Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... 44

  • 99 079
  • 738
# 510
Анекдот на деня:

"Героят на Северния военен окръг се завърна от войната в района на Курск. Влязъл в един бар и поискал бира.
– Сто гривни - отговорил барманът.
Тоалетната чиния на героя падна от ръцете му. LaughingJoy
Виж целия пост
# 511


Виж целия пост
# 512
На времето, мъжа за да се хареса на жената, убивал животно и и носил трупа.
Как труп на мамонт е еволюирал до лайк ..... тайна.

----------
- Депресирана съм.Аз съм дебела и самотна!
- Дебела?Къде, покажи ми.
- Не е ли по добре да ти покажа къде съм самотна?

---------
В детската градина виси обява:
"Уважаеми родители!
Не вярвайте на това, което ще Ви разкаже Вашето дете за детската градина!
От своя страна, ние ви гарантираме, че няма да му вярваме за това, което ще ни разкаже за Вас"
Виж целия пост
# 513
Между приятелки:
- Ох, моят мъж е толкова вял. Въобще не ми обръща внимание.
- Не се притеснявай. Изкъпи го с кучешки шампоан. Аз моя го изкъпах и стана като фурия. След два дни се срещат отново:
- Как е, пробва ли това, което ти казах?
- Много добър съвет ми даде, няма що!
- Защо, какво се е случило?
- Ами, изяде всички колбаси в хладилника, захапа ме по задника и накрая избяга при оная кучка съседката!
Виж целия пост
# 514
Един старец е на смъртния си одър. Роднините се суетили около него.
- Да му дадем ракийка, той обичаше да пийва - казал сина.
- Каква ракийка, той обичаше и млекце от козата - казва дъщерята.
Ракийка, млекце... докато спорили, омесили ги в чашата и му дали. Старецът отпива, облещва очи и казва:
- Да я пазите като очите си тая коза, ей!
Виж целия пост
# 515
Виж целия пост
# 516
Виж целия пост
# 517
Не е шега, когато дъщеря ми се роди, мъжът ми си купи пушка. Laughing

По темата:

Дядо, разкажи как мина срещата?
- Не питай, сине!
- Айде, разкажи ми.
- Първо тя се засмя, после аз се засмях и... после цяла нощ в тревата, зъби търсихме.
Виж целия пост
# 518
Като видях този колаж,веднага се сетих за филма Армагедон и Брус Уилис с пушката,когато хвана дъщеря си да спи с Бен Афлек... LaughingJoy

Стар каубой води при лекаря млад каубой:
- Докторе, помогнете на зет ми. Вчера прострелях крака му.
- Но защо е трябвало да простреляте собствения си зет?
- Е, когато стрелях в него, той още не се беше съгласил да ми стане зет!
Виж целия пост
# 519




Виж целия пост
# 520
Виж целия пост
# 521
Пазарувам си в Лидъл и си мисля: тая табела "Касирай сам" води ли се предизборна агитация за загубилите изборите или можем да я оставим без глоба?
Виж целия пост
# 522
Виж целия пост
# 523
В Перник билетите от лотарията се търкат със зъб на софиянец.

        В пернишка болница:
- Господине, вие имате повече счупвания, отколкото изгаряния...!
- Епа, оти ме гасия с лопати!

  Думата "мегабит" има съвсем различно значение в Перник.

  Човек е най-остроумен, точно преди да му паднат предните зъби!
Пернишка поговорка

 Пернишка промоция: Заяждаш се с един, бият те двама или трима.

Виж целия пост
# 524
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия