Пазарът на недвижими имоти в БЪЛГАРИЯ, какво се случва реално - тема 82

  • 33 846
  • 756
# 750
Неймар, Крис ето един брокер специалист, който говори с цифри и аргументи (според него) в подкрепа на имотния пазар. Дори казва, че доброто тепърва предстои Grinning
Честно казано някои от аргументите му ме изумяват.
https://youtu.be/g-BQKH7eaok?si=pp9woRWEmQPafi_v
Виж целия пост
# 751
Моята е електрическа. Събира пренебрежителни погледи от кварталните кибици и коренното население на малките градчета около Бургас. И днес един дядо ми заяви, че щяла да й падне батерията, щото светела Simple Smile
С две думи - не върши работа за мерене на каквото и да е.
Виж целия пост
# 752
Неймар, Крис ето един брокер специалист, който говори с цифри и аргументи (според него) в подкрепа на имотния пазар. Дори казва, че доброто тепърва предстои Grinning
Честно казано някои от аргументите му ме изумяват.
https://youtu.be/g-BQKH7eaok?si=pp9woRWEmQPafi_v

НЕми се гледа сега час и половина, ако може да споделиш на кратко кво казва Wink
Виж целия пост
# 753
Неймар, Крис ето един брокер специалист, който говори с цифри и аргументи (според него) в подкрепа на имотния пазар. Дори казва, че доброто тепърва предстои Grinning
Честно казано някои от аргументите му ме изумяват.
https://youtu.be/g-BQKH7eaok?si=pp9woRWEmQPafi_v

Какво значи "в подкрепа на имотния пазар" ???
А относно, че е казал, че "доброто тепърва предстои" , напротив човека дава много адекватни съвети, да не се гледа само с розови очила, че пазарите са неустойчиви и т.н.
Много добър подкаст, препоръчвам да го гледате и всеки да си направи сам изводите, а не да чака някой да му да даде адекватно резюме.
Виж целия пост
# 754
Кое му е доброто на подкаста....
първо - двама брокери - субективен фактор
второ - начинаещия брокер през цялото време не спира да се рекламира, даже моли някой да го включи в сделка с имот, а другия предимно чете и обяснява криви от статистики, изводите са оскъдни. Долу горе ми прилича как двама ясновидци гледат на кристална топка.
За обективен анализ на пазара, препоръчвам Григор Сарийски.
https://m.youtube.com/watch?v=3A2GwDR33Yw
Виж целия пост
# 755
А на мен напоследък ми липсват клипчетата с проф. Кр. Петров, много умно говори. Нещо не го канят вече май...
Добре, че не го слушах последните 5 години... Grinning
Виж целия пост
# 756
Нова тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1689719.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия