МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 2/

  • 50 706
  • 724
# 240
Ново на Афра






С чичо си



Берил Позам за Пандора

https://x.com/i/status/1806360706490552645

Буче за Снежи гледаща снощния мач



И още от специалната порция Simple Smile




Интересна статия от нашите вестници

Любимците от #ЗлатноМомче Ферит и Сейран на море в Испания .
Началото на снимките на третия сезон на сериала „Златно момче” е насрочено за август 2024 г. След карнавалното парти звездите на проекта заминаха на почивка. Главните актьори този път избраха Испания.
Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир заминаха заедно на почивка. Двамата първо бяха забелязани на турско летище, а по-късно бяха видени заедно в ресторант в Испания.
Според слуховете актьорите са отседнали в клубния хотел „Марбея“ и планират да останат там през следващите дни. Според вече установената традиция Афра и Мерт по никакъв начин не рекламират романса си. Испанските им фенове обаче вече пуснаха техни общи фотографии.
Припомняме, че миналата година Сарачоглу и Демир също бяха на почивка заедно. Тогава в пресата изтекоха снимки на тяхната страстна целувка, което стана основното потвърждение на връзката им. Афра и Мерт от своя страна все още твърдят, че имат само приятелски и работни отношения. И това въпреки факта, че живеят в една къща от няколко месеца.
Началото на снимките на третия сезон на сериала „Златно момче” е насрочено за август 2024 г. След карнавалното парти звездите на проекта заминаха на почивка. Главните актьори този път избраха Испания.
Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир заминаха заедно на почивка. Двамата първо бяха забелязани на турско летище, а по-късно бяха видени заедно в ресторант в Испания.
Според слуховете актьорите са отседнали в клубния хотел „Марбея“ и планират да останат там през следващите дни. Според вече установената традиция Афра и Мерт по никакъв начин не рекламират романса си. Испанските им фенове обаче вече пуснаха техни общи фотографии.
Припомняме, че миналата година Сарачоглу и Демир също бяха на почивка заедно. Тогава в пресата изтекоха снимки на тяхната страстна целувка, което стана основното потвърждение на връзката им. Афра и Мерт от своя страна все още твърдят, че имат само приятелски и работни отношения. И това въпреки факта, че живеят в една къща от няколко месеца.
Виж целия пост
# 241
Снеж Produ са латиноамерикански награди, които се връчват в края на годината в Маями. 
Победителите се определят от жури.
Виж целия пост
# 242
Привееет!




Виж целия пост
# 243
Мире, мерси за разяснението! Зрители не гласуват, така ли?

От Мерт. Включи се с нещо загадъчно.

https://x.com/mertramazandbr/status/1806665160343347554?s=46
Виж целия пост
# 244
Рамиии е живвв божеее! Heart И понеже съм свикнала любимците и по 5 месеца да не се пускат и на това чок шюкюр.




Аз днес имам повод да почерпя.
Днес преди две години Моли стъпи удома. Никой не ми вярваше ,че толкова ще се грижа и обичам това куче.
Но знаят ,че обичам да си изяждат думите това ми е в кръвта.

Скрит текст:



И това специален десерт в програмата Simple Smile



И малко летен СейФер Heart








Снеже Шахмаран?

Виж целия пост
# 245
Мире, мерси за разяснението! Зрители не гласуват, така ли?

Не гласуват. Журито е голямо, 400 човека.
Керем спечели преди 2 години.
Наричат я латиноамериканското ЕМИ

Виж целия пост
# 246
Предните дни си играх да оцветявам някои снимки









Това вече не е мое...Всъщност този кадър и ще е причината да се върна на филма сега.Това ,че Дениз носи смъртта на ръката си и Есе се интересува за своята смърт - НЛО което прибра душата му.



https://x.com/i/status/1806746174033969641

Heart

Виж целия пост
# 247
Прочетох, че стягат Макбуле Косиф за сценаристка на третия сезон и веднага дойдох да ви питам дали е вярно? Като си спомням колко ядове сме брали с нея в "Чуй ме", ви стискам палци да е само слух, че хептен ще закопае сериала. Много е слаба и непоследователна от към идеи, а с малко провокативно поведение към колегите си. Като цяло с кофти впечатления съм останала от нея.
Оставям ви малко архивни от Рами и ви желая хубав уикенд, пък като имам повече време, ще намина да споделя и аз малко мисли за НЛО. :*



Виж целия пост
# 248
Аааа нее...Хаир! Олмаз!
Никакви Макбулета.Боже опази! Като се сетя как фенстваше на Рамо първи сезон и студена пот ме избива.

https://x.com/i/status/1807017487478694204

- Бате аз от някъде те знам...А Yalı Çapkını xd


Снощи Гьозде е била на концерта на Емре и са пяли и заедно на сцената.

https://x.com/i/status/1806975427790971196
https://x.com/i/status/1806880480442118645



Новo от Афра




DIMES Heart



https://www.instagram.com/reel/C8zBtnXKc_V/?utm_source=ig_web_copy_link

И малко Феро бей порция Heart






Виж целия пост
# 249
Рами е бил в Бодрум
Виж целия пост
# 250
https://x.com/i/status/1806968461228204437
https://x.com/i/status/1806968461228204437

От Афра - Марбея








Вах,вах връщаме се Джеси стига толкова. Simple Smile

Виж целия пост
# 251
Добро утро!

Ди, видях, че има някакъв репортаж за филма, ще се радвам да дадеш подробности, когато можеш. Wink Simple Smile
Виж целия пост
# 252
Мерт се е върнал от Бодрум

Виж целия пост
# 253
Веси , Мира  Heart




И пак са го заловили след фестивала

https://twitter.com/Hajar15555/status/1807308263098036622?s=19


За сега стана ясно че може режисьора на филма да е Чааръ Вила Лостувалъ. Рамо каза отново ,че ще работи на въпроса за нова почивка отговори ще видим.



Не виждана от преди.

От фестивала снощи

https://x.com/i/status/1807140950491177018



И от сторито на Рамо : https://x.com/i/status/1807127686562619731

С Ясир



https://x.com/i/status/1807082390877008253

Oт Марбея АфРам
Виж целия пост
# 254
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия