Слънцезащита - 8 тема

  • 68 521
  • 752
# 330
Май дискутирахме скоро нуждата от вит. Д,която няма никаква връзка с ползването на слънцезащита на лицето. Преди много години, когато си изследвах нит. Д беше 9 . Тогава не ползвах слънцезащита.Суплементирах с години по 2500 единици в капсула,докато вдигна до около 50 .
Пазете си кожата и приемайте добавки-това е моят съвет.
Виж целия пост
# 331
Лятото ходя със слънцезащита на всички открити места по мен. Пия вит. Д като добавка. Мисля ,че скоро гледах някъде ,където казваха ,че няма как да се набави нужната доза вит. Д от слънцето.
Аз го пия допълнително. Със слънчева алергия съм и е немислимо ,независимо от сезона да не се мажа.
Виж целия пост
# 332
Аз съм фототип I по Фицпатрик - и да искам, не мога да си позволя директна слънчева експозиция.
 Пия вит.Д от 5000 IU постоянно.
Резултатът ми е:

Разбира се, ако бях спряла да го пия поне 10 дни преди изследването, нямаше да е такъв, но лекарят не ми каза, че трябва.
Виж целия пост
# 333
Аз съм фототип I по Фицпатрик - и да искам, не мога да си позволя директна слънчева експозиция.
 Пия вит.Д от 5000 IU постоянно.
Резултатът ми е:

Разбира се, ако бях спряла да го пия поне 10 дни преди изследването, нямаше да е такъв, но лекарят не ми каза, че трябва.
Мога ли да попитам точно кой витамин Д приемате?
Виж целия пост
# 334
Скрит текст:
Аз съм фототип I по Фицпатрик - и да искам, не мога да си позволя директна слънчева експозиция.
 Пия вит.Д от 5000 IU постоянно.
Резултатът ми е:

Разбира се, ако бях спряла да го пия поне 10 дни преди изследването, нямаше да е такъв, но лекарят не ми каза, че трябва.
Мога ли да попитам точно кой витамин Д приемате?

Този.
Виж целия пост
# 335
За ежедневен почнах да ползвам Revitalift Clinical Vitamine C Fluide FPS 50+ на Лореал. Кожата ми е смесена, лятото направо мазнее . Използвам го само със серум. Но още не съм го тествала на тлъсто слънце.
Виж целия пост
# 336
Аз за себе си втора или трета година подред съм с isdin fusion water. Справя се супер и досега е единствената, с която не лъсвам, въпреки маната ми кожа.
Виж целия пост
# 337

Той си е за плаж, има си лек мазен филм, но нищо фрапантно. С него се върнах като Мортиша в лицето от морето. Според мен предпазва много добре
Виж целия пост
# 338
Аз съм с друга разновидност на Исдин- Актив ...нещо си. Той със сигурност белее, въпреки че се води флуид. Приятелка ми даде да пробвам (само на ръката го тествах) нейния- в бледосиня опаковка, който не белее, гарантирам.
Виж целия пост
# 339
Кетчър, Мари, много благодаря за Исдин. Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Скоро си взех този крем



Интересен е като консистенция - лек гел, като сухо олио, бързо попива, няма някакъв натрапчив аромат. За сега е ползван само в града, ще тествам лятото на плажа.
Виж целия пост
# 341
Лятото ходя със слънцезащита на всички открити места по мен. Пия вит. Д като добавка. Мисля ,че скоро гледах някъде ,където казваха ,че няма как да се набави нужната доза вит. Д от слънцето.
Аз го пия допълнително. Със слънчева алергия съм и е немислимо ,независимо от сезона да не се мажа.
Последният път, когато пих вит. Д, за мое учудване рязко ми намаляха симптомите на слънчевата алергия, която от години ме мъчи. Ако има лекар в темата, ще ми е интересно да прочета обяснение.
Много ми цапат слънцезащитните кремове, оставят гадни жълти петна, побъркват ме. Съсипах сума ти бели дрехи така (а на цветните просто не се вижда толкова...).
Виж целия пост
# 342
Льоня ,този ми е любимец и не цапа.
Eucerin Sun Слънцезащитен крем-гел против слънчеви алергии SPF50 x150 мл на ниска цена. https://remedium.bg/eucerin-sun-slantsezashtiten-krem-gel-protiv … 0-x150-ml-29371/p
Супер удобна опаковка ,която използвам перфектно за лице и тяло.
Попива бързо и не оставя мазен ефект.
В момента съм пак с него.
Виж целия пост
# 343
Точно с него съм в момента, биетата са ми жълти Sad(( той самият жълтее.
Виж целия пост
# 344
Точно с него съм в момента, биетата са ми жълти Sad(( той самият жълтее.
Аз използвам само него. Не се сещам за крем за тяло ,който да е прозрачен или като бял крем. Ако някой друг знае и на мен ,ще ми е полезно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия