Естетични процедури за лице и тяло – 55 тема

  • 62 102
  • 748
# 240
И пак ще кажа, от Хармоника не получих никакъв обем и много добре ме лифтира.  Слагах я преди почти година, обмислям да повторя сега. Принципно не прекалявам с корекции и имам бръчки тук там, но предпочитам да остарявам като катедрала, а не като кукла
Виж целия пост
# 241
Момичета, съжалявам, че така нахлувам в темата!
Не съм ви чела редовно от няколко години, но идвам с въпрос.
Пуснах тема, но не получих много отговори.
Обмислям поставяне на филър в долната челюст, основно за по-добра дефиниция на зоната.
Имам и бруксизъм, за който нося шина вечер, докато спя.
Коя клиника в София и кой специалист бихте ми препоръчали?
Може ли филър там да мигрира? Има ли рискове или се счита за по-безопасна зона?
Преди време правих устни (не в София), които се получиха страхотно с 1мл (за първи път). Бях се шашнала, защото четох доста страшни неща из нета, но събрах кураж и отидох.
Минаха 2 години и нещо и сякаш още имам филър, което не знам дали въобще е възможно.
Държах на Juvederm тогава, но ми сложиха някакъв Neuramis Deep с лидокаин.
Обаче бях като бита близо 10 дни, макар че спазих всички инструкции, пих дори арника на таблетки 2 седмици преди боцкането.
Виж целия пост
# 242
Всеки филър мигрира, аз съм слагала в зоната и стана добре(долна челюст и брадичка).
За бриксизма- ботокс.
Виж целия пост
# 243
Добре, а филър в скули и бузи къде мигрира?
Увисва надолу ли?

Щом всеки филър мигрира според мен се обезсмисля поставянето им. Един вид около 7-8 месеца до година ще си добре и после очаквай неочакваното. Кофти..

Наистина освен ботокс, мезотерапия и някой друг бустер не си заслужава да си даваме парите. Съвсем се отчайвам, защото с годините стават по-зле нещата. Трябва да се приемем и да остаряваме с достойнство Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Разпределя се по цялото лице, гравитацията помага.Затова не бива да се прекалява с филърите.
Под миграция не си представяйте да изскочи отнякъде подутина, а просто се уплътнява лицето и в един момент може да приличаме на зелки.
Виж целия пост
# 245
Тези, които приличат на питки в лице, предполагам са от прекалилите.
Аз след близо 3 год още си чувствам и виждам обем в устните, но никаква миграция нямам.
Как е възможно не знам...
Виж целия пост
# 246
То ако се вижда миграцията-кофти.Обикновено не се.А при устните често е от натрупването.
Виж целия пост
# 247
То ако се вижда миграцията-кофти.Обикновено не се.А при устните често е от натрупването.

Ами аз съм слагала само веднъж, само 1мл, нямам натрупване на продукт през годините.
Затова се чудя как става номерът. Не се оплаквам де Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Става, има редици причини, една от които некадърен лекар.
Виж целия пост
# 249
Става, има редици причини, една от които некадърен лекар.
Не съм убедена, че разбрах правилно. Имате предвид за миграцията ли?
Виж целия пост
# 250
Всеки филър мигрира, да. Затова вече се залага на хибридни продукти.
Виж целия пост
# 251
Миграция може се получи по няколко причини - неправилна техника на поставяне, твърде голямо количество, което зоната не може да поеме, а то няма къде да отиде, филър, който не е подходящ за целта. Като цяло филърът никога не изчезва напълно от тъканта и доста често има някаква миграция - може да е наистина минимална и незабележима. Затова трябва да се внимава с количествата и да се поставят поетапно. Направо се чудя на хора, които се съгласяват да им поставят по едни 4-5-6 мл фул фейс наведнъж. Разбирам лекари защо го правят - показват мигновен резултат, обаче за сметка на какво?
Виж целия пост
# 252
Гледам тъкмо сайта на Соми клиник.
Д-р Рима Соми е много красива, но изглежда, че и тя самата е попрекалила.
Много неествествено ми изглежда лицето ѝ.
Виж целия пост
# 253
Последният ѝ рийл с брадичката на “Баба Яга” ме покруси:
https://www.instagram.com/reel/C7wlISRI5BZ/?igsh=MWk1bjVocG1yaTFwZw==
Виж целия пост
# 254
Последният ѝ рийл с брадичката на “Баба Яга” ме покруси:
https://www.instagram.com/reel/C7wlISRI5BZ/?igsh=MWk1bjVocG1yaTFwZw==
Да, не изглежда добре, въпреки "изчисленията"...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия