Мнения за неелитни училища след седми клас в София - Тема 9

  • 54 421
  • 821
# 225
Да пожелаем успех и късмет на дечицата ни! 🙏❤️
Виж целия пост
# 226
Успех на децата ❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 227
Успех на всички деца.Стискаме палци да запазят спокойствие и да се справят отлично!
Виж целия пост
# 228
Днес като ги изпратих и разбира се се просълзих. И си мислих как се родиха по 900гр., как се молех да живеят, после да всичко да им е наред (много хора от бг мама знаят моята история ), а ето ги днес, 13 год. здрави, умни, уверени.
Успех на всички деца и да намерят пътя към тяхното щастие

Една българка се е паднало. Дано децата се представят достойно
Виж целия пост
# 229
Днес имало интервю с Кастрева и казала кои са топ в София - СМГ, НЕГ и Испанската
То винаги са тези, само май си сменят местата понякога Grinning
ТУЕС също е в тази класация. Кастрева явно го е проспала Blush

Вероятно визира резутатите от ДЗИ по БЕЛ. Надали ТУЕС е толкова напред.
Виж целия пост
# 230
Как сте майки и татковци? Доволни ли са децата от матурите?

Моите по БЕЛ май добре са се справили, днес по МАТ казаха, че 2 модул бил много гаден.
Виж целия пост
# 231
Как сте майки и татковци? Доволни ли са децата от матурите?

Моите по БЕЛ май добре са се справили, днес по МАТ казаха, че 2 модул бил много гаден.

Още не знаем дали сме доволни, но поне тая мъка се свърши. На моят му остава и един изпит по рисуване в понеделник. И остава да чакаме резултатите.
Иначе, по БЕЛ беше по-спокоен, днес още сутринта се беше сдухал и каза, че му е било много трудно, но е направил каквото е могъл.
Виж целия пост
# 232
Как сте майки и татковци? Доволни ли са децата от матурите?

Моите по БЕЛ май добре са се справили, днес по МАТ казаха, че 2 модул бил много гаден.

Още не знаем дали сме доволни, но поне тая мъка се свърши. На моят му остава и един изпит по рисуване в понеделник. И остава да чакаме резултатите.
Иначе, по БЕЛ беше по-спокоен, днес още сутринта се беше сдухал и каза, че му е било много трудно, но е направил каквото е могъл.
И ние сме на изпит в понеделник. Даже не знам какво трябва да носим. Не ми е дала девойката списък.
Вие за кое училище се борите? Успех
Виж целия пост
# 233
Минаха матурите,
Вече някои са си посметнали ориентировъчен бал и ние май рязко сменяме посоката на желаните училища, доскоро тук питах за едни, днес искам да попитам според вас кое е по доброто училище НТБГ или НФСГ , защото детето мисля предпочита гимназия пред някое квартално училище с профил предприемач ски с език.
Виж целия пост
# 234
Моят я омазал математиката днес, но каквото такова.
Някой дали има отзиви за 138мо с математика и АЕ?
Виж целия пост
# 235
Мнението ми за 138 в гимназиален курс е добро, но всичко зависи и от детето.
Моля пишещите да хвърлят и по едно око назад в темата и да ползват търсачка,защото за едни и същи у-ща се пита по 20 пъти, а отговорите нама как да са различни и темата зацикля яко.
Между НФСГ и НТБГ няма кой знае каква разлика освен специалностите и едното е с квоти. Може би детето трябва да си избере специалност и това ще направи лесен избора на училище. Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Моят я омазал математиката днес, но каквото такова.
Някой дали има отзиви за 138мо с математика и АЕ?
Някой писа, че в 138 няма математика. А и аз не видях в таблиците. Има нова паралелка с математика от тази година в 125
Виж целия пост
# 237
В справочникът и на сайта на училището има обявена такава паралелка, да не би аз да не съм видяла правилно? 🤔
Виж целия пост
# 238
На моят му остава и един изпит по рисуване в понеделник. И остава да чакаме резултатите.
И ние сме на изпит в понеделник. Даже не знам какво трябва да носим. Не ми е дала девойката списък.
Вие за кое училище се борите? Успех

Няма нещо кнкретно, просто в неговото училище има паралелка с рисуване и явяването на този изпит е шанс за повишаване на бала (ако се стегне и рисува) и съответно възможност да си остане там, ако много е овапцал нещата на другите изпити. Шанс е и за на брат му училището, ако ни изненада с приличен резултат на изпитите и много добър на рисуването.
Не, че е много по-рисуването, но от предлаганото в училището, това му е най-близко.
За материалите - от училището би трябвало да осигуряват листа и глината, от детето се очаква да си носи останалите неща - бои, четки, моливи, пастели, инструменти и т.н., в зависимост от това с какво ще работи.
Виж целия пост
# 239
Моят я омазал математиката днес, но каквото такова.
Някой дали има отзиви за 138мо с математика и АЕ?
Някой писа, че в 138 няма математика. А и аз не видях в таблиците. Има нова паралелка с математика от тази година в 125
Според справочника за след 7 клас има математика. Аз доколкото разбрах е спряна мат паралелка 5-7 клас. А за 125 се поинтересувайте и поразпитайте кой ще води мат.  паралелка, защото има страшни къси клечки в това училище.
И за125 и за 31 съм чувала много лоши отзиви, но за 138 не съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия