ЧААТАЙ УЛУСОЙ - ТВОРЧЕСТВО, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ🧿ПЪЛЕН ДЖЕНТЪЛМЕН🧿ТЕМА 17

  • 14 828
  • 734
# 240
Какво се случва, Нетфликс отказали ли са се от Чачо?


Виж целия пост
# 241
Документален филм за боксьора Berkay Varol, с участието на Aras Bulut İynemli, Kerem Bürsin, Engin Öztürk, Barış Arduç и Bengi Apak, е номиниран в категорията за най-добър документален филм на церемонията по връчването на наградите Septimius, която ще се проведе в Амстердам. Честито на целия екип!

Виж целия пост
# 242
Какво се случва, Нетфликс отказали ли са се от Чачо?


Жаки, аз го разбирам така:
Нали смениха ръководството на Нетфликс, с обвинения, че във филмите им участват  едни и същи актьори и това е нещо като  отговор на Нетфлис.
"sürekli Çağatay'ı oynatıyorsun diyenlere karşı ben
Аз срещу тези, които казват, че продължавате да играете  с Çağatay
"
Виж целия пост
# 243
Ааа, да! Те вярно, че тогава нещо скачаха!
Аз помислих, дали не е нещо ново.
"Кучетата си лаят, керванът си върви!"
Виж целия пост
# 244
Aras Bulut İynemli от Deha set и Юсуф Селим, който ще изиграе детството на Девран.

Виж целия пост
# 245
Хората вече си мечтаят за Рей Донован
Виж целия пост
# 246
Класацията на  IMDb Starmetre към 12.8.2024


Виж целия пост
# 247
Чачо си е запазил 12 то място!
Жаки, ето всъщност какъв и повода за този отговор на Netflix Türkiye :
Виж целия пост
# 248
Ами, сега не могат да се оплачат феновете, защото всеки месец излизат по един турски филм и сериал на месец с различен от Чачо актьор. За всеки има място под слънцето.
Виж целия пост
# 249
Всъщност недоволството не  e било точно към Чачо, а, по-скоро, че все едни и същи актьори участват в продукции на Нетфликс.
Чачо като първи, разбира се е един от любимците на платформата.
Не вярвам да се откажат от него!
Дали заради това не бавят "Джентълмен "? Защото скоро излезна "Kübra"...
Попаднах на интервю с приятеля му, рибар  от Чанаккале.

Ей, точно там бях преди десетина дни и аз.Wink




Виж целия пост
# 250
За  следобедно настроение



Чакам с такава скорост да започнат да идват новини и снимки.
Чачо стига  се е крил зад голямата риба.

Виж целия пост
# 251
Ето какъв пост е пуснал Мюждат Туран в ИГ страницата си:
Гигант Акя 64 кг
Беше точно преди десет дни. Отидохме до вечерната вода. Гмуркахме се и излизахме с часове. Не беше останал камък необърнат. Денят беше към своя край. Бяхме загубили всяка надежда. Изглеждаше, че всички тези гмуркания, всички тези задържания на дъха бяха напразни. В пасищата нямаше риба. Поемах си дъх за едно последно гмуркане… слънцето се готвеше да залезе над Лемнос. Бавно тъмнината на вечерта започна да се спуска в сините води на Северно Егейско море и някакви черни сенки започнаха да се оформят над Имброс. Сега тази яснота от преди миг беше на път да се стопи и в далечината лилавите вълни на хоризонта и линиите, започващи да стават червени, започнаха да заемат нейно място. Задържайки дъха си за последното гмуркане, започнах да се гмуркам дълбоко в дълбоките води към едно приключение, непознато. Когато стигнах дъното, беше много тихо и рибите за стръв бяха много разтревожени. Скоро голяма тъмнина започна да идва към мен от тъмните води. Гигантските му размери, нарастващи с приближаването му, ме побиваха тръпки. Сърцето ми биеше сякаш щеше да се пръсне и без да мигна очи се опитвах да разбера каква е тази тъмнина. Когато стигнах до върха на моя харпун, разбрах, че това е гигантска бяла риба. Осъществихме зрителен контакт за момент и тогава дръпнах спусъка...
Тогава приключението започна. Работехме с часове. Дори 3 харпуна не можеха да унищожат рибата в открити води. Гмурнахме се в необятността на сините води с рибите. Гигантската бяла риба вече се беше предала. След такава борба, с приятна умора поехме на връщане...




Виж целия пост
# 252
Ама този човек бил цял поет.
Виж целия пост
# 253
Да, бе! И аз като го четях, си викам: Този описва как е хванал рибата или има за задача да пише поема!
Много художествено написано.

Серенай


Сюмейе
Виж целия пост
# 254
О, и мен ме впечатли много описанието, като го четох!
Двама бивши партньори на Чаатай




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия