Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 81 (м. юни)

  • 42 622
  • 1 355
# 630
"...закалката на женения мъж." Това ми хареса, Дани! Grinning
...и заживели дълго и щастливо! Една година щастливо и 50 години дълго... Wink
Виж целия пост
# 631
"...закалката на женения мъж." Това ми хареса, Дани! Grinning
...и заживели дълго и щастливо! Една година щастливо и 50 години дълго... Wink
🤣🤣🤣

Не ще, бе Долче 🤔Ще си спести сумати скандали.
Вкусно изглежда обяда. 👌
Мен не ме бива по снимките. Ама изпуснах Беба Белла 🥺Ще чакам нова снимка на първи месец!
Виж целия пост
# 632
Сетих се, че Натка си беше купила някаква джаджа за правене на кюфтенца, но не помня дали даде отзив върши ли работа изобщо...🙂🤔
Данилу, Папчо какво прави?😀
Виж целия пост
# 633
С тези прасешки пуканки май цялата тема е в актив. Днес ходих във Фантастико да издирвам при чипсовете и снаксовете. Нито прасешко телце, нито зурлички имаше. За сметка на това отмъкнах един агнешки комплект, дълбоко замразен , оооо, кило и половина 🤭, доста се надцених. Крайната ми идея е сварен, на хапки, в масло. Ако имате идеи за приготвяне, моля.... Малееее, понеже си нося платнена торба, и с пакета - крачки, охлаждаше ми дупарата до едно време, докато взе да ми мокри. А то- кръвчица по хълбока ми , размразило се, пликът пробит, и аз маам бодро със светлите дънки 🤣. Та бегом у нас за пране.

Ще изчакам отзиви от поръчките за пуканките и ще моля за линкове.
Много креативни идеи за храна видях 🤗.
И ето моята днешна заготовка. Пилешко филе, сварено, сметана, връзка магданоз, връзка копър и бейби спанак. Желатин.
Утре ще обръщам в чинии, дано е вкусно поне, че голяма шетня хвърлих.


За Натините кюфтенца, дали ще стане с лъжица за сладолед? Днес открих една у нас, незнайно кога придобита. И увита в плик като непотребна, барабар с някакви черпаци.
Виж целия пост
# 634
Ето, стигнах до фантастико и през цялото време “нещо забравям, нещо забравям”… забравих тея пусти пуканки… нищо… пак ще ида, в махалата ми е

Чудни ястия показвате ❤моята вечеря - класика - тиквички, лук и 3 яйца с малко сиренце и червен лют пипер.. за екстра топлинка 🤭🤭

Тайс, ама ти .. пак имаш перипетии 🙃хрм се подсмихвам, хем знам, колко нелепо е било..

Нати, сега разбрах, защо тези дни омахах 200 гр бадем и 200 кашу (за цяла седмица разпределени).. ама ми се доядоха.. явно нещо наваксвах 🤔
Виж целия пост
# 635
Тайс, пак се сетих за случката с агнешките глави.😅 Сега пък и кръв тече, как ли щяха да те гледат...😁 Много апетитно изглеждат купичките.🙂
Аз имам две лъжици за сладолед, но ми е най-удобно да оформям кюфтетата с най-обикновена лъжица (малка, голяма според размера на кюфтетата) и ръце.
За пяната на фрапето бяхме говорили- само нескафе и малко вода+ миксерчето за фрапе и се разбива така, че спокойно може да се обърне наобратно чашата за фрапе, че и да се подържи така без пяната да пада.🙂
Виж целия пост
# 636
Сетих се, че Натка си беше купила някаква джаджа за правене на кюфтенца, но не помня дали даде отзив върши ли работа изобщо...🙂🤔
Данилу, Папчо какво прави?😀
За малки беше, като топчета за супа. Оцапах я точно веднъж колкото да видя какво ще стане, това ще иска и малко тренинг иначе не е зле. Но аз продължавам да живея на място където супа няма как да си приготвя, така че отлежава и чака по-добри времена Grinning
С лъжица за сладолед кюфтета според мен не стават да се оформят. Правила съм в мерителните чаши които използвам в кухнята, те са широки и плитки моите, омаслена там леко, пълня и обръщам така по-рязко, ама малко си разваля формата. Не намирам снимка точно сега, а със сигурност съм снимала че с една приятелка постоянно си пращаме такива, коя каква щуротия измислила в кухнята Grinning
Мисля че съм показвала и друг път аз какво ползвам, особено когато са големи количества за да имам замразена заготовка за няколко пъти, цапането е минимум.
Скрит текст:
Аз сладки може да не правя, ама имам иначе формички за изрязване, тамън 3 размера Joy Ей тия курабийки са като за нас точно Joy
Иначе за доста голямо кюфте има преси за бургери, те си оформят голямо кръгло кюфте ама аз не това търся.
Виж целия пост
# 637
Що за перверзия това?! Кюфтета в лъжици!!! Едно кюфте трябва да ти напълни шЪпата, иначе какво кюфте е?
Тайс, аз точно така харесвам агнешкия комплект - сварен и в масло. Секунди преди да го сваля, ръсвам лют пипер и той да се пръжне.
Виж целия пост
# 638
Що за перверзия това?! Кюфтета в лъжици!!! Едно кюфте трябва да ти напълни шЪпата, иначе какво кюфте е?
Тайс, аз точно така харесвам агнешкия комплект - сварен и в масло. Секунди преди да го сваля, ръсвам лют пипер и той да се пръжне.
Ей така тръгват приказките значи... пак ще ни излезе име Grinning То секта бяхме, то вещици, а сега и перверзници... ако ни налазят разни палавници нощес в темата, ще знаем на какво се дължи Joy
За лъжицата, подозирам че Долче няма предвид някоя малка лъжица, все пак има и големички такива, за салати и прочие Grinning
Важното е да има кюфтета, пък на кого колко са му големи - чисти подробности са това. Ако са по-дребни, ще събера по-голям брой в чинията, чудо голямо Grinning
Виж целия пост
# 639
Тая вечер ще си мерим .. кюфтетата 😁😁😁

Ама dolce със силиконовата форма май ни бие 🤭

Бургер преса съм виждала и ползвала- мн готини прави бургерите, равнички, тънички
Виж целия пост
# 640
Що за перверзия това?! Кюфтета в лъжици!!! Едно кюфте трябва да ти напълни шЪпата, иначе какво кюфте е?
Тайс, аз точно така харесвам агнешкия комплект - сварен и в масло. Секунди преди да го сваля, ръсвам лют пипер и той да се пръжне.

Ми има хора са развратни тук, други са перверзни Joy
Виж целия пост
# 641
Струва ми се, че когато кюфтето е малко, съответно е сухо. Малките кюфтенца са за супа и манджа. Simple Smile
Относно перверзията : "Перверзията е концепция, описваща тези типове човешко поведение, които се възприемат за сериозно отклонение от това, което се смята са ортодоксално или нормално поведение."
По това обяснение перверзия е бира с домати и миди с кафе. Simple Smile Второто звучи съвсем брутално, но познавам такъв перверзен индивид - лелята на жена ми! Човек не си избира роднините! Grinning
Виж целия пост
# 642
Така е, Гущер, в интерес на истината точно по повод на храна бях наречена така наскоро Grinning И то от приятел дето сигурно ще успее всичките да ни накара да се изчервим ако си отвори устата, ама нейсе... Повечето хора като чуят тая дума точно такъв палавник като него си представят, а не някой какво готви Grinning
Пращам му снимки с режимна храна чат-пат, че го зарибявам да яде като нас и той. Реакцията на режимна гофрета с пастет върху нея беше безценна просто... "What kind of sick pervert are you?!?" Joy
Не че му останах длъжна де... не позволявам такива епитети от човек който си прави пържени филийки задължително от пресен хляб, че и после ги яде с кетчуп Joy Joy Joy Ей това вече е извращение, резултат от детски травми и кой знае какво още. Мен със сигурност ме травмира като го видях за пръв път Grinning

А кюфтетата ако са малки, се готвят много набързо и на максимално висока температура. В моя случай даже замръзнали. Не изсъхват, освен ако не ги готвя твърде дълго.
Виж целия пост
# 643
О, Гущер, стандартни по размер кюфтета правя с обикновена супена лъжица. Не са сухи. Използвам я, за да загребвам по-лесно от каймата, но не съм казвала, че кюфтето накрая е голямо колкото равна супена лъжица.😉 Ошлайфала съм се.😃 За супа топчета- топчетата ги правя с малка лъжичка или...направо от карначета.😂
Натка, 😆 И аз съм правила кюфтета с такива формички. И в силиконови формички за мъфини също.🤭 Добре че ме подсети. И преса за бургери имам, много е добра, но за 1-2 броя не я цапам.😃
С лъжица за сладолед не се получават кюфтета, които да не се налага да се дооформят после и с ръце- т.е. трябва си допълнително оформяне, притискане, иначе стоят рехави. Но може да се дозира количеството на каймата, за да са еднакви кюфтетата по размер (аз това го мога и без лъжица за сладолед).
Между другото, като заговорихме за комбинации, приятелка обича да яде кренвирши с мед и да смесва кока кола с бира и лимон.😉
Виж целия пост
# 644
Е ти на кренвирш каквото и да му добавиш, все е подобрение... Grinning
Каня се да пробвам в силиконовите форми, но не става ли цялото нещо "в собствен сос" така? На нормално печени във фурната кюфтета точно това не им харесвам, че стават като сварени. Правила съм и руло Стефани в по-големичка правоъгълна форма като за хляб, ама нещо не се впечатлих как става та предимно и нея си я ползвах за оформяне само, че лесно.
Иначе аз ей такива съм си взела две, точно за режимни печива че са мънички и само за мен в еърфраера са идеален размер да сложа и двете наведнъж.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия