Пациентки на НЕОВИТРО / Д-р Ралица Сенкова - Тема 2

  • 49 279
  • 754
# 480
Не вдигат,явно днес няма никой, но не ми е спешно просто съвсем изключих че днес е почивен ден а мъжа ми трябва да се разпише на едни документи. Най интересното е че вчера като им казах че днес ще го пратя и бяха окей нама проблем 😆
Виж целия пост
# 481
Момичета,има ли някоя от вас ,която е правила инвитро по фонд в клиниката? Интересува ме, тъй като този месец е последен с лека стимулация летрозол и домашни контакти, след това ме посъветваха за 4 инсеминации и ако не се получи да кандидатстваме по фонд. Честно казано преди месеци винаги съм била ентусиазирана , но вече ми се изчерпва позитивизма ..бих искала да съм подготвена какво предстои и как стоят нещата с фонда, какво покрива,какво плащаме ние и тн. Ще съм благодарна ако някой помогне с опит ❤️
Виж целия пост
# 482


Това е само за стимулиран цикъл ,но горе долу да се ориентираш, относно позитивизма, ако правите инвитро ще трябва да се въоражиш с много търпение.Освен това  винаги има шанс да стане и с инсеминацийте, макар и малък Simple Smile

Момичета,има ли някоя от вас ,която е правила инвитро по фонд в клиниката? Интересува ме, тъй като този месец е последен с лека стимулация летрозол и домашни контакти, след това ме посъветваха за 4 инсеминации и ако не се получи да кандидатстваме по фонд. Честно казано преди месеци винаги съм била ентусиазирана , но вече ми се изчерпва позитивизма ..бих искала да съм подготвена какво предстои и как стоят нещата с фонда, какво покрива,какво плащаме ние и тн. Ще съм благодарна ако някой помогне с опит ❤️
Виж целия пост
# 483
Супер полезно Winter, много благодаря! Извинявам се за серият доп. въпроси, а за кандидатстване, освен АМХ да е >=0.5, да си под 43г, има ли други условия? Това със несполучливи инсеменации изискване ли е, и ако да, колко? И колко време отнема одобрението и даване на заповед?
Много благодаря!!



Това е само за стимулиран цикъл ,но горе долу да се ориентираш, относно позитивизма, ако правите инвитро ще трябва да се въоражиш с много търпение.Освен това  винаги има шанс да стане и с инсеминацийте, макар и малък Simple Smile

Момичета,има ли някоя от вас ,която е правила инвитро по фонд в клиниката? Интересува ме, тъй като този месец е последен с лека стимулация летрозол и домашни контакти, след това ме посъветваха за 4 инсеминации и ако не се получи да кандидатстваме по фонд. Честно казано преди месеци винаги съм била ентусиазирана , но вече ми се изчерпва позитивизма ..бих искала да съм подготвена какво предстои и как стоят нещата с фонда, какво покрива,какво плащаме ние и тн. Ще съм благодарна ако някой помогне с опит ❤
Виж целия пост
# 484
На страницата на ЦАР има подробна информация за условията на кандидатстване, но да в общи лийни ако всичко ви е наред и сте с неизяснен стерилитет трябват 4 неуспешни инсеминаций. Одобрението отнема приблизително месец, заседание има в началото на всеки месец, заповеди се изпращат около 20то число, понякога има забавяне, има цяла тема за ЦАР.
Виж целия пост
# 485
Не се притеснявайте за кандидатстването - от клиниката си събират и задвижват всички документи, от вас ще се иска подпис и няколко изследвания, които те ще направят. Пожелавам да не стигате до кандидатстване изобщо и още с първата инсеминация да имате успех 🙂
Виж целия пост
# 486
Много благодаря за така кондензираната информация! Хубави празници.

На страницата на ЦАР има подробна информация за условията на кандидатстване, но да в общи лийни ако всичко ви е наред и сте с неизяснен стерилитет трябват 4 неуспешни инсеминаций. Одобрението отнема приблизително месец, заседание има в началото на всеки месец, заповеди се изпращат около 20то число, понякога има забавяне, има цяла тема за ЦАР.
Виж целия пост
# 487
Разбрах, че новата клиника ще е на 8 етажа. Да не би да може и да се ражда там или планират друго разширяване, знаете ли много ми е любопитно вече. 😀
Виж целия пост
# 488
Къде е новата клиника ? Можете ли да коментирате ?
Виж целия пост
# 489
Точно до Мол България
Виж целия пост
# 490
Преди около два месеца попитах доктор Бранков дали случайно няма да има и родилно и отговора беше “не”.
Виж целия пост
# 491
Привет, момичета! Извинявам се за нахлуването в темата! Нов пациент съм на доктор Сенкова, ще правим опити на ЕЦ. Бих искала да попитам тези от вас, които са на ЕЦ, на кой ден ви вика за преглед и общо колко прегледа имате при стандартен случай? Трябва да заявя по от рано кога ще отсъствам и искам да се ориентирам. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 492
Здравей M.S.K., общо взето е почти същото като при стимулация. Първи преглед на 2-3ден, след това след 4-5дни, и после в зависимост от хормоните и фоликулите през ден, два. При мен пункциите са около 10-11ден, така че съм минавала с три прегледа обикновено. Трудно е да предвидиш точните дни, но на втория преглед обикновено има повече яснота.
Виж целия пост
# 493
Благодаря, много! И тази информация ми е достатъчна! Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 494
Привет , някой би ли ме информирал колко струва първичната консултация при д-р Сенкова ? И също така има ли много закъснение?

Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия