Пъзели 65

  • 27 988
  • 744
# 495
Благодаря, Vox Heart Yazz-ът е много красив.
Виж целия пост
# 496
Сладки кученца
Виж целия пост
# 497
Този пъзел съм го редила отдавна, супер забавен е, наистина. Спомням си, че едва го продадох.
Виж целия пост
# 498
Eurographics, 1000 части💄
Много готин пъзел:)
Виж целия пост
# 499
                                                                                                          Nathan -прекрасно качество,реди се с удоволствие.Този ми е трети по ред на тази марка.
Виж целия пост
# 500
Един Блек сии от мен
Виж целия пост
# 501
Един Анатолиан от мен. За съжаление с една липса. За първи път ми се случва пъзела да е директно изсипан в кутията, без плик. Та не ме учуди липсата, но риска да купуваш втора употреба. Ако някой го иска - подарява се. Липсата е при лявото перде.
Виж целия пост
# 502
Виж кой ти го е продал, ако не друго да не купуваме от този човек пак.
Виж целия пост
# 503
Последния месец не съм спирала да редя, но нещо нямах муза да качвам, та направо всички накуп ви споделям.

Happy Dream House, Huadada, 1000


Sacred Cacao, Yazz Puzzle 1000


The Garden Kitchen, Ravensburger 1000


Winnie The Pooh, Ravensburger 1000


Winter Wonderland, Bits and Pieces 1000


Индианка, Omaya 1000


Бухал сред цветята, Omaya 1000



Отделно съм започнала 13500 ретро колажа на Дисни от Бухтичка и за пореден път съм във възторг от мини парченцата на Трефл.
Виж целия пост
# 504
Виж кой ти го е продал, ако не друго да не купуваме от този човек пак.
Нямам никакви спомени. Поне от 2 години ми отлежава
Виж целия пост
# 505


Enjoy, Reborn (1000 части) от този уикенд. Все си казвам, че ще почина от тези дигитални изображения, но все има някое такова много красиво, на което не мога да устоя Heart
Виж целия пост
# 506
Съботно-неделните Simple Smile



Виж целия пост
# 507
С голямо желание отворих пъзела от Тему... Наредих рамката, малко от единия ъгъл и реших, че не заслужавам да се мъча повече. Безбожно тънки парченца, еднакви и с такава сглобка, че ако духна пъзела, целия ще се разхвърчи...
Прибрах го в кутията и ще го сложа на видно място да ми напомня друг път да не поръчвам пъзел от световно неизвестна марка.
Виж целия пост
# 508
Сладки лабрадори
Виж целия пост
# 509
Кой е пъзела от Тему? Може ли снимка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия