Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 9-та тема

  • 27 582
  • 586
# 585
Здравейте. Някой, който е бил на преглед при д-р Кюлев в Токуда скоро, има ли представа къде ще работи от септември? Имаме час за септ и ми звъннаха да кажат, че напуска и ако искам да посетим друг специалист. Понеже през март той прави операция на дъщеря ми, сложи макаричка в едното ухо, имахме няколко прегледа, макаричката е още там и се разбрахме септември да я види. Аз нямам негов контакт, защото всичко е минавало винаги през Токуда.
Благодаря предварително, ако някой има информация.

Ние също имахме час за Септември при него и казаха след 5.09 да проверим къде работи, защото нямат информация къде отива.  Имам негов телефон и ако не открия нищо в Интернет ще го търся на него, даде ни го за спешна ситуация след операцията на дъщеря ни, също е с извадена сливица и поставени макарички имаше, но отпаднаха вече, сега просто я следим, защото прави често  отит след настинка,  ако не я овладеем на време и завъждаше мураксела,  а тя удря в ушите. Та ако не е открием инфо за Кюлев ще ви дам контакта който имам на лично.
Виж целия пост
# 586
Цитат
Ние също имахме час за Септември при него и казаха след 5.09 да проверим къде работи, защото нямат информация къде отива.  Имам негов телефон и ако не открия нищо в Интернет ще го търся на него, даде ни го за спешна ситуация след операцията на дъщеря ни, също е с извадена сливица и поставени макарички имаше, но отпаднаха вече, сега просто я следим, защото прави често  отит след настинка,  ако не я овладеем на време и завъждаше мураксела,  а тя удря в ушите. Та ако не е открием инфо за Кюлев ще ви дам контакта който имам на лично.

Благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия