PANDORA - Тема 10 Юбилейна

  • 35 448
  • 783
# 270
Според мен два Юпитера и кафявото мурано 🙂 Много е красив този Юпитер 😍
Виж целия пост
# 271
Задължирелно вземи два Юпитер и две мурано, и два клипса Hug
Ако после се откажеш от нещо, аз ще ги купя Blush
А Марс в розово или 14К plated е?

Явно колекцията е само за "планетата" Европа Nature Full Moon

ПП Забравих, днес в магазина разбрах, че  имало купуваш нещо на някаква цена и получаваш безплатна верижка, обаче само верижката. Както са ги накичили е малко подвеждащо



Не беше широко рекламиране, както обикновено
Виж целия пост
# 272
Очите ми останаха в Сатурн.Heart Eyes
Виж целия пост
# 273
Колекцията с планетите я има от вчера в Германия, дори в момента има 20% отстъпка при покупка над 79€ евро. Но са скъпи талисманите.



Имаше скоро една колекция с Цар лъв с едно кафяво мурано. Мисля, че то много ще си отива с талисмана Юпитер. Но се чудя едно мурано и два юпитера или обратно 😊
Всички са уникално красиви 😍
Виж целия пост
# 274
Задължирелно вземи два Юпитер и две мурано, и два клипса Hug
Ако после се откажеш от нещо, аз ще ги купя Blush
А Марс в розово или 14К plated е?

Явно колекцията е само за "планетата" Европа Nature Full Moon

ПП Забравих, днес в магазина разбрах, че  имало купуваш нещо на някаква цена и получаваш безплатна верижка, обаче само верижката. Както са ги накичили е малко подвеждащо



Не беше широко рекламиране, както обикновено
Марс и Сатурн са в розово злато.
Планетата земя, Венера и клипсът се водят със златно покритие.

Дейлили, за Коледа ще се прибирам в България, ако и вие пътувате ще ти напазарувам от тук . Обаче има един талисман, който не са пуснали тук. С многото шарени камъни, мисля че се води Меркурий.
Виж целия пост
# 275
Ах, да Меркурий 😍 страшно ми хареса и се надявам и него да го пуснат скоро 🫰
Виж целия пост
# 276
Цитат
Марс и Сатурн са в розово злато.
Планетата земя, Венера и клипсът се водят със златно покритие.

Дейлили, за Коледа ще се прибирам в България, ако и вие пътувате ще ти напазарувам от тук . Обаче има един талисман, който не са пуснали тук. С многото шарени камъни, мисля че се води Меркурий.
О, много мило!
Благодаря!

Сега сме развълнувани за твоята комбинация. Към какво клониш? Разказвай и показвай Simple Smile
Много ми хареса Марс, но се,радвам, че е в розово, така няма да страдам толкова.
Виж целия пост
# 277
Здравейте имам питане има ли смисъл да го нося в Пандора изведнъж стана такъв след мине на ръцете ..
Виж целия пост
# 278
Как така, с какво си измихте ръцете? Сребро ли е или rose gold?
Виж целия пост
# 279
Аз си чистя понякога среброто с доста силни препарати, но не съм имала такъв ефект. Не мисля, че е еднократно измиването.
Виж целия пост
# 280
Това да не е измито в минерален басейн Thinking аз се къпя с моите и не потъмняват така.
Виж целия пост
# 281
Според мен пръстенът е роуз голд и познатата е паднала, ако е в гаранция си струва да се занесе в Пандора.
Виж целия пост
# 282
Душ гел нямаше му нищо и грам  потъмняване , не е минерална вода и аз това се усъмних  но гривната  и талисманите не са мръднали , не е роус голд пръстена
Виж целия пост
# 283
Много странно, опитай да го почистиш с препарат за сребро но най-добре, ако пазиш касови бон, да го занесеш в магазин.
Моята "пеперудена" гривна днес пристигна, много ми хареса, надмина очакванията ми 😍
Виж целия пост
# 284
О, Menerva, супер е пеперудата Heart Eyes
Тежка ли е? А обръща ли се като сърцата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия