КАУФЛАНД - ЛЯТО 2024 - тема 71

  • 56 131
  • 757
# 105
Аз също взех пълнител Lux, много се почудих дали да не взема няколко, щом не пишеше за ограничение, но в крайна сметка взех един. А и е само 500 мл. Колко да е по-специален и хубав от другите пълнители, които за 800-1000 мл са дори по-евтини и от намалението.
Кои други пълнители?
От тези,които ги продават пак в К и най-разпространените като цяло - Медикс, Тео.
Виж целия пост
# 106
Ако някой има интерес, имам купон за зелена торбичка от Халите. 0,01 лв. при пазаруване за 50 лв., валидността е до днес.

Даден.

И пълнителите са намалени. Ясно си пише всички сапуни LUX. Аз вчера взех и си беше намален.
Виж целия пост
# 107
В каква опаковка са пълнителите на течния сапун Lux? Не можах да ги намеря ...
Виж целия пост
# 108
Ако някой има интерес, имам купон за зелена торбичка от Халите. 0,01 лв. при пазаруване за 50 лв., валидността е до днес.

Даден.

И пълнителите са намалени. Ясно си пише всички сапуни LUX. Аз вчера взех и си беше намален.
Браво, но не съм проявила интерес и не съм развълнувана.
Виж целия пост
# 109
В каква опаковка са пълнителите на течния сапун Lux? Не можах да ги намеря ...
В такива огъващи, като пликчета. макар че пълнител силно казано. 500 мл.
Виж целия пост
# 110
с намаление пак си е скъпичко 3,70 лв. за това взех само 1.
Виж целия пост
# 111
Майстор-тетрис Хай-левъл
Виж целия пост
# 112
В каква опаковка са пълнителите на течния сапун Lux? Не можах да ги намеря ...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 113
Майстор-тетрис Хай-левъл


Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 114
Случайно се отбих днес и си купих много хубави череши по 3,49лв.. Различни сортове са в кофичките, но за това време на годината са екстра.
Виж целия пост
# 115
В 10ч. -череши няма,шампоан с ананас няма,овче мляко ведраре няма,тиган голям няма,последните 3 нямат и етикет.Предлагам им докато си не заредят всички артикули от промоциите да не отварят Grinning Ама иначе ми направили в 100 различни дни различни промоции ,та да се влачиш по 100 пъти на седмица.
Виж целия пост
# 116
В 10ч. -череши няма,шампоан с ананас няма,овче мляко ведраре няма,тиган голям няма,последните 3 нямат и етикет.Предлагам им докато си не заредят всички артикули от промоциите да не отварят Grinning Ама иначе ми направили в 100 различни дни различни промоции ,та да се влачиш по 100 пъти на седмица.
викнете управтелия на филила ! да си вършат работата нал иза това взимат заплата... от мързел не зареждат !  миналата седмица настоях и донесоха от склада ! просто от МЪРЗЕЛ 100%
Виж целия пост
# 117
Няма персонал.
Виж целия пост
# 118
В 10ч. -череши няма,шампоан с ананас няма,овче мляко ведраре няма,тиган голям няма,последните 3 нямат и етикет.Предлагам им докато си не заредят всички артикули от промоциите да не отварят Grinning Ама иначе ми направили в 100 различни дни различни промоции ,та да се влачиш по 100 пъти на седмица.
какъв е този шампоан с ананас?
Виж целия пост
# 119
И при нас нямаше череши вчера. Мислех да питам на информация, но понеже дори етикет липсваше реших, че нещо съм се объркала и като погледнах в брошурата гледам горе пише "от четвъртък".
Сега като ви чета пак отварям, ами то явно за пъпеша се отнасяло. Sweat SmileJoyJoy
Скрит текст:
На хартиената нали страницата е отделно и реших, че е за всичко "отдясно", а то пък жълтото квадратче трябвало да гледам, на дигиталната е по-ясно, ама си е подвеждащо. Е, без да искам поне краставиците на промо "хванах", а черешите дали изобщо ще се появяват...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия