Shein.com- тема 2

  • 57 621
  • 742
# 270
Аз започнах от едни дънки да пробвам и всеки път връщам все повече и повече неща. 5-6 пъти съм връщала вече. Повече от 9,50 не съм платила.
Виж целия пост
# 271
Аз започнах от едни дънки да пробвам и всеки път връщам все повече и повече неща. 5-6 пъти съм връщала вече. Повече от 9,50 не съм платила.
Странно. При мен 2 служители се събраха да мислят как да излезе по-евтино, мериха, теглиха - 87 лв.
За колко време ви връщат парите? Аз вече не вярвам, че моите ще ги върнат. Пише, че пратката е в транзит и това е.
Виж целия пост
# 272
За 5-6 дни ми върнаха на мен парите.
Виж целия пост
# 273
Здравейте! Правя опит за връщане към Шейн. В един от офисите на спиди директно ми отказа,  в друг техен офис ми казаха че връщат,но трябвало разпечатана декларация,която се лепи върху кашона. Обърнах сайта,такава декларация не мога да намеря, някой има ли идея от къде да я изтегля? 🙂
Виж целия пост
# 274
Иди в трети офис. Няма такова нещо. Аз им дадох само кода, който генерира при създаване на връщането. Нищо не съм разпечатвала.
Виж целия пост
# 275
Здравейте! Правя опит за връщане към Шейн. В един от офисите на спиди директно ми отказа,  в друг техен офис ми казаха че връщат,но трябвало разпечатана декларация,която се лепи върху кашона. Обърнах сайта,такава декларация не мога да намеря, някой има ли идея от къде да я изтегля? 🙂
Моето връщане беше с тези данни, на мястото  на многоточието пишеш номера, който да си дали за връщане:

Recipient Name: Alicja Litewka
Recipient’s phone number: PL +48 455 409 020
Zip/Postal Code: 55-040
Return Number: ...
Return Address: Magazynowa 8, 55-040 Bielany Wrocławskie, Poland

След като си получих парите пуснах сигнал до Спиди, уж казаха, че ще уведомят служителите си, че може да се връща така, защото и мен ме разиграваха няколко пъти.
Виж целия пост
# 276
Здравейте! Правя опит за връщане към Шейн. В един от офисите на спиди директно ми отказа,  в друг техен офис ми казаха че връщат,но трябвало разпечатана декларация,която се лепи върху кашона. Обърнах сайта,такава декларация не мога да намеря, някой има ли идея от къде да я изтегля? 🙂
Моето връщане беше с тези данни, на мястото  на многоточието пишеш номера, който да си дали за връщане:

Recipient Name: Alicja Litewka
Recipient’s phone number: PL +48 455 409 020
Zip/Postal Code: 55-040
Return Number: ...
Return Address: Magazynowa 8, 55-040 Bielany Wrocławskie, Poland

След като си получих парите пуснах сигнал до Спиди, уж казаха, че ще уведомят служителите си, че може да се връща така, защото и мен ме разиграваха няколко пъти.

Благодаря! Ще пробвам 3ти път!
Виж целия пост
# 277
Mikmarr, как получи името и телефона за връщане? 10 дни се карам със спорта на български, на английски, с висшестоящи и само един и същи адрес ми дават и това е, а Спиди и дори пощата отказват без телефон поне...
Виж целия пост
# 278
Mikmarr, как получи името и телефона за връщане? 10 дни се карам със спорта на български, на английски, с висшестоящи и само един и същи адрес ми дават и това е, а Спиди и дори пощата отказват без телефон поне...

При мен също няма телефон и име, генерира ми само код и адрес🤔
Виж целия пост
# 279
Mikmarr, как получи името и телефона за връщане? 10 дни се карам със спорта на български, на английски, с висшестоящи и само един и същи адрес ми дават и това е, а Спиди и дори пощата отказват без телефон поне...
След многократни запитвания ботът се предаде и ми предложи да пусна запитване до оператор. Получих мейл на следващия ден и в него бяха данните, които публикувах в горния пост.
Виж целия пост
# 280
Здравейте, изпратили са ми грешен артикул. На някой случвало ли се е и какво се прави в случая? Евтин е и не си струва да го връщам, но не е това което исках. Има ли като при Алиекспрес начин за рекламация чрез сайта?
jb66, сега видях че са те посъветвали да пишеш на съпорта за сбъркан номер. Дали им писа и какво стана?
Виж целия пост
# 281
Малко късно пиша, но съм на почивка.
Аз правя винаги товарителницата онлайн и заявявам куриер на адрес. Защо ме пробвате със създаване на товарителницата онлайн, а пък вече дали ще отиде с готовата товарителница на място в офиса или ще извикате куриер до адрес е ваше решение.
По назад съм качвала как попълвам товарителница, ако трябва пак ще кача. Не пиша име никъде, на мястото на името пиша кода който ми дават.

За парите, ако до 10 дни след като е пристигнала пратката при тях не си получа парите, отварям тикет директно, не се занимавам с чат бота, че там е обречено. И това съм го обяснявала подробно назад.
Виж целия пост
# 282
Здравейте, изпратили са ми грешен артикул. На някой случвало ли се е и какво се прави в случая? Евтин е и не си струва да го връщам, но не е това което исках. Има ли като при Алиекспрес начин за рекламация чрез сайта?
jb66, сега видях че са те посъветвали да пишеш на съпорта за сбъркан номер. Дали им писа и какво стана?
Да писах им,но нищо не ми отговориха,.Мисля,че като е бельо не става нищо.Пратих снимки ,написах ,че не е моя вината Нищо.Иначе,от другите ,които поръчах същите ,но други цветове са ми супер,жалко, че са ми пратили грешен номер .щях да си имам и други цветове.Сега стоят така и много ме е яд .Не съм за 8 лв ,но ...
Сега погледнах ,не можеш да връщаш бельо ☹️.Ами да логично ,но сега ще стоят. Гложде ме ,че вината не е моя ,но нищо не става.
Виж целия пост
# 283
Това наистина е кофти ситуация. Редно е да вземат отношение. Все пак не си виновна за изпратен грешен размер. Да си поемат вината и да ти изпратят правилния размер. А, грешния си остава за теб и за тяхна сметка.
Виж целия пост
# 284
Интересно. Бельо не съм връщала, но съм връщала бански - без проблем.
А веднъж не можах да върна едни дънки, защото били на промоция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия