Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 44

  • 28 059
  • 755
# 210
Евладия
Ралицана
Виж целия пост
# 211
Добре де, бащата Зоро ли се е казвал Joy
Виж целия пост
# 212
Като нищо Laughing
Вече почти няма какво да ме учуди в тая тема...

Ралицана ми звучи доста неприятно. Остава и едно К най-отпред да имаше за още по-по-най, и направо я виждам като Кралицана мецана... Хората откачиха. Извинете за отклонението.
Виж целия пост
# 213
Бащата може да не е Зоро, човекът може да носи като презиме името на майка си - Зора или Зорка.
Виж целия пост
# 214
Можеше да го нагласят някак. Познат е на майка си - Ася, презимето е Асенов.
Зора .... Зоранов да е или знам ли и аз как, не е много благоприятно самото име. Но Зоранов е по-добре.
Най-гадно май е майката да е Мая и презимето никак не може да се нагласи.
Виж целия пост
# 215
Абе Зор е било
Виж целия пост
# 216

Joy
Ох, прихнах Joy
Определено е било зор.
Виж целия пост
# 217
Изгрев-момче,кръстено на дядо си Изгрев.

Моя братовчедка,която е бременна в момента, иска да кръсти дъщеря си Красива.Свекървата е Красимира и те двамата с таткото се спрели на това име.Всички са учудени и ги разубеждават.
Аз нищо не казах.Замислих се..


Виж целия пост
# 218
Деца без баща носят презиме от името на майка си.
Мариев на пример. Ако майката има име без мъжки еквивалент става странно... Радостев,  Ралицев, Аяев, Дженифърски 🤣🤣🤣

От тези мега модерните имета могат да излезнат шедьоври.. 🥺
Виж целия пост
# 219
Като ще е Красива, защо да не е Красимира?! Или нещо друго със същата буква - Камелия, Кристина, Каролина...
Виж целия пост
# 220
Едно време имах една възрастна съседка-баба Красивка.
Виж целия пост
# 221
Красива ли e била/беше ?
Една позната кръсти дъщеря си Светла,а детето е доста тъмничко 😏
Виж целия пост
# 222
Ванка Ванкова Стоянова, от некролог.
Виж целия пост
# 223
Не. Да почива в мир жената , но не беше . Веднъж някакви хора я търсеха(явно не са я познавали лично) и питат къде е Красивата.  Като ги заведох и я видяха и си помислиха, че нещо ги лъжа Joy
Казаха ми, че нямало как това да е Красива.  Явно са очаквали друго
Виж целия пост
# 224
Огнимир - от некролог, вчера го видях, бил ми е съсед човека.

Вардарина - засякох го във Фейсбук..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия