Естетични процедури за лице и тяло – 55 тема

  • 62 110
  • 748
# 255
Прекалили са с количеството. И лека корекция би подобрила положението и баланса. Аз хич не бях положително настроена към филър в брадичка, но сложих много малко - 1 мл разпределен между устни и брадичка. Много съм доволна от ефекта!
Виж целия пост
# 256
И на мен не ми харесва, но то при някои лица каквото и да направиш.. По-малко трябваше да й сложат, та съвсем леко да се издаде и да се поомекотят чертите, а не да следват точно схемата. От едната крайност в другата е станало.
Виж целия пост
# 257
Рима Соми прави извращения. Аз нейна работа добра не съм виждала. Колко красиви момичета обезобрази...
Виж целия пост
# 258
Здравейте, аз уж отидох в Spectro IMA за Каризма и juvelook под очи. След консултация с докторската смених процедурата с Мултипластова техника за инжектиране на филър Теоксан. Три филъра в три отделни зони с канюла. Каризмата я оставих за след месец. Ефекта на Теоксан разгръща ли се още повече с времето или е мигновен и така остава.?Честно казано не виждам голяма разлика. Кожата ми е дебела и плътна и може би филъра не е моята процедура.
Виж целия пост
# 259
За Елансе колагеностимулиращ филър някакви отзиви?Разгръща ли се ефектът във времето?Препоръчва ми го Др.Неделчева,Ст.Загора,мерси предварително🌷!
Виж целия пост
# 260
Някой да си е правил операция за уголемяване на бюста в Турция. Изобщо не се оправям с форума и с търсачката.
В нета клиники много, лекари също. По конкретна информация от първо лице ми е нужна. Реших да спра да инвестирам във филъри, които са от ден до пладне

Аз си правих в Турция уголемяване на бюста. Има и тема тук Естетична хирургия на гърди/Мамопластика се казва темата , но там момичетата няма много такива, правили се в Турция.
Сама си правих проучването за лекарите и клиниките в Турция и съм доволна от резултата.
Виж целия пост
# 261
Рима Соми прави извращения. Аз нейна работа добра не съм виждала. Колко красиви момичета обезобрази...

А кого бихте препоръчали в София? Доста имена ми се въртят, но нямам актуална информация. Благодаря!
Виж целия пост
# 262
Бихте ли казали как се разбира дали има новообразуван колаген след колагеностимулиращ филър?Тургора на кожата?
Виж целия пост
# 263
Усеща се като уплътняване на кожата.
Виж целия пост
# 264
Рима Соми прави извращения. Аз нейна работа добра не съм виждала. Колко красиви момичета обезобрази...

А кого бихте препоръчали в София? Доста имена ми се въртят, но нямам актуална информация. Благодаря!
Аз си препоръчвам моята- д-р Чилингирова в Дерма акт.Досега не ме е подвела.
Виж целия пост
# 265
ДХЗ, понеже ти спомена, че се колебаеш за Хармоника, обсъждали ли сте с д-р Чилингирова и какво е мнението й за продукта?
Виж целия пост
# 266
Аз съм доволна от всички в Дерма акт
Виж целия пост
# 267
Аз съм доволна от всички в Дерма акт
Инфинити или в центъра?
Виж целия пост
# 268
В ДермаАкт вливат ли НАД? Не намирам такова инфо на сайта, и не съм сигурна, че изобщо там го правят.
Виж целия пост
# 269
ДХЗ, понеже ти спомена, че се колебаеш за Хармоника, обсъждали ли сте с д-р Чилингирова и какво е мнението й за продукта?
Да, каза, че ще е ок за моето лице, но предвид цената предпочитам Радиес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия