Още малко нерви и дебати до най-добрите РЕЗУЛТАТИ! - Седмокласна 30.06.-07.07.2024

  • 141 786
  • 2 225
# 450
На сайта на съотвтното РУО... Изчакайте ги малко, не са чак толкова бързи Wink
Виж целия пост
# 451
Провинция, момче
65 - БЕЛ
89 - МАТ
Да се надяваме, че ще стигнат за желаната паралелка, защото прогнозирате високи балове.
Новата мъка по чакане пак предстои!
Виж целия пост
# 452
Иеее,доволни сме -Бел-95,Мат-85.Момиче София
Виж целия пост
# 453
Дааам, по математика ги сметнахме съвсем точно след изпита, но по БЕЛ е под очакванията и утре ще ходя да му гледам работата /надявах се да се размине/.
БЕЛ - 82т.
МАТ - 88,5т.

Можеше повече по бел и със сигурност много повече по мат, но... малоумна грешка на 1-ви модул за 4т. /смятал за грешен ъгъл/ и още малко тъпи грешки на втори. По бел явно доста са го орязали на преразказа, въпреки че той беше доволен. Очаквахме между 86 и 89т. там.
Би трябвало да му стигне за първото желание, но чакам статистиката.
Виж целия пост
# 454
💯 по математика!
Отивам да припадВам.
Виж целия пост
# 455
💯 по математика!
Отивам да припадВам.
Браво!
Виж целия пост
# 456
При нас е така както смятахме плюс минус 2, 3 точки
Та БЕЛ 77,5
МАТ 61
Виж целия пост
# 457
София - момче
99.25 - математика
92.5 - български
Много сме щастливи!
Виж целия пост
# 458
Къде да търся статистиката?
Виж целия пост
# 459
Пловдив, девойката: 96.5 БЕЛ, 96.25 МАТ
кандидат-художникът: 98.75 МАТ, 78.50 БЕЛ
Прекрасни деца си имам!
Много сме щастливи всички!
Виж целия пост
# 460
Мнооого високи форумни резултати за София. Браво на децата!
Виж целия пост
# 461
София, момиче, математиката 89,75, колкото и очаквахме, но от БЕЛ 82,5 са надявах сякаш +5, предвид че уж беше по-лесна матура по БЕЛ, а и като ви чета, БЕЛ са доста високи оценките.

Общо взето сме хепи, балът е към максималния прогнозиран и все пак под таргетираният 460.
Оттук нататък ако оценките тази година генерално са по-високи, разчитаме на това, че децата са по-малко и на късмет при нареждането на желанията за ТУЕС, Божа работа....
Виж целия пост
# 462
София, момче - Мат 94 БЕЛ 88
При нас по математика е това което очаквахме ,но по БЕЛ се надявахме на повече.
Много се надявам да му стигне за ТУЕС ✌️
Ще чакам статистиката да видя с тези резултати какъв ни е шанса.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 463
Къде да търся статистиката?

На сайта на съответното РИО, но още е рано. Дано я пуснат днес.
Виж целия пост
# 464
Очаквано  :
МАТ -54
Бел-52.
Надявах се на повече.
Варна,момче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия