МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 2/

  • 50 707
  • 724
# 255





Heart Heart Heart И един Феро Бей от 8-ми епизод.
Виж целия пост
# 256
Здравейте Nature Sunny


Охооо , Рамо и Онурката на релакс ..

 Опитах и  Димес , като бях в Турция .. не от всички видове сокове , но от любопитство купих ..
Виж целия пост
# 257
Охооо Феми хошгелдин как беше на татила?
Какво видя друго всичко трябва да разкажеш...И аз обмислям няколко пътувания първото ще е скоро да видим къде ще ме отвее вятъра.

И едно отпочинало свежо Рами нося излезнало пресно от фотошопа








Виж целия пост
# 258
Дидко:heart_eyes: видях много магазини и марки, които рекламират известните звезди.
Имаше и много забулени даже така и влизаха в морето.
Виж целия пост
# 259
Ново от Сезер





Това е супер сладко 😍😌
Виж целия пост
# 260

Охооо , Рамо и Онурката на релакс ..

Мъжът по средата е заместник-министърът на културата и туризма на Турция Батухан Мумджу. Били са на делова среща.

Нови на Буче







https://www.instagram.com/p/C82P5__sQIA/?img_index=1
Виж целия пост
# 261
Докато оцветя видеото от Сезер може и да съм ослепяла - приемам. ;д







И още от летището Heart








Виж целия пост
# 262
На 1 юли по традиция е Джулай Морнинг Nature Sun With Face

Диди , да те поздравя и в твоята тема с личният ти празник.  Birthday

Виж целия пост
# 263
Привееет! Heart






Почерпете се за мое здраве ,че и аз днес ставам на 29 години.Как лети времето всякаш вчера дойдох в този форум а скоро ще стана на 30 години малеее ужасии...

Скрит текст:



Честит рожден ден и на Серенай Heart




Нощно стори на Афра. Умирам за ракуни Heart

https://x.com/i/status/1807718757420171340
https://x.com/i/status/1807718757420171340

Хубав ден! Heart

Виж целия пост
# 264

Здравейте Nature Sunny
Виж целия пост
# 265
Привет ви казвам от Бургас




Благодаря за всички мили пожелания 🫶🏻🫶🏻🫶🏻


Виж целия пост
# 266
Привет от морският Бургас Диде. И Молинка си взела да се освежи и промени средата. 
Как е там разкажи цени , вода , има ли туристи? Много харесвам Бургаският мост, отдавна не съм ходила.

Снощи е била голяма еуфория и радост заради победата на Турция ,отива на четвърт финал на Европейското по футбол. Hands Clap
Виж целия пост
# 267



Страхотно си изкарваме днес.Не бяхме на плаж но за сметка на това голяма разходка направихме заедно с Моли.🫶🏻



Виж целия пост
# 268
Нова.



Уха. Heart



Най-обсъжданите актьори в социалните медии.

https://
Виж целия пост
# 269
Предполагах 🫶🏻🐶



Това куче ще е осиновено 🤘🏻



Хари си има дружка 🫶🏻 Наги дали не я страх от този сериозен косматко?😁

#mood

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия