Искам да кажа... (220) през ЮЛИ 2024

  • 42 646
  • 887
# 315
Браво, Бъни!
Виж целия пост
# 316
Бъни, честито! Айде сега и седмокласничката да я приемат къде иска!
Виж целия пост
# 317
Честито, Бъни!
Да се готви синковеца за яко учене Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 318
Бъни, Мари, честито! Много успехи и занапред на младежите!
Виж целия пост
# 319
Успешни да са студентите ви, Мари и Бъни! Честито!
Виж целия пост
# 320
Фонс, здрава и обичана да си!
Мари, защо те е страх? А и по-близо ще ви е.
Бъни, браво на набора! Късмет и утре за щерката!
Виж целия пост
# 321
Честити рожденици! Честита да си, Фонсе, здрава и обичана!
Честити студенти!
Ние се регистрирахме на новото място, подписахме със сота, оказа се, че трудно ще го ползваме заради момичетата 🐈.
После ходихме да се консултираме за смяна на осветлението в хола, че ме побърква, аз успях да убедя единия продавач да дойде на консултация (и монтаж) след работно време.
Сега влизаме в София, летим за концерт на Металика в Мадрид.
Виж целия пост
# 322
Мари, защо те е страх? А и по-близо ще ви е.
Защото подцени себе си. Постави връзката на първо място пред ученето. Защото ако почне и работа няма да види никакъв студенстки живот.
Лято, весело да ви е.
Виж целия пост
# 323
Мдаа, разбирам те. И аз бих се чувствала така. Но времето ще покаже. Дано се случи най-доброто за нея.
Виж целия пост
# 324
Много хубави новини в темата, момичета!
Да сте здрави и щастливи!
Първата работна седмица след отпуската е към края си, добре върви.
Снощи бях на фризьор, бая коса свали. Сега съм изправена, нормалното ми състояние е къдраво. Жега голяма е, пак ще я връзвам.
Виж целия пост
# 325
Съни, честито да е момчето ти, здраво и успешно!

Ем, честита годишнина на вас, дълги щастливи години да имате заедно!

Бъни, браво, честито!

Мари, по най добрия начин да се подредят нещата за Вася. Не се терзай, всеки има своя път в живота 🍀

Благодаря от сърце за милите пожелания, девойки 🤗 Днес ще го даваме кротко, в събота ще почерпя домашните любимци. В неделя сме на кръщене, може май накрая да й дойде реда на копринената рокля 😁
Виж целия пост
# 326
Мари, по мое скромно мнение, базирано върху наблюдение над моето и други близки деца, студентския живот не е това, което беше и което ние познаваме 😁

С две думи, не се тревожи, тя ще избере най-доброто за нея 🍀
Виж целия пост
# 327
Аз не искам да кажа, а искам да питам. Grinning Как е правилното ударение на ,,увреден”?
уврЕден или увредЕн ??
Водим спор в момента как е по-правилно.
Виж целия пост
# 328
Моят мъж днес как сглупи!
Видял найлонче във външното тяло на единият от климатиците, в единия магазин. И защо д не бръкне да го изкара.
Перката му е помляла пръстите
Благодари няколко пъти, че въобще има пръсти
Ще ги запази
Виж целия пост
# 329
Фонсе,почти накрая...честит рожден ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия