Паническо разстройство - 62

  • 39 138
  • 868
# 600
Утре имам среща с него.
Виж целия пост
# 601
Здравейте, в предишните коментари разказах моята история с тревожно- депресивното разстройство. Симптоми: коремни болки, Голяяма липса на апетит( не можех да глътна храната, гадеше ми се от всичко) , безсъние, повръщане, липса на концентрация, безсилие, изблици на плач и суицидни мисли. Много изследвания, лекарства, специалисти…пия дуласолан 30 мг веднъж сутрин от около 8 месеца, април, май бяха горе-долу добре.. юни беше сравнително труден, понякога не знам какво ми става направо нямам сили дори да се разходя до магазина, дори да стана..юли и август минаха що годе добре.. сега баща ми си тръгна за работа, сестра ми за първи път ще е в чужбина, а мама на нея може да и се наложи да се оперира.. но е сама, аз съм студентка в друг град. При мен всичко беше сравнително добре до средата на ноември миналата година, много трудно издържах университета, но всичко мина. Сега колкото повече наближава началото на университета и всички тези малки промени, обзема ме страх. Страх ме е, че пак ще е много зле, че пак хората около мен няма да могат да ме разберат и да ми помогнат, не исках да стане същото.. не знам дали ще мога да издържа.. сякаш ме е страх от това да няма кой да е до мен ако стане така, защото аз не бях в състояние за нищо… повярвайте ми бях истински труп. Ще живея с приятеля ми, той беше най- голямата ми опора, но не искам да го въвличам в същия ад… кой би искал.. обичам го… не знам дали пиша това, за да поискам съвет или просто, за да си излея душата..моля се на бог за всички в моето, вашето състояние просто здраве… още съм на 21.. дано мога да създам семейство… да имам работа… просто човек.. нормален човек…
Виж целия пост
# 602
Днес бях при психиатърката каза ми да продължавам със Золофта 100 мг, обясних и че се чувствам зле и като парцал каза, че ми идвал слаб и ми добави Амитриптилин 25 мг една таблетка вечер и сутрин хранителна добявка с витамини за енергия. Та въпроса ми е някой пил ли е антидепресанта Амитриптилин и какви са ви мненията за него? Да очаквам ли доста странични ефекти? Тя ми каза само сънливост.
Виж целия пост
# 603
Когато евентуално антидепресанта започне да работи първо изчезват депресивните състояния и тогава физическите неразположения ли?
Виж целия пост
# 604
Имате ли епизоди на депресивни настроения и хипохондрия, въпреки че сте на АД? Аз съм от 2.5 години на Серопрам, но пак ги получавам. Достатъчно е да ме заболи нещо и моментално се паникьосвам, слагам си всякакви диагнози и ми се разваля настроението. Сега ме болят краката от известно време и не мога да си намеря място от притеснение.
Големият ми ужас е да не получа инсулт и да бъда във вегетативно състояние и всяка моя болежка я пречупвам през това. И не знам как да се справя😥
Виж целия пост
# 605
Когато евентуално антидепресанта започне да работи първо изчезват депресивните състояния и тогава физическите неразположения ли?
При мен първо ме успокои ,но го взимам с Флуанксол. То като се успокои човек изчезват и неразположенията. Аз пия от 9-ти август Серопрам и Флуанксола. Чувствам се по-спокойна и сутрин по-енергична. Започнах с 1/4 после 1/2 и от 2 седмици някъде съм на цяло. Вчера за няколко секунди ме обзе паника и премина не ми се беше случвало от дни. Надявам се още по-добре да става.
Виж целия пост
# 606
Здравейте!
Днес докато се разхождах ми прималя, почнаха да ми се стягат краката и да не ме държат, затруднено дишане.. съответно много страх от моя страна. Преди 2 години редовно получавах ПА , а след това почнаха постоянни неразположения, като съм правила изследвания (ПКК, скенер, ямр на глава - миналата година ) Сега съм леко студена самото ми тяло..възможно ли е да е от ПА или е от нещо друго? И друг въпрос след като миналата година е правен ЯМР , а неразположенията в главата , които някой път са много страшно , нужно ли е да се повтори ЯМР?
Благодаря!
Виж целия пост
# 607
И аз имам проблеми с краката и от вчера посегнах пак към Клонарекс.
Еми веднага се почувствах по-добре и вътрешното напрежение изчезна..
Вече имам чуяствo,че няма да изляза никога от този омагьосан кръг.
Имам си епизоди и на депресия и на хипо и на тревожност,а пия АД вече година и два месеца...
Или ми е малка дозата или нз вече и аз!!!
Виж целия пост
# 608
При мен с краката е малко по-различно. Понеже преди съм го имал отново като симптом, но като съм на правилния АД изчезва това е като ажитираност, тоест не може да се седи на едно място и колкото и странно да звучи когато чуя по-силни звучи усещам, че направо през краката ми минават звуците.
Виж целия пост
# 609
И аз имам проблеми с краката и от вчера посегнах пак към Клонарекс.
Еми веднага се почувствах по-добре и вътрешното напрежение изчезна..
Вече имам чуяствo,че няма да изляза никога от този омагьосан кръг.
Имам си епизоди и на депресия и на хипо и на тревожност,а пия АД вече година и два месеца...
Или ми е малка дозата или нз вече и аз!!!

При теб болка в краката ли е? При мен е като крампи в прасците и лека мускулна треска, както и оттам слабост в тях.
Явно не минават тези епизоди, независимо че сме на АД.😥
Виж целия пост
# 610
Същото, Dr. Тежест, потрепвания,  изтръпналост и слабост. До оня ден имах като мускулна треска,а не съм имала физическа активност...
Пак влизам във филма с МС....
Виж целия пост
# 611
Същото, Dr. Тежест, потрепвания,  изтръпналост и слабост. До оня ден имах като мускулна треска,а не съм имала физическа активност...
Пак влизам във филма с МС....
Мозъкът си прави шеги просто. На терапия ходите ли?
Виж целия пост
# 612
Аз понякога имам епизоди на паника, депресията ми е с тревожно-депресивен синдром. Затова пак почнах флуанксола, че преживях много голям стрес. Но вече съм добре.
Виж целия пост
# 613
Ходех на терапия,но от месец не съм заради отпуски и тн. Не знам и това колко помага. Ровим в стари травми,което не ми помага особено.
Виж целия пост
# 614
Аз понякога имам епизоди на паника, депресията ми е с тревожно-депресивен синдром. Затова пак почнах флуанксола, че преживях много голям стрес. Но вече съм добре.
И аз съм с тревожно- депресивно разстройство. края на юли и август бях що годе по-добре, редовно си пия дуласолан 30 мг веднъж сутрин. Но сега пак сутрин се събуждам и усещам стомаха си свит, не мога да стоя неподвижна не знам движа си краката и така. На изследване с каша установиха, че имам лек рефлукс, получавам и това сутрин.. от почти 1 месец и половина не бях така.. боли ме главата също, усещам тежест. Като цяло ме е страх, миналата година в средата та ноември започна всичко, когато уж аз се чувствах много добре, беше внезапно… и сега сякаш колкото повече наближава толкова повече съм притеснена..
а при вас, имаше ли такива симптоми?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия