Паническо разстройство - 62

  • 39 180
  • 868
# 300
Момичета ,какво точно изпитвате от флуанксола,в какво се изразява действието му?Малко ме ажитира АД и мисля да попитам лекаря дали има смисъъл да ми изпише флуанксол.
Виж целия пост
# 301
На мен Флуанксол ми действа главно срещу натрапливите мисли и хипохондрията. От вчера пси ми каза да пия х3 таблетки, които ми се струват доста, но.. Предният път го пих около 2 месеца с постепенно и безпроблемно спиране.
Виж целия пост
# 302
А замаяни ли сте през деня от него?Вечер като се пие приспива ли?Задължително ли винаги се изписва с АД?
Виж целия пост
# 303
Извинете хора, някой от вас имала ли е проблеми със стомаха. При мен всичко започна с болки в стомаха,  невъзможност за хранене и повръщане. Та пробвах много лекарства от гастроентеролози никакъв ефект, последно ми казаха, че имам рефлукс.. април и май бях добре, но сега пак имам болки след хранене и нежелание за храна… сутрин особено… пия дуласолан 30 мг. Спомням си, че бриеката сякаш ми помагаше за стомашните болки, но пък ме правеше много неадекватна…
Здравейте, аз съм със силна тревожност, и ме удря в стомаха, храната направо ме отвращава, гади ми се най-вече сутрин. Казват, че тогава най-силно се изразява тревожността. Стомахът ми е постоянно свит, и много бързо губя килограми. От АД който пия тези неща изчезват, но реших, че е време да го спра, не го пих две седмици и положението стана трагично. Започнах го отново.
Разбирам какво чувствате…от колко време сте на АД и как се казва. Според мен ако не се чувствате готова да го спрете не го правете… и аз направих тази грешка пия дуласолан от около 4-5 месеца и по едно време, когато се чувствах добре, забравях да го пия. Бях изгубила рецептата и 4 дена не го пих… и познайте сутринта с болка в корема и повърнах пак 2 пъти.. толкова се изплаших… после го почнах пак. Имах много силно изморяване, ниско кръвно… направо се чувствах така сякаш ще припадна, болеше ме и главата.. то между другото мен дори и когато бях добре ме болеше главата. Имах болки след храна и понякога храната леко се връщаше и се чувствах много изморена… сега пак имам сутрешни болки…и след закуска.. и малко главоболие. Утре съм при психи, имах изследвания и излезе, че имам дефицит на В12, а вит Д при мен е 20,9( 10-20- латентен дефицит)… не знам какво ми стана всичко се появи изведнъж.. имам късмет, с такъв приятел.. иначе сериозно щях просто да прекратя всичко.. така не се живее… всяка сутрин повръщане, болки, плач, обърканост, липса на сън, главоболие.. всеки божи ден..
Въпрос към Георгий и всеки, който може да сподели опит.
От месец по схема от пси спрях Тритико и Стрезам. Започнах с Ашваганда, тинктури - жълт кантарион, мента глог валериана и магнезий.
Тревожно-депресивно разстройство+птср имам.
Криво ляво, уж тези добавки горе ми помагаха, обаче миналата и тази седмица ми е много тегаво, нервно, изтръпвания по лице, ръце, крака и имам телесни усещания, като някакви "натискания". Имам чувството, че ще гръмна! Голяма простотия и много се ядосвам.
Та какво правите в такива моменти? Какво пиете и помага? Техники? Някой минал ли е през подобна шитня и да я е забравил вече?
И аз имам същата диагноза, не знам какви са били симптомите при вас, но аз пиех тритико 1/3 около 2 месеца и нещо, но имах многоооо голяма обърканост и сутрешни болки в корема затова психи ми каза да го сменя с бриека, аз го пиех за сън, бриека ми успокои стомашните болки, но имах многоо трудности в съсредоточаването.. после някак го спрях и него.. мога да препоръчам Алора, според мен е добро билково средство… надявам се да успееш да ги спреш, пожелавам ти го от сърце.. аз трябва да пия дуласолана поне 6 месеца.. а предполагам даже и повече….
Пия Стимулотон и съм много доволна от него. Вече година и половина го пия, но явно няма да го спра, първия път нямах проблем със спирането, но сега не се получава.
Виж целия пост
# 304
Извинете хора, някой от вас имала ли е проблеми със стомаха. При мен всичко започна с болки в стомаха,  невъзможност за хранене и повръщане. Та пробвах много лекарства от гастроентеролози никакъв ефект, последно ми казаха, че имам рефлукс.. април и май бях добре, но сега пак имам болки след хранене и нежелание за храна… сутрин особено… пия дуласолан 30 мг. Спомням си, че бриеката сякаш ми помагаше за стомашните болки, но пък ме правеше много неадекватна…
Здравейте, аз съм със силна тревожност, и ме удря в стомаха, храната направо ме отвращава, гади ми се най-вече сутрин. Казват, че тогава най-силно се изразява тревожността. Стомахът ми е постоянно свит, и много бързо губя килограми. От АД който пия тези неща изчезват, но реших, че е време да го спра, не го пих две седмици и положението стана трагично. Започнах го отново.
Разбирам какво чувствате…от колко време сте на АД и как се казва. Според мен ако не се чувствате готова да го спрете не го правете… и аз направих тази грешка пия дуласолан от около 4-5 месеца и по едно време, когато се чувствах добре, забравях да го пия. Бях изгубила рецептата и 4 дена не го пих… и познайте сутринта с болка в корема и повърнах пак 2 пъти.. толкова се изплаших… после го почнах пак. Имах много силно изморяване, ниско кръвно… направо се чувствах така сякаш ще припадна, болеше ме и главата.. то между другото мен дори и когато бях добре ме болеше главата. Имах болки след храна и понякога храната леко се връщаше и се чувствах много изморена… сега пак имам сутрешни болки…и след закуска.. и малко главоболие. Утре съм при психи, имах изследвания и излезе, че имам дефицит на В12, а вит Д при мен е 20,9( 10-20- латентен дефицит)… не знам какво ми стана всичко се появи изведнъж.. имам късмет, с такъв приятел.. иначе сериозно щях просто да прекратя всичко.. така не се живее… всяка сутрин повръщане, болки, плач, обърканост, липса на сън, главоболие.. всеки божи ден..
Въпрос към Георгий и всеки, който може да сподели опит.
От месец по схема от пси спрях Тритико и Стрезам. Започнах с Ашваганда, тинктури - жълт кантарион, мента глог валериана и магнезий.
Тревожно-депресивно разстройство+птср имам.
Криво ляво, уж тези добавки горе ми помагаха, обаче миналата и тази седмица ми е много тегаво, нервно, изтръпвания по лице, ръце, крака и имам телесни усещания, като някакви "натискания". Имам чувството, че ще гръмна! Голяма простотия и много се ядосвам.
Та какво правите в такива моменти? Какво пиете и помага? Техники? Някой минал ли е през подобна шитня и да я е забравил вече?
И аз имам същата диагноза, не знам какви са били симптомите при вас, но аз пиех тритико 1/3 около 2 месеца и нещо, но имах многоооо голяма обърканост и сутрешни болки в корема затова психи ми каза да го сменя с бриека, аз го пиех за сън, бриека ми успокои стомашните болки, но имах многоо трудности в съсредоточаването.. после някак го спрях и него.. мога да препоръчам Алора, според мен е добро билково средство… надявам се да успееш да ги спреш, пожелавам ти го от сърце.. аз трябва да пия дуласолана поне 6 месеца.. а предполагам даже и повече….
Пия Стимулотон и съм много доволна от него. Вече година и половина го пия, но явно няма да го спра, първия път нямах проблем със спирането, но сега не се получава.
Много е важно ти как се чувстваш, ако мислиш, че не е сега моментът за спиране, не го прави. Ще дойде и този момент, в който ще може да го спреш. А ако не е лично, какви ти бяха симптомите? ( при мен болки в корема, повръщане, безсъние, липса на апетит, гадене, сърцебиене, плач, липса на концентрация, трудности с паметта)
Виж целия пост
# 305
Извинете хора, някой от вас имала ли е проблеми със стомаха. При мен всичко започна с болки в стомаха,  невъзможност за хранене и повръщане. Та пробвах много лекарства от гастроентеролози никакъв ефект, последно ми казаха, че имам рефлукс.. април и май бях добре, но сега пак имам болки след хранене и нежелание за храна… сутрин особено… пия дуласолан 30 мг. Спомням си, че бриеката сякаш ми помагаше за стомашните болки, но пък ме правеше много неадекватна…
Здравейте, аз съм със силна тревожност, и ме удря в стомаха, храната направо ме отвращава, гади ми се най-вече сутрин. Казват, че тогава най-силно се изразява тревожността. Стомахът ми е постоянно свит, и много бързо губя килограми. От АД който пия тези неща изчезват, но реших, че е време да го спра, не го пих две седмици и положението стана трагично. Започнах го отново.
Разбирам какво чувствате…от колко време сте на АД и как се казва. Според мен ако не се чувствате готова да го спрете не го правете… и аз направих тази грешка пия дуласолан от около 4-5 месеца и по едно време, когато се чувствах добре, забравях да го пия. Бях изгубила рецептата и 4 дена не го пих… и познайте сутринта с болка в корема и повърнах пак 2 пъти.. толкова се изплаших… после го почнах пак. Имах много силно изморяване, ниско кръвно… направо се чувствах така сякаш ще припадна, болеше ме и главата.. то между другото мен дори и когато бях добре ме болеше главата. Имах болки след храна и понякога храната леко се връщаше и се чувствах много изморена… сега пак имам сутрешни болки…и след закуска.. и малко главоболие. Утре съм при психи, имах изследвания и излезе, че имам дефицит на В12, а вит Д при мен е 20,9( 10-20- латентен дефицит)… не знам какво ми стана всичко се появи изведнъж.. имам късмет, с такъв приятел.. иначе сериозно щях просто да прекратя всичко.. така не се живее… всяка сутрин повръщане, болки, плач, обърканост, липса на сън, главоболие.. всеки божи ден..
Въпрос към Георгий и всеки, който може да сподели опит.
От месец по схема от пси спрях Тритико и Стрезам. Започнах с Ашваганда, тинктури - жълт кантарион, мента глог валериана и магнезий.
Тревожно-депресивно разстройство+птср имам.
Криво ляво, уж тези добавки горе ми помагаха, обаче миналата и тази седмица ми е много тегаво, нервно, изтръпвания по лице, ръце, крака и имам телесни усещания, като някакви "натискания". Имам чувството, че ще гръмна! Голяма простотия и много се ядосвам.
Та какво правите в такива моменти? Какво пиете и помага? Техники? Някой минал ли е през подобна шитня и да я е забравил вече?
И аз имам същата диагноза, не знам какви са били симптомите при вас, но аз пиех тритико 1/3 около 2 месеца и нещо, но имах многоооо голяма обърканост и сутрешни болки в корема затова психи ми каза да го сменя с бриека, аз го пиех за сън, бриека ми успокои стомашните болки, но имах многоо трудности в съсредоточаването.. после някак го спрях и него.. мога да препоръчам Алора, според мен е добро билково средство… надявам се да успееш да ги спреш, пожелавам ти го от сърце.. аз трябва да пия дуласолана поне 6 месеца.. а предполагам даже и повече….
Пия Стимулотон и съм много доволна от него. Вече година и половина го пия, но явно няма да го спра, първия път нямах проблем със спирането, но сега не се получава.
Много е важно ти как се чувстваш, ако мислиш, че не е сега моментът за спиране, не го прави. Ще дойде и този момент, в който ще може да го спреш. А ако не е лично, какви ти бяха симптомите? ( при мен болки в корема, повръщане, безсъние, липса на апетит, гадене, сърцебиене, плач, липса на концентрация, трудности с паметта)
При мен има от всичко, задушаване, натрапчиви мисли, сърцебиене, студена пот, отпадналост, умора, треперене, гадене, загуба на апетит, болки в гърдите.
Виж целия пост
# 306
Neli Docheva, разбирам те напълно. Провери ли вит В12 и вит Д, просто да си знаеш може да има значение знам ли. При теб имаше ли промени в настроенията, например в един момент си казвам ще успея, имам силата.. в следващия ми става некомфортно на стомаха или ме стяга главата и направо ми се плаче, надеждата ми се губи…. А посещавате ли психолог и има ли някакъв ефект? Надявам се с времето и усилията, които полагаме да имат някакъв ефект… бог да ни е на помощ, наистина не знам какво друго мога да направя.
Виж целия пост
# 307
Здравейте, препоръчаха ми ксанакс заради паник атаки по време на полет със самолет. Кажете ми, моля, какво точно е действието му и има ли някакви странични ефекти, за които да следя. За протокола, ако има значение, съм със сравнително ниско кръвно (100-110/60-70) и имам направена аблация на сърцето преди 2 години
Виж целия пост
# 308
Neli Docheva, разбирам те напълно. Провери ли вит В12 и вит Д, просто да си знаеш може да има значение знам ли. При теб имаше ли промени в настроенията, например в един момент си казвам ще успея, имам силата.. в следващия ми става некомфортно на стомаха или ме стяга главата и направо ми се плаче, надеждата ми се губи…. А посещавате ли психолог и има ли някакъв ефект? Надявам се с времето и усилията, които полагаме да имат някакъв ефект… бог да ни е на помощ, наистина не знам какво друго мога да направя.
Имам го този проблем и в момента. Толкова много искам да се запиша да уча, голям ентусиазъм имам, и изведнъж идва съмнението дали ще се справя, свиването на стомаха, замайване и отлагане. Консултацията с психолог е изключително полезна, стига психолога да си разбира от работата, а не да гледа да притупа повече хора за един ден, че да вземе повече пари.
Виж целия пост
# 309
Здравейте, някой имал ли е мравучкане по гърба, което се появява в повече предимно вечер? Нещо съм на вълна потрепвания и ме обземат лудите  и всичко ми води към една и съща диагноза... Sad
Виж целия пост
# 310
Това с мравучканията го играх миналата година, при мен даже бяха по цялото тяло. Тогава също си спомням, че имах и потрепвания главно по прасците на краката. Бях сигурна, че съм с МС, отрекоха категорично.
Сега нямам мравучкания, но пък втори месец имам потрепвания и съм на вълна АЛС..... откакто пия клонарекса обаче почти не усещам и да има някое гледам да не обръщам внимание.
Виж целия пост
# 311
Здравейте, за какъв период най-дълго може да се пие клонарекс от 0.5?
Виж целия пост
# 312
Neli Docheva, разбирам те напълно. Провери ли вит В12 и вит Д, просто да си знаеш може да има значение знам ли. При теб имаше ли промени в настроенията, например в един момент си казвам ще успея, имам силата.. в следващия ми става некомфортно на стомаха или ме стяга главата и направо ми се плаче, надеждата ми се губи…. А посещавате ли психолог и има ли някакъв ефект? Надявам се с времето и усилията, които полагаме да имат някакъв ефект… бог да ни е на помощ, наистина не знам какво друго мога да направя.
Имам го този проблем и в момента. Толкова много искам да се запиша да уча, голям ентусиазъм имам, и изведнъж идва съмнението дали ще се справя, свиването на стомаха, замайване и отлагане. Консултацията с психолог е изключително полезна, стига психолога да си разбира от работата, а не да гледа да притупа повече хора за един ден, че да вземе повече пари.
Разбирам те много добре, виж никога не е късно. Всъщност аз вярвам, че в един момент ще се престрашиш и ще вярваш в себе си. А онлайн ли бяха срещите ти с психолога, и аз искам пак да се съветвам с психолог, ако може да ми дадеш име . Аз се виждах с една психоложка, но тогава бях много зле, физически бях на ръба също и финансово не бях много окей, сега и писах, но ми каза, че на 15 август ще записва нови часове.
Освен това хора имам някакво чувство в главата , не е като болка по-скоро сякаш имам температура, но реално нямам. Някакво налягане е сякаш, пречи ми, понякога има и болка, ни знам на какво може да се дължи…🫤
Виж целия пост
# 313
И на  мен много ми се мени настроението!
Вечер си казвам ще се оправя, няма да съм все тъй, имам родители, съпруг и бебе.
А друг път кат се видя че треперя или кат съм замаяна и много се натъжавам и усещам една безпомощност че немога да се справя!
И много чувствителна съм, снощи малко се скарахме с майка.
И днес цял ден бях зле, рев, депресия.
Иначе золофт пия от 35 дена!
Виж целия пост
# 314
Neli Docheva, разбирам те напълно. Провери ли вит В12 и вит Д, просто да си знаеш може да има значение знам ли. При теб имаше ли промени в настроенията, например в един момент си казвам ще успея, имам силата.. в следващия ми става некомфортно на стомаха или ме стяга главата и направо ми се плаче, надеждата ми се губи…. А посещавате ли психолог и има ли някакъв ефект? Надявам се с времето и усилията, които полагаме да имат някакъв ефект… бог да ни е на помощ, наистина не знам какво друго мога да направя.
Имам го този проблем и в момента. Толкова много искам да се запиша да уча, голям ентусиазъм имам, и изведнъж идва съмнението дали ще се справя, свиването на стомаха, замайване и отлагане. Консултацията с психолог е изключително полезна, стига психолога да си разбира от работата, а не да гледа да притупа повече хора за един ден, че да вземе повече пари.
Разбирам те много добре, виж никога не е късно. Всъщност аз вярвам, че в един момент ще се престрашиш и ще вярваш в себе си. А онлайн ли бяха срещите ти с психолога, и аз искам пак да се съветвам с психолог, ако може да ми дадеш име . Аз се виждах с една психоложка, но тогава бях много зле, физически бях на ръба също и финансово не бях много окей, сега и писах, но ми каза, че на 15 август ще записва нови часове.
Освен това хора имам някакво чувство в главата , не е като болка по-скоро сякаш имам температура, но реално нямам. Някакво налягане е сякаш, пречи ми, понякога има и болка, ни знам на какво може да се дължи…🫤
Да онлайн, но тя вече почти не работи, имаше здравословни проблеми, и мъжът и почина. От година и нещо не съм я търсила. Но има много добри, аз винаги търся в superdoc.bg и никога не съм объркала. Иначе аз си имам гадене и стягане в гърдите, не се издържа вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия