UEFA EURO 2024' GERMANY (14.06 - 14.07)

  • 66 691
  • 3 241
# 270
За мен трябва да стане чудо, за да не вземат първото място в групата.
Освен ако не се стигне до аритметика и избор на противник, но не го вярвам точно за Германия.
Слаби са шотландците, отчайващ първи мач за тях, но за мен го има и синдрома на “късата клечка“ - да открият първенството срещу домакина. И то точно този домакин.
Мисля, че до момента те не са излизали от групите на първенство,  участието им се изчерпва до тях, да ме поправи някой, ако греша.
Така е, и сега не тръгват добре. Оп, гол за Шотландия. И това е добре за немците, и ще ви кажа защо. По добре тия грешки в тия мачове да стават, а не на полуфинала или финала. И е добре за немците че няма да имат суха мрежа, че си спомням на миналото европейско как англичаните не пускаха гол, не пускаха до края, накрая пуснаха, баш на финала, им беше първият гол от игра, и тогава направиха и първата си сериозна грешка в защитата, но фатална. Няма безгрешни, и по добре в тия моменти да идват.  

Аз друго тръгнах да разправям, че има някаква игра с излизането от групата, немците ако са първи или втори, ще играят с отбор от група Б, най силната група, Испания, Хърватско, Италия, Албания. Ако са трети обаче ще играят пък срещу победител от група. И пътя няма да е лесен на Германия, но те пък играят много силно. Ето доде си напиша поста стана 5-1. Grinning
Виж целия пост
# 271
Подкрепям Мариа Х. Спокойно можеше след 3-0 и червен картон за противника да забавят темпото. Уви, германците са комплексари.
Виж целия пост
# 272
Тесла, мерси, коректно си отразил моята прогноза за 3:1, почти познах Simple Smile))

Дали, ако беше България на мястото на Шот нямаше да играем горе-долу като тях?

Но не сме там....

Щяхме да обърнем резултата и да бием с дузпи. 😁


Германия разгроми Шотландия.
Или Германия са много силни, или Шотландия много слаби. Нямаше интрига.
Виж целия пост
# 273
Рано е да се правят генерални изводи от 1 мач.
Виж целия пост
# 274
По-вероятно е второто. С Унгария ще е сериозен тест. Като за отбор от втория ешелон Унгария имат силен отбор.

Пускам прогнозите за утре в движение ще допълваам.


Лорд Сняг

Унгария - Швейцария -2-2
Испания - Хърватска 2-2
ИТалия - Албания  3-1
Jozea

Унгария - Швейцария -1-2
Испания - Хърватия 2-1
Италия - Албания  2-0
zzrr
Унгария - Швейцария 2:2
Испания - Хърватия 1:1
Италия - Албания 1:1
ellis
Унгария - Швейцария 2 (0:2)
Испания - Хърватия 1Х (1:0)
Италия - Албания 1 (2:1)

Pitam 2
Унгария - Швейцария 1:2
Испания - Хърватска 1:0
Италия - Албания 1:0

Грейпфрут
Унгария - Швейцария 1-2
Испания - Хърватия 2-2
Италия - Албания  2-0

Zzrr

Унгария - Швейцария 2:2
Испания - Хърватия 1:1  
Италия - Албания 1:1
EmBrother

 
Унгария - Швейцария Х1 (двоен);  2:2
Испания - Хърватска 2:1
Италия - Албания 2:0
Ralik
 
Унгария - Швейцария Х1 (двоен);  2:2
Испания - Хърватска 2:1
Италия - Албания 2:0
Marya Hris
Унгария-Швейцария 2:1
Испания-Хърватия 0:1
Италия- Албания 2:0

LFC BG
Унгария - Швейцария 1:0
Испания - Хърватия 2:1
Италия - Албания 1:0

ефибуш

Унгария - Швейцария 1-0
Испания - Хърватия 2-1
Италия - Албания 2-1

fortuna

Унгария - Швейцария 1:1
Испания - Хърватия 0:1
Италия - Албания 2:0

redemi

Унгария - Швейцария/1-3
Испания - Хърватия - 2-2

Ronald
Унгария - Швейцария 1-1
Испания - Хърватия 3-0
Италия - Албания 3:0

Никола Тесла

Унгария - Швейцария 1-1
Испания - Хърватско 1-1
Италия - Албания 2-0

Дона Паулсен

Унгария - Швейцария 1 (2:1)
Испания - Хърватия Х (1:1)
Италия - Албания 1 (3:0)

Precious
Унгария-Швейцария 2:0
Испания-Хърватия 1:1
Италия-Албания 1:0



Дяволо
Унгария - Швейцария 1:1
Испания - Хърватия 2:1
Италия - Албания 2:0

ЕЛИ 001

Унгария - Швейцария 1-2
Испания - Хърватска 1-1
Италия - Албания  3-0

Папурче - Мехурче

Унгария-Швейцария 1:1
Виж целия пост
# 275
За мен трябва да стане чудо, за да не вземат първото място в групата.
Освен ако не се стигне до аритметика и избор на противник, но не го вярвам точно за Германия.
Слаби са шотландците, отчайващ първи мач за тях, но за мен го има и синдрома на “късата клечка“ - да открият първенството срещу домакина. И то точно този домакин.
Мисля, че до момента те не са излизали от групите на първенство,  участието им се изчерпва до тях, да ме поправи някой, ако греша.


Аз друго тръгнах да разправям, че има някаква игра с излизането от групата, немците ако са първи или втори, ще играят с отбор от група Б, най силната група, Испания, Хърватско, Италия, Албания. Ако са трети обаче ще играят пък срещу победител от група. И пътя няма да е лесен на Германия, но те пък играят много силно. Ето доде си напиша поста стана 5-1. Grinning
Чакай сега, ако завършат първи няма ли да играят срещу втория от група С? Аз там съм сложила Дания.
Не мисля, че ще хитруват да завършат втори в групата.
Виж целия пост
# 276
Не е ли от група Б?
Виж целия пост
# 277
И на мен ми бе прекалено. Да кажеш, че не водят комфортно да се напъват, а те ритат падналия до последно. Някак няма красота.
Виж целия пост
# 278
Така.
Айн цу цвай цу Драй цу .....фюнф😄😄😄
Юлиан що не направи смени?

До колко часа за утре прогнози да дадем?
Виж целия пост
# 279
Ами аз гледам схемата на Дяволо от първа страница.

Виж целия пост
# 280
И добре правиш, аз не знам защо реших, че първия от А е срещу втория от В.
Виж целия пост
# 281
Аз те подведох, грешно съм го чул, ако си спечелят групата ще играят с вторият от Ц, което е най добрият вариант за тях, защото там Англия едва ли ще изпусне първото място, пък другите са преодолими, ако Германия завърши втора ще си стъжни живота, защото Италия или Испания ще ги чакат, може и Хърватско, ама и те не са лесни.

Цитат
Така.
Айн цу цвай цу Драй цу .....фюнф😄😄😄
Юлиан що не направи смени?

До колко часа за утре прогнози да дадем?
До началото на мача, ако е и почнал, пак може ако е в началото. Стига разбира се да не води вече единият отбор, и за него да прогнозираш. Simple Smile
Виж целия пост
# 282
Ще променя малко за утре :

Унгария - Швейцария -1-2
Испания - Хърватия 2-1
Италия - Албания  2-0

Неделя:
Полша - Нидерландия 1:3
Словения - Дания 1:2
Сърбия - Англия 2:3

Тъкмо се ядосах , че мача свърши в 30-тата минута, то пък накрая взе, че стана интересно.
Виж целия пост
# 283
Изобщо не вярвам немците да тръгнат да правят тънки сметки, те са комплексари ще искат да бият напред. Това по-може да го направят франсетата или португалците. Дори испанци може да го направят. Немците - не.
Виж целия пост
# 284
Витрина на мача:
Скрит текст:

Записаха гол гайдарите, но не го вкараха - кой да е грешника измежду обичайни двама-трима: Рюдигер. Иначе не видяхме защитата на Маншафта, та изводи за сега не правя (генерални - иначе да, отиват на елиминациите, даже вероятно 1-ви в групата).
Откриващ мач: двата отбора отбелязват, над 5 гола, 1 червен картон, 1 дузпа, 1 автогол - който си е направил права колонка с тия случки - милионер ще стане.

И - накрая на вечерта - мисля, че при Ит-Алб няма да се стигне до такава голова разлика. За късата клечка (Мери - май - им я определи на шотландците). Ами една България има откриващ мач на такъв форум с шампион и направи 1:1; сетЕте се кога и с кого Simple Smile
До утре на всички. Може би ще завиша головете в прогнозата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия