















Не е тайна ,че го гледах на инат след премиерата. Визията , лицето му осанката , походката , огъня , който излъчва.. Много е красииив по дяволите многооооо истински мъжкаааар! В първи сезон нямам забележки много емоционално и разтърстващо започна и след това се ядосвах и изнервях на глупостите на сценаристите , като забиха в друга посока и некадърната екранна партньорка , която му лепнаха и лансираха. Нормално е да се притеснява първа главна роля сред такива успели и доказани актьори , но Шифа не може и това е . Еднаква е навсякъде и играе едно и също и визуално не ми допада . Мъжкият кастинг изнесе сериала на гърба си. Ако не бяха те щеше да е трагедия! 

















































ухае на парфюм на Кралският Хермес . Класическото черно определено му отива , любимият му цвят . За оформянето на прическата не помня да съм чела или съм забравила .. 






























































Препоръчани теми