хлътване и нещо като свличане, което се е получило през годините. Едва тогава може Хармоника или бустери.

Според мен трябва да се сложи точно в бузите Ви, защото скулите Ви са достатъчно изразени и така ще се получи много хубаво запълване в средната част, което ще освежи супер много лицето.
При мен явно се цели подобен резултат, но просто още ме е страх да действам..

Относно упойката д-р Георгиевски на моя приятелка й сложи филър в скулите без да я намазва предварително с упойка. Казал й е, че в самия филър има лидокаин. Тя каза, че почти  не е усетила болка. Но явно при всеки е строго индивидуално като усещане.
Много благодаря за коментарите. За филър в бузите  става въпрос нали? Не знам дали  може да им се придаде обем по друг начин. Днес ще слагам juvelook под очи, също и колагеностимулатор, дано има положителен ефект.
Виж целия пост
# 227
Някой да си е правил операция за уголемяване на бюста в Турция. Изобщо не се оправям с форума и с търсачката.
В нета клиники много, лекари също. По конкретна информация от първо лице ми е нужна. Реших да спра да инвестирам във филъри, които са от ден до пладне
Виж целия пост
# 228
Обем в челюстта от Хармониката получих и аз.Като прибавим и обема в темпоралната зона от инжектирането на продукта където по принцип не се препоръчва да се инжектира Хармоника.И ефекта е точно телевизор,а веждите ми не стоят в естествената си форма и не изпълняват функцията на рамка на лицето, защото обема в темпоралната зона е извън тях.Никога не съм се чувствала толкова обезобразена.

Ти беше при Савченко нали, замисляш ме дали да продължа да ходя при нея.
Това, което не ми харесва е, че аз трябва да избера какво да ми сложи, например като исках бустер, тя започва да ми ги изрежда и вместо да ми каже кой е най-подходящ тя ме оставя аз да избера, при всеки действали различно, трябвало да се пробва.

От ботокса последния път изобщо не съм доволна, бетонира ми челото и май ми бяха паднали веждите, предходни пъти ми слагаше високо горе близо до косата, последния път какво и стана сложи ми до веждите.

Когато слагах последно RRS, се чудеше дали да сложи в темпоралната зона, но се отказа понеже ми сложи ботокс в чело, добре че не ми е сложила, ще знам за напред да не давам да ми слагат в тази зона.

Определено за ботокса ще търся друг.
Виж целия пост
# 229
Аз също бях при Савченко и не смятам да продължавам. Филъра в назо и марионетни стана на бучици, имаше една доста видима. Притесних се и отидох, настиска ми хубаво лицето и ми каза, че на едно място било почнало да образува капсулка и ако до 10 дена не се  разнесе щяла да разгражда. Беше един ден преди ВЕликден, провалиха ми се празници и всичко, но в последствие тези топчета се разнесоха и слава богу ми се размина разграждането. Хармоника също ми постави в темпорална област, един месец след това поулегна сякаш и там нямам обем. Като цяло сега се харесвам, но стреса няма да го забравя и съответно приключвам при нея.
Виж целия пост
# 230
Да, работата на Савченко съм в това състояние, за съжаление, защото много й вярвах, а и много я препоръчвах, за още по-голямо съжаление.При мен телевизионния ефект от Хармониката се държи вече шести месец, защото ми бетонира лицето и с ботокс.Съответно блокирана течност в лицето, отоци /особено сутрин, но без да спадат през деня/, изкривени вежди и т.н.Стигнах до там, че спрях да пия вода за да е една идея по-малко оточността/ХК се раздува още повече от водата/.Изживявам абсолютно кошмар с депресия.
Виж целия пост
# 231
Gyga, много съжалявам! Какво казват хората около теб? Може би е основно в твоите очи толкова зле положението, а другите да не го забелязват. Ще отмине скоро действието, щом като вече са минали шест месеца, не се депресирай. Пази си нервите и гледай да се съхраниш.
Виж целия пост
# 232
При мен Радиес дава чудесен ефект, явно зависи кой и как го слага.
Мислех си за тази Хармоника, но май ще
се
откажа.
Виж целия пост
# 233
Боже! Това звучи ужасно Sad съчувствам.
Мисля, че биха ти помогнали хайфу уредите със загряване - те махат обема и дават добър лифт ефект.



Да, работата на Савченко съм в това състояние, за съжаление, защото много й вярвах, а и много я препоръчвах, за още по-голямо съжаление.При мен телевизионния ефект от Хармониката се държи вече шести месец, защото ми бетонира лицето и с ботокс.Съответно блокирана течност в лицето, отоци /особено сутрин, но без да спадат през деня/, изкривени вежди и т.н.Стигнах до там, че спрях да пия вода за да е една идея по-малко оточността/ХК се раздува още повече от водата/.Изживявам абсолютно кошмар с депресия.
Виж целия пост
# 234
за Варна, май няма добър изявен специалист.
Виж целия пост
# 235
Съжалявам за неволите ви, в депресия бях около 10 дена и аз. От Хармониката обем забелязах само първия месец, после всичко улегна. Аз като цяло май не задържам филъри. Да не говорим, че бях с абитуриент и уж тръгнах малко да се поосвежа. Аз не съм от хората, които постоянно боцкат нещо, за втори път нещо си правя по лицето, а предния път беше преди година и половина. Въобще благодарна съм, че не ме обезобрази и мене. Личното ми мнение е много пари за дискретен ефект, има рискове при това. Филъри няма повече да си слагам нито при нея, нито при друг доктор. От тук нататък само мезотерапии и скинбустери за подръжка на кожата и каквато съм, такава.
Виж целия пост
# 236
Много благодаря за подкрепата, момичета!Не, не е само в моята глава, познати са ми задавали въпроси Защо изглеждам така и дали нещо не боледуват бъбреци или щитовидната жлеза???Имам и снимки преди и след, но се срамувам да ви ги покажа.
Страхувам се, че апаратните процедури ще ми стопят и малкото мазнини в лицето и реших да изчакам разграждането.Но ходех през ден на сауна и яко спорт, масажи ....Надявам се, че най обемния период отмина.
Виж целия пост
# 237
Много благодаря за подкрепата, момичета!Не, не е само в моята глава, познати са ми задавали въпроси Защо изглеждам така и дали нещо не боледуват бъбреци или щитовидната жлеза???Имам и снимки преди и след, но се срамувам да ви ги покажа.
Страхувам се, че апаратните процедури ще ми стопят и малкото мазнини в лицето и реших да изчакам разграждането.Но ходех през ден на сауна и яко спорт, масажи ....Надявам се, че най обемния период отмина.
Няма защо да се притесняваш, показва смело. Тук сме за подкрепа.
Виж целия пост
# 238
Хармониката по принцип разгражда ли се напълно?
Виж целия пост
# 239
Имайте предвид, че след поставяне на какъвто и да е продукт лицето до 6 месеца след това позадържа вода и се поддува там, където е филърът. Давам просто и друга гледна точка, особено щом е имало коментари дали нямате проблеми с бъбреците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия