Още малко нерви и дебати до най-добрите РЕЗУЛТАТИ! - Седмокласна 30.06.-07.07.2024

  • 141 786
  • 2 225
# 465
Не беше по-лесна матурата по бел, напротив. Всички учители, с които говорих са на категоричното мнение, че прерзказът е бил труден, въпреки че на пръв поглед не е. С "много подводни камъни". За тезата също са на мнение, че е била по трудна.
Виж целия пост
# 466
София, момче, доволни сме.
БЕЛ - 81
Мат - 96,75
Виж целия пост
# 467
Поплакахме си и ние двечките с моето момиче вкъщи от щастие.
БЕЛ - 83 т.
МАТ - 71,5 т.

Да видим сега общата картинка каква ще е.
Виж целия пост
# 468
И аз съм на мнение, че БЕЛ си беше на добро ниво, преразказа и особено тезата, на мен лично ми се сториха най-трудни. Факт обаче форумна статистика децата са се справили супер, сега ще изчакаме официалната.
Furf прекрасни резултати, на нашата това ѝ бяха мечтаните точки Hug
Виж целия пост
# 469
Силно се надявам и момиченцето на Mama Ru да има прилични резултати за да влезе където иска!
Виж целия пост
# 470
София, момче
БЕЛ 84.500
Математика 86.750
Аз съм доволна от него, той не е доволен от себе си, защото са му орязали много преразказа. Докога се гледат работите?
Виж целия пост
# 471
Момиче, София, математическа паралелка, прогнозните точки от анкетата се сбъднаха на 100%.
БЕЛ - 90 т.
МАТ - 95 т.
Приемен изпит по математика в сегашното ѝ училище - 97/100 т.
Изключително доволна съм, с БЕЛ беше на "Вие", ходи на курс към училище 3 учебни часа.
Математиката е изцяло на училищни знания, тъпи грешки, ама здраве да е .

Позната девойка е с 2 х100.
Виж целия пост
# 472
Силно се надявам и момиченцето на Mama Ru да има прилични резултати за да влезе където иска!

И аз затова влизам.
Виж целия пост
# 473
Някой каза, че имал съобщение  от школо за това къде да се гледат работите, може ли да споделите?
Виж целия пост
# 474
При нас младежът е доволен и продължава да е Дзен.
Аз не съм доволна.
Силно се надявам да ми помогнете, като взема да редя, след статистиката. 😊Извън топ 10 сме отвсякъде.
Сега ще гледам къде да го "наредя" на макс с тоз бал.
Виж целия пост
# 475

Ай, ай, и първата 100ца, браво! 



Дайте знак за статистиката.Направо ми се сви още повече сърцето сега. До 1во класиране ще е инфарктно!

Ще се радвам тогава!
Виж целия пост
# 476
97 МАТ
92 БЕЛ
Много сме щастливи.
Момче Бургас
Виж целия пост
# 477
Уф, че  и много чакане още ще е, къде е 12.07
Радвам се много за всички деца, които получиха желаните  резултати !
А другите  / и на нас , де Laughing / - кураж, сигурна съм, че ще се случи  най- доброто за децата ни
Виж целия пост
# 478
И ние сме доволни, поне аз . На цялото безхаберие по Бел и Неучене по Бел и силна математика, ама оплескала втори модул, аз очаквах  много по -малко. Сега 421 бал ( като в това има 5 ца по Бел от училище Cold Sweat) дали ще й стигне да учи френски или природни науки, някъде поне във Втори Ешелон училища Thinking
Така се очертава сега въпросът при нас
Чакаме статистика Head Band щото ако масово са силни резултатите , тогаваааа не знам Head Band
Виж целия пост
# 479
Момиче Благоевград
89 бел
73 мат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия