RYANAIR - 26

  • 41 277
  • 762
# 555
Ние си взехме билети май месец за 21 декември 2024 - 4 януари 2025 София - Брюксел и Брюксел - София с 30кг багаж и трима пътници за 604лв. Сега са в пъти по скъпи
Виж целия пост
# 556
Ако става въпрос за Шарлероа,по принцип там цените са доста по-прилични от други евролетища.Като студентка в Белгия тъкмо бяха отворили линията за София и Пловдив и много ги ползвах.
Цените за немските летища са оле мамо и това още от май месец.
Виж целия пост
# 557
Ако става въпрос за Шарлероа,по принцип там цените са доста по-прилични от други евролетища.Като студентка в Белгия тъкмо бяха отворили линията за София и Пловдив и много ги ползвах.
Цените за немските летища са оле мамо и това още от май месец.
За същото летище става на въпрос. Ние за празниците отиваме при детето в Германия, но решихме да кацнем в Брюксел, а не в Кьолн. Разликата още тогава в цената беше към 100 евро.
Виж целия пост
# 558
Въпрос за пътувалите с Райън до летище Франкфурт Хан.  Имам късно кацане /след 22 часа/ на летището, а същата вечер трябва да се придвижа до Дармщат. Някой може ли да помогне с информация или пътувал в тази посока. Благодаря.
Виж целия пост
# 559

След новогодишните са още по-скъпи. Аз съм пуснала да следя 5 и 6.01 и не ми харесват изобщо цените. Но може би ще взема от конкуренцията билет с флекс и ще чакам Раян да ги намалят, както се случи тази година.
Иначе за коледен билет се прежалих и сега като хвърлям по един поглед от любопитство, цените растат.

Вероятно, защото 06/01 е празник и тогава свършват ваканциите и новогодишните отпуски в някои страни.
Виж целия пост
# 560
Възможно ли е да се избегне и как покупката на места за полет на Райън?
Виж целия пост
# 561
Просто не купувате. Бутона може да е малко скрит, четете по екрана.
Ако сте с малко дете, поне едно място се плаща задължително.
Виж целия пост
# 562

След новогодишните са още по-скъпи. Аз съм пуснала да следя 5 и 6.01 и не ми харесват изобщо цените. Но може би ще взема от конкуренцията билет с флекс и ще чакам Раян да ги намалят, както се случи тази година.
Иначе за коледен билет се прежалих и сега като хвърлям по един поглед от любопитство, цените растат.

Вероятно, защото 06/01 е празник и тогава свършват ваканциите и новогодишните отпуски в някои страни.
А какъв празник е? Вярно ваканцията на сина ми свършва на 6.01 и се чудих защо.
Виж целия пост
# 563
6 януари е по православния календар - Богоявление, но при католиците е празникът на тримата царе от Изтока (в православието - тримата влъхви), които са се поклонили на Исус в пещерата, след като се е родил и са му поднесли дарове - злато, тамян и смирна. В някои католически държави, това е празникът на който се дават подаръците, а не на Коледа. Обикновено има празненства, шествия и тн.
Виж целия пост
# 564
Може да бъркам наименованието на български, за което се извинявам, нямам православен календар.

Важното в случая по темата за Раян е, че билетите тогава са скъпи, поради официален празник.
Няма за какво да се извиняваш. Аз се извинявам, че бях Мара Подробната.
Виж целия пост
# 565
Миналата седмица взимах билети за Брюксел 24 декември-4януари. Отиване с Раян за 30 евро, но връщането излезе най-евтино с България Еър от Завентем. За първи път ми се случва полет оттам да е по-евтин от Раян и Уизеър. Обаче зимните часове за излитане от Шарлероа са ужас - повечето са толкова рано сутрин, че няма как да се придвижиш с нормален транспорт.
Виж целия пост
# 566
Миналата седмица взимах билети за Брюксел 24 декември-4януари. Отиване с Раян за 30 евро, но връщането излезе най-евтино с България Еър от Завентем. За първи път ми се случва полет оттам да е по-евтин от Раян и Уизеър. Обаче зимните часове за излитане от Шарлероа са ужас - повечето са толкова рано сутрин, че няма как да се придвижиш с нормален транспорт.
Същият проблем с полетите в понеделник от Малага през лятото. Самолетът излита в 6 сутринта, пътниците трябва да са на летището най-късно в 4. Щеш не щеш - ползваш такси.
Виж целия пост
# 567
Да де, ама такси от Брюксел до Шарлероа е 250 евро. Веднъж си бях взела билет за ранен полет и ползвах услугата на flibco да те съберат от конкретен адрес, но 1) беше скъпо 2) важи само, ако имат свободно място
Виж целия пост
# 568
E, чак толкова няма смисъл да се изхвърляте... Има хотел на летището Шарлероа, май Ибис беше, на 2 мин пеша.
Виж целия пост
# 569
Напоследък доста често ми се случва големите компании да са по-евтини от така наречените нискотарифни за натоварени периоди.Кофтито е,че трябва да вземеш и отиването и връщането с тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия