Всичко за всички гел лакове - 56 тема

  • 43 713
  • 746
# 570
Вчера бях на маникюристка и ми нарани кожичките в опита да ги отреже ми нарани кожата, какво мога да мажа , за да зарастне по-бързо, защото ме болят, когато ги мокря?
Виж целия пост
# 571
Ново от мен:

На лявата кутрето ми е с черно обаче не ми хареса изобщо, а беше късно да сменям, така че снимам по-малкото зло 😀
маникюра е чудесен, но какъв цвят е блестящия лак на трите пръста, много ми хареса

Благодаря, Reflective base на UR sugar номер 01.
а от къде го поръчахте? Разгледах всички сайтове, вклю Теми, но не успях да го намеря
Виж целия пост
# 572
Вчера бях на маникюристка и ми нарани кожичките в опита да ги отреже ми нарани кожата, какво мога да мажа , за да зарастне по-бързо, защото ме болят, когато ги мокря?

Цикатридина маз слагам аз за бързо заздравяване. Ако се надуят и почервенеят много, слагам вечер и Гентамицин.
Виж целия пост
# 573
Seven seas, от Алиекспрес е поръчван.
Виж целия пост
# 574
Един есенен маникюр от мен
Виж целия пост
# 575
Здравейте, поръчах си този лак, но се оказа хиперпигментиран и не се пече. Пробвах и в много тънък слой. Има ли някакъв начин да спася цветя или просто да го хвърлям?
Виж целия пост
# 576
Нанасяш супер тънък слой с добре изцедена четка и печеш по 120 сек в силна лампа.
Виж целия пост
# 577
Айде и аз в клуба на червеноноктестите 😁😁


Виж целия пост
# 578
Айде и аз в клуба на червеноноктестите 😁😁




Какъв е цвета?
Виж целия пост
# 579
Айде и аз в клуба на червеноноктестите 😁😁




Какъв е цвета?
Виж целия пост
# 580
Ох, без да се смеете много. Повтарях линиите два пъти и пак леко на петна стои, много сложно с тоя френски. Другата ръка е същата да не повярвате..



Виж целия пост
# 581
Код “Червено”!♥ Страхотни маникюри, момичета!😍
Виж целия пост
# 582
Mini Me,
Случайно да искаш една клиентка да вземеш, че нещо времето започна да ми е много кът, и все по-трудно намирам 3 часа за маникюр Simple Smile
Виж целия пост
# 583
Ето и моите от вчера 🙂 темата заприлича на Коледна с толкова червени,страхотни маникюри 🙂
Виж целия пост
# 584
Mini Me,
Случайно да искаш една клиентка да вземеш, че нещо времето започна да ми е много кът, и все по-трудно намирам 3 часа за маникюр Simple Smile


Аз и моите едвам вече правя, спрях да правя и приятелки - гледам малко дете и работя от вкъщи, доста натоварено ми е Simple Smile. Нооо благодаря за интереса - явно се справям прилично с ноктите SmileySmileySmiley
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия