🌹 Ергенът 🌹 Между 2 сезона, #2

  • 493 606
  • 6 705
# 1 455
Валерия от сезон 2 в кампания срещу клетките за телета.
Виж целия пост
# 1 456
И Марта от сезон 1.
Виж целия пост
# 1 457
Боже, знаех, че ми изглежда позната, обаче изобщо нямаше да се сетя... Мерси!
Виж целия пост
# 1 458
Подочух, че се казва Петко. Търсили го по АГ отделенията. Сигурно е лекар Thinking
Жълтурите веднага преписаха Joy
Виж целия пост
# 1 459
JoyJoyJoy
Е, дано не са преписали от мен Joy Че имах предвид нероден Петко Joy
Виж целия пост
# 1 460
Тази шега я схващам чак след обяснението, но е много добра. ДАНО да са преписали от теб Grinning
Виж целия пост
# 1 461
Ох, не мога 😂😂😂 Всички от тук си сверяват часовниците и преписват 😂
Виж целия пост
# 1 462
Подочух, че се казва Петко. Търсили го по АГ отделенията. Сигурно е лекар Thinking
Жълтурите веднага преписаха Joy

Атанас Колев Grinning
Виж целия пост
# 1 463
Аз много се смях на шегата с нероден Петко, получи ти се. А гледам, че по медиите дори са преписали, че се казва Петко. 🤣 В novini.bg ми попадна.
Виж целия пост
# 1 464
И аз идвам с новината за името, само че от Plovdiv24.BG. По името на сайта се подразбират правописните грешки..🙂



"Най-накрая се намери достоен кандидат за новия ерген на едноименното риалити. Информацията за "новата надежда“ на бТВ се пази в пълна конфиденциалност, тъй като договорът все още не е подписан, но от сигурни източници знаем, че продукцията вече го подготвя за снимки.

Той се казва се Петко и работи в… Акушеро-гинекологично отделение. Да, новият ерген е лекар – гинеколог при това. Според нашата информация бил красив, намахан работохолик, но се смятал готов за семейство."


Да са живи и здрави сигурните източници!😀🙂
Виж целия пост
# 1 465
Подочух, че се казва Петко. Търсили го по АГ отделенията. Сигурно е лекар Thinking
Верно ли от тук тръгна всичко?! 😂🤣😭
Виж целия пост
# 1 466
Оправихте ми деня, мацки Kissing Heart

А наздраве за Петко...... JoyBeers
Виж целия пост
# 1 467


Скандални ... Laughing
Виж целия пост
# 1 468
Ох, това с Петко е много смешно Joy Шегата е добра, но всъщност никой не я схвана преди обяснението. "Журналистите" обаче ме съсипаха от смях, сега дали се червят като четат откъде им тръгва конфиденциалната информация JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 1 469
JoyJoyJoy
Е, дано не са преписали от мен Joy Че имах предвид нероден Петко Joy
🤣😂🤣 Както вече съм ти казвала, любимка си ми! Голям номер извъртя този път на "журналистите". 😈
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия