Омъжена съм. Общувам с друг мъж.

  • 16 226
  • 336
# 225
В повечето села няма ясли, училища, аптеки, кафета, болници и такива. Не знам в какви села живеете.
В наше село само ясла няма. Лекар и зъболекар (2) има.
Виж целия пост
# 226
Има един магазин за всичко. Училище и градина няма. И то говоря за села около София.
Виж целия пост
# 227
Големи. Живяла съм 7 години до Троян и горе-долу толкова до София. Имат си всичко, макар че не съм се възползвала, защото работех и пътувах до града.
Щом имаш кола и шофираш, екстра – бебешока в колата и до града. Даже на разходка за разнообразие. И си намери познати за комуникация, не е нужно да са ти първи и верни приятели. Комуникирай с хора.
Виж целия пост
# 228
В случая обаче авторката явно не е с 10-ти клас, а е следвала и има висше, което не разбрах планира ли да използва или ще разчита на мъжа си.
Виж целия пост
# 229
Големи. Живяла съм 7 години до Троян и горе-долу толкова до София. Имат си всичко, макар че не съм се възползвала, защото работех и пътувах до града.
Щом имаш кола и шофираш, екстра – бебешока в колата и до града. Даже на разходка за разнообразие. И си намери познати за комуникация, не е нужно да са ти първи и верни приятели. Комуникирай с хора.
Мерси за съвета! Така смятам да направя. Е, въпросния момък не мога ли да го ползвам за комуникация, само? 😄
В случая обаче авторката явно не е с 10-ти клас, а е следвала и има висше, което не разбрах планира ли да използва или ще разчита на мъжа си.
Аз съм го ползвала вече. Но преди детето и в големия град. Тука малко има разминаване.
Виж целия пост
# 230
Бая почнах да завиждам, аз. И ранчо ще си имат.

Я дай координати на тоя твоя да го проверя дали е лоялен поне.
Виж целия пост
# 231
В случая обаче авторката явно не е с 10-ти клас, а е следвала и има висше, което не разбрах планира ли да използва или ще разчита на мъжа си.

имах предвид за поколението

ползвай го, но нали не мислиш, че той иска само да си говорите?
Виж целия пост
# 232
Е, може, всичко може. Стига да не се увлечеш твърде и да можеш да поставяш граници. Иначе пак ти ще обереш калая.
Виж целия пост
# 233
Да беше с 8-ми клас ок. Учила, работила си по специалността, сега не може да работи нищо там. И все по-зависима ще става.
Освен да се чуди може ли да си чати с комшията, какво да прави...
Виж целия пост
# 234
В ерата на интернет и технологиите не е толкова сложно да си намери занимания. Бившият ми беше работил 2 години дистанционно за американска фирма в ай ти сферата точно от село. Така че, има варианти. Но тя с малкото дете си 24/7 мама преди всичко. Трябва да намери начин да се разведрява или нещо на половин работен ден или почасово отдалечено.
А, сетих се, и едната ми приятелка е с 3 деца и работи дистанционно от тях за какъв беше онзи сайт за настаняванията еърбиенби или там както е. Но тя е с отлични няколко езика.
Виж целия пост
# 235
И на село живота може да е хубав, спор няма. Но това че седите вкъщи и нямате друго занимание освен детето не е добре. Имате кола и шофирате. Това е добре
Виж целия пост
# 236
Ако ще записвате език, да не е английски.
Виж целия пост
# 237
Забиваш се в някакво село, умираш от скука и се чудиш с кого да си "комуникираш". Запиши си детето в близкия град на ясла/градина, намери си работа и няма да ти е скучно. И със сигурност ще имаш повече избор сред мъжете за "комуникация".
Виж целия пост
# 238
В ерата на интернет и технологиите не е толкова сложно да си намери занимания. Бившият ми беше работил 2 години дистанционно за американска фирма в ай ти сферата точно от село. Така че, има варианти. Но тя с малкото дете си 24/7 мама преди всичко. Трябва да намери начин да се разведрява или нещо на половин работен ден или почасово отдалечено.
А, сетих се, и едната ми приятелка е с 3 деца и работи дистанционно от тях за какъв беше онзи сайт за настаняванията еърбиенби или там както е. Но тя е с отлични няколко езика.
Днес кандидатствах за онлайн работа. Аз също знам 3 езика
Виж целия пост
# 239
Браво, ден първи блокира ухажора, ден втори започна да търсиш работа, а уж тук сме група вещици... Kissing Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия