Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 148 - юли 2024)

  • 102 370
  • 1 232
# 285
Днес ми дойде наградата от коста кафе-две малки кутии с капсули и странни чашки без дръжки.И сега се чудя това ли беше обявено като награди и аз пак не съм разбрала?Струва ми се че бяха две млени кафета по 200гр и нормални чашки с дръжки?
Виж целия пост
# 286
И моята награда от коста кафе пристигна днес. Две кутии с капсули и две малки чашки по 100 мл., на картинката с играта са точно такива. Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Наградата е 2 кутии кафе капсули и 2 чашки.  Аз ползвам капсулите за Nespresso машина.
Виж целия пост
# 288
И за вас ли тази тема е заключена?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1663066
Сетих се да мина да се запиша в последните няколко игри на форума,но в тази не мога,а пише до 14.07?

p.s. вече е отключена.
Виж целия пост
# 289
И за вас ли тази тема е заключена?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1663066
Сетих се да мина да се запиша в последните няколко игри на форума,но в тази не мога,а пише до 14.07?
Да, и при мен е заключена. Проверих заради вас, иначе аз оставих мнение при отварянето и.
Виж целия пост
# 290
Браво на Хайнц! След като им писах, днес получих следния отговор от тях:

"Извършихме обстойна проверка на всички печеливши и гарантираме, че всеки
печеливш с невалидна бележка ще бъде дисквалифициран!
Ние, от New Gen Marketing не толерираме подобен вид измами и правим
всичко необходимо, за да предотватим това, наградите да отиват при хора,
които нарушават правилата!
Благодарим Ви за поддадения сигнал!

Поздрави,
NEW GEN"

Благодаря, че сте писала! Simple Smile
В Хайнц играх с една бележка само. Вкъщи се купува и мъжете го харесват. Така и хората с една бележка имаме шанс  😁. То и за сос, който се ползва поне месец колко соса ще купи човек, за да участва? ! Надявам се и следващите изтеглени победители да ги проверят за коректност.
Виж целия пост
# 291
Браво на Хайнц! След като им писах, днес получих следния отговор от тях:

"Извършихме обстойна проверка на всички печеливши и гарантираме, че всеки
печеливш с невалидна бележка ще бъде дисквалифициран!
Ние, от New Gen Marketing не толерираме подобен вид измами и правим
всичко необходимо, за да предотватим това, наградите да отиват при хора,
които нарушават правилата!
Благодарим Ви за поддадения сигнал!

Поздрави,
NEW GEN"

Благодаря, че сте писала! Simple Smile
В Хайнц играх с една бележка само. Вкъщи се купува и мъжете го харесват. Така и хората с една бележка имаме шанс  😁. То и за сос, който се ползва поне месец колко соса ще купи човек, за да участва? ! Надявам се и следващите изтеглени победители да ги проверят за коректност.
Аз имена не съм посочвала. Обърнах внимание да се проверяват печелившите. И дано всички са проверени, а не само въпросното лице.
Виж целия пост
# 292
Изкарах едни кренвирши от колелото на Била, да съм спокойна късмета се отприщи. Joy
Виж целия пост
# 293
На мен ми се падна отсъпка 2 лева от Била, довечера ще ги ползвам!
Виж целия пост
# 294
А само сега ли ще е целия уикенд или и занапред? В петък също ли не може да се праща на приятел?
Нямам представа. Петъка мъжа ми спечели и не можа да ги прати на големия, в неделя малкия спечели МБ на Йетел и пак имаше бутон само да вземе наградата.
Виж целия пост
# 295
А само сега ли ще е целия уикенд или и занапред? В петък също ли не може да се праща на приятел?
Нямам представа. Петъка мъжа ми спечели и не можа да ги прати на големия, в неделя малкия спечели МБ на Йетел и пак имаше бутон само да вземе наградата.

През юли и август ще е така, няма да може да се пращат, само се вземат:
https://www.yettel.bg/uslugi/za-teb/yettelapp?selectedTab=727178 … 96de49d5ab205c616
Виж целия пост
# 296
Някой да се похвали  с награда от играта на Проктър и Гембъл и Лидъл и от играта за билети за Миньоните от Кауфланд?
Виж целия пост
# 297
Някой да се похвали  с награда от играта на Проктър и Гембъл и Лидъл и от играта за билети за Миньоните от Кауфланд?

И аз чакам, но не помня кога беше тегленето на Проктър и гембъл

Виж целия пост
# 298
Аз пак да попитам, някой печеливш получи ли имейл или телефонно обаждане от Кампанията „НАЗДРАВE ЗА ТОВА, КОЕТО НИ ПРАВИ ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ“ на Хайникен, с награди футболни топки и тениски? Играта беше до 31 Май, печелившите бяха изтеглени на 7.6. Сега се сетих и писах имейл на организаторите Загорка АД. Помня, в една от предишните им игри, така и не получих мъжката чантичка, която спечелих. Никой не се свърза с мен. Сега печеля тениска, ММ топка. И отново никаква връзка с организаторите...
Виж целия пост
# 299
И ние имаме тениска и топка, но засега не са ни търсели. Ужасно бавни са тези от Хайнекен... И да, понякога въобще не доставят наградите 😕
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия