САЩ, тяхната политика и президентските им избори.

  • 979 515
  • 24 572
# 24 570
OMG, не мога да повярвам, че продължаваш да пишеш чаршафи. Няма да ги чета, защото не ме интересува какви болести /според теб/ има Тръмп. Нищо, че май искаш да се правиш на врачка.
Въпросът е на теб какво ти пречи, ако той иска да отслабне с каквото и да е там лекарство.
И къде бяхте с диагнозите, когато Байдън не знаеше на кой свят се намира?
Дали е Тръмп или не няма как да знаем, защото тази информация е тайна; ако потърсим в Гугъл, ще видим, че има стотици, ако не и стотици хиляди дебели американци на 79 години. Че е с обезитет Тръмп, е; много вероятно и с обструктивна апнея заради обезитета, но Пулмонарна хипертония (PAH) е сериозна диагноза. Може и това да има, защото видимо има някои от симптомите, но от екрана не може да се диагностицира все пак. Аз иначе съм за това да се предлага лечение, когато и на когото може. Няма как да включат Тръмп в клиничното проучване, това е логична стъпка. Засега не са регистрирани за PAH, но вероятно са в процес на изпитване.

Тези лекарства са доказано ефикасни за затлъстяване и OSA; много вероятно е Тръмп да е вече на GLP-1 agonist; въпросното е новото лекарство на Лили, Лили е американска компания и оралния им GLP-1 бе регистриран за 50 дни, вместо за 300, което стандартната практика, благодарение на политиката на Тръмп.
 
Изобщо няма да се учудя, ако информацията е вярна, но за мен е приемливо. Ако американска компания откаже да помогне на американския президент, бил той и необичайния от мен Тръмп, ще е неприемливо.
Виж целия пост
# 24 571
И като здрав беше също така ексцентричен и нагъл, така че едва ли на болестите му се дължат глупостите, които върши. А състоянието му вероятно е до голяма степен характерно за напредналата му възраст.
Наистина се надявам след последните години да е станало ясно, че светът просто не бива да се управлява от старци.
Виж целия пост
# 24 572
У като здрав беше също така ексцентричен и нагъл, така че едва ли на болестите ми се дължат глупостите, които върши. А състоянието му вероятно е до голяма степен характерно за напредналата му възраст.
Наистина се надявам след последните години да е станало ясно, че светът просто не бива да се управлява от старци.
И аз това си помислих.
По време на първия му мандат нито заспиваше толкова често, нито говореше толкова несвързано, но пак се опита да сътвори доста глупости. Сега просто е по-зле заради болестите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия