НАБОР 2005 Слънчево лято за нашите птички, до края на темата - студенти всички! (юлска тема)

  • 92 269
  • 1 490
# 570
И аз да се похваля със студент Дентална медицина в МУ София. Успех на всички деца! И нека лятото започне сега
Браво  и честито!
Виж целия пост
# 571
При нас положението е “септември ще бъде май”, но някои си карат вече лятото 😀
Виж целия пост
# 572
Честито на студентите и на родителите на студенти до тук!:)
За  нас лятото започна вчера;)
С нетърпение очаквам новините утре, вълнувам се и стискам палци на младежите ни в наборната тема!
Виж целия пост
# 573
Честито на всички новоприети студенти!
И ние сме от чакащите класирането в СУ утре... Благодаря за информацията, която давате, наистина сте безценни!
Виж целия пост
# 574
Толкова чакане се изчака с този СУ, че го усещам, едва ли не, като някаква кулминация на КСК тази година. 😊
Виж целия пост
# 575
Благодаря Ви. Да, едното е годишната такса.
Виж целия пост
# 576
Това е от затворената група във фейсбук - СУ: КСК 2024
Студентски съвет при СУ
....... ·
Уважаеми кандидат-студенти,
⌛Часове остават до момента, в който ще Ви наречем колеги🎉
📌Утре, на 1️⃣1️⃣ юли ще излязат резултатите от първото класиране на Кандидатстудентската кампания на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ за 2024 г. Ще можете да разберете дали сте приет/а в Университета чрез платформата за кандидатстване: https://online.uni-sofia.bg
👉Споделяме с Вас отговори на често задавани въпроси относно записването в Университета, както и разпределение на по факултети и зали при записването на студентите в различните специалности.
❗ На място във всеки от факултетите на Софийския университет ще има доброволци, които ще помагат с подготвянето на документите.
ℹ️Подробна информация за записванията, семестриалните такси и нужните документи можете да намерите на сайта на Университета:
🔗https://www.uni-sofia.bg/…/zapisvane_i_potv_rzhdavane_za…
Виж целия пост
# 577
Да, сега прочетох, че събота и неделя са почивни за СУ Sad Някой има ли представа от колко часа до колко работят? Нещо не се ориентирам.
Виж целия пост
# 578
Да, сега прочетох, че събота и неделя са почивни за СУ Sad Някой има ли представа от колко часа до колко работят? Нещо не се ориентирам.
                от 8.30 до 12.00 и от 13.00 до 17.30  за всички факултети
Виж целия пост
# 579
Имате ли представа към колко часа излиза класирането в СУ?
И също така очаквате ли голям скок в бала за медицина при жените, както видяхме днес от МУ?
Виж целия пост
# 580
Да, сега прочетох, че събота и неделя са почивни за СУ Sad Някой има ли представа от колко часа до колко работят? Нещо не се ориентирам.
                от 8.30 до 12.00 и от 13.00 до 17.30  за всички факултети

Благодаря!
Виж целия пост
# 581
Имате ли представа към колко часа излиза класирането в СУ?
И също така очаквате ли голям скок в бала за медицина при жените, както видяхме днес от МУ?
Не мисля, че ще има скок там. Според мен, ще се доближи до миналогодишния или по-нисък.
Виж целия пост
# 582
Познато момче е прието фармация.  Много се радвам за детето. Батко му е фармацевт. Ще изчака и класирането във Варна.
Утре още студенти да има !
Виж целия пост
# 583
Какви са минималните балове в МУ София, медицина?
Виж целия пост
# 584
Какви са минималните балове в МУ София, медицина?
За момичета са убийствено високи 39.03, за момчета 34,17.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия