Още малко нерви и дебати до най-добрите РЕЗУЛТАТИ! - Седмокласна 30.06.-07.07.2024

  • 141 782
  • 2 225
# 600
А статистика за провинцията къде, специално Монтана ме интересува?
Виж целия пост
# 601
Божее, да пише някой с по- ниски точки, че да не съм сама в мъката Smiley
Е, има с по-ниски точки разбира се. 58,50 бел. Много добре на фона на нейните проблеми. И мат, очаквано след случката на изпита 33,50, въпреки че мат и е по-силния предмет.
Виж целия пост
# 602
Излезе статистиката з София


Нещо не ми се отдават линковете
Виж целия пост
# 603
Къде в Школо се виждат точките от матурата?
В дневника, една стрелка има за "ОЩЕ" менюта, и последното е ВО(външно оценяване). Нашите пише,че са въведени от класната, т.е. не е автоматично.

Къде видяхте статистиката? На заглавната страница на РУО София ли? Нищо не откривам, освен многото им свършена работа днес, като знаят пред колко рефрешващи майки са я индикирали.
Виж целия пост
# 604
Къде в Школо се виждат точките от матурата?
Оценки - горе дясно Още - ВО
Виж целия пост
# 605
Във високия диапазон са малко по-ниски резултатите от миналата година…
https://ruo-sofia-grad.com/wp-content/uploads/2024/07/Uspevaemos … BEL_MAT-2024.xlsx
Виж целия пост
# 606
Къде в Школо се виждат точките от матурата?
В дневника, една стрелка има за "ОЩЕ" менюта, и последното е ВО(външно оценяване). Нашите пише,че са въведени от класната, т.е. не е автоматично.

Къде видяхте статистиката? На заглавната страница на РУО София ли? Нищо не откривам, освен многото им свършена работа днес, като знаят пред колко рефрешващи майки са я индикирали.

https://ruo-sofia-grad.com/%D0%B8%D0%B7%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B8- … 0%BB%D0%B0%D1%81/


Най отгоре, дано се получи, изисква изтегляне
Виж целия пост
# 607
Сега е ред да обясните на незапознатите как я употребяваме таз статистика по най-добър начин Flushed
Виж целия пост
# 608
А как интерпретирате тези статистически данни…
Виж целия пост
# 609
https://dideva.alle.bg/p/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1 … D0%B0%D1%81-2024/

Ето тук има информация как да се чете статистиката Simple Smile)
Виж целия пост
# 610
Божее, да пише някой с по- ниски точки, че да не съм сама в мъката Smiley
Ами тук - момиче, Русе - БЕЛ 54, математика - 23. Достатъчно ниски ли са?
Няма значение дали са високи или ниски ,ако стигат за желаното училище. КЪСМЕТ И УСПЕХ!
Виж целия пост
# 611
Това е ясно, след като изброя колко има преди нас КАКВО ПРАВЯ?
Броя паралелките с момчета в най високите желания от миналата година и отмятам до къде падаме надолу? И то при запазване на съответната миналогодишна подредба на желаещите?
Виж целия пост
# 612
И аз моля за това обяснение. Спомням си от миналата година, но бегло, че се гледа първо в сегашната таблица, после в миналогодишната, нооо изобщо като човек с математическа мисъл на ниво група "А" седми клас изобщо не мога да възстановя закономерността каква беше 😩
Виж целия пост
# 613
Във високия диапазон са малко по-ниски резултатите от миналата година…
https://ruo-sofia-grad.com/wp-content/uploads/2024/07/Uspevaemos … BEL_MAT-2024.xlsx
За момчетата е точно обратното - баловете ще са по-високи във високия диапазон. Значително по-високи. За момичетата не съм гледала още.
Виж целия пост
# 614
А в школо може ли да се види детето на кое място във випуска и в класа е с точките от нво , както има статистика на обикновените оценки ? Защото ние се конкурираме основно с децата от нашето училище и ще ни е много от полза
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия