Чакат ни любов и морски дни, а после пухкаво бебе в пелени. ~бебеправене 608~

  • 39 366
  • 973
# 300
При нас единствено спермограмата не беше отлична , но ни казаха че се забременява и с такава , но вече се замислям дали да не направи и Днк фрагментация и да се изследваме и двамата за някакви бактерии,  нямаме оплаквания , но не се знае. Херпес ни излиза от време на време,  но не ми се вярва заради това да не се получава колко много жени го имат и преди бременност и по време и си забременяват и раждат

Нани, ще стане скоро вярвам. И при нас беше така, бяха казали че дори и с тази по-ниска мобилност пак се забременявало и за това вярвам, че и при вас съвсем спокойно може да стане естествено или с инсеминация.

Насито, много ти благодаря ❤️
Виж целия пост
# 301
Благодаря Джудим! Heart
Виж целия пост
# 302
Нани аз с кофти сг забременях няколко пъти
Виж целия пост
# 303
ДжудиМ, приемаме разбира се и да не се задържаш в темата Simple Smile


Моята я измериха 18мм, АГ каза, че може да ми е по-удебелена по принцип за този ден, но мен сега ме загложди може ли да имам проблем с удебелена лигавица и затова да не се получава имплантация. Ако ми дойде мисля да следя О с фоликулметрия, има ли какво да направя за лигавицата?

И аз мислех че 18мм е мега зле вече и лошо, но гледах една статистика тази пролет и верно над 18мм малко пада успеха при инвитро, но малко.  


И за добро настроение:
Малкия ми погледна екрана и каза, че ей това в скрития текст е вулкан Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 304
Все още сме на домашни опити. Намерих едно престо вкъщи, викам да го използвам и да ми освобождава място - напълно отрицателен, 4 дни преди Ц. Да си идва навреме и да ходя да пускам хормони
Виж целия пост
# 305
ДжудиМ, приемаме разбира се и да не се задържаш в темата Simple Smile

Благодаря ти много, Одри 🤗 На колко годинки е малкия? Simple Smile


Моята я измериха 18мм, АГ каза, че може да ми е по-удебелена по принцип за този ден, но мен сега ме загложди може ли да имам проблем с удебелена лигавица и затова да не се получава имплантация. Ако ми дойде мисля да следя О с фоликулметрия, има ли какво да направя за лигавицата?

И аз мислех че 18мм е мега зле вече и лошо, но гледах една статистика тази пролет и верно над 18мм малко пада успеха при инвитро, но малко.  


И за добро настроение:
Малкия ми погледна екрана и каза, че ей това в скрития текст е вулкан Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 306
Все още сме на домашни опити.

Знам, ма за домашни опити няма статиатика Wink
Виж целия пост
# 307
Момичета, малко случаен въпрос, завишен инхибин б според вас може ли да е повод за притеснение (252,7 pg/ml при граница 223). Зададох този въпрос на доктора и почти не ми се изсмя че изобщо съм го пуснала като хормон, че бил тотално излишен и нищо не означавал..назад по темите коментирахте май значението му и се извинявам ако се повтарям. Аз сега съм в двуседмичното чакане и се чудя за какво да се притеснявам 😅  стискам палци и на вс, които чакат двете черти, кураж и положителна енергия, и на всички в почивка , и на бременеещите, дано сте някъде на хладно и спокойни и наслаждавайки се на августовските дни Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Аз не мога да коментирам резултата, но Inhibin B го гледат и интерпретират много лекари, така че това с изсмиването не го разбирам. На мен Калчев ми го назначи заедно с ФСХ и естрадиол.
Виж целия пост
# 309
Джуди, добре дошла и скорошен успех!

Нани, къде е херпеса и кой по точно е? Някои от момичетата имаме изследване на ендометриален микробиом и при херпес там лекуваме. Не се знае пречи или не, ама като не се получават нещата се изключват всякакви варианти по ред.

Сиси, сори за теста. Раничко си го направила де.

Аз си почивам активно и правим опит. Тези дни трябва да е О и това май ще е последния месец естествени опити, преди да подновим процедурките.
Виж целия пост
# 310
Джуди, добре дошла и скорошен успех!

Нани, къде е херпеса и кой по точно е? Някои от момичетата имаме изследване на ендометриален микробиом и при херпес там лекуваме. Не се знае пречи или не, ама като не се получават нещата се изключват всякакви варианти по ред.

Според мен херпеса не пречи. Аз имам херпес симплекс тип 1 и тип 2. Дори като забременях не спря да ми излиза. Всички ме увериха, че няма опасност за бебето. Говорила съм с над 3 АГ включително и репродуктивния. Херпеса е опасен ако си бременна и ти е първоначалното заразяване с него.
Виж целия пост
# 311
При мен имаше HHV 7 в матката и според Калчев пречеше и лекувахме. Знам и за други момичета, които също така им е казвано. За успехи след излекуване само съм чувала, но не знам за конкретни случаи.
Виж целия пост
# 312
Ох този HPV 7… Излиза ми все още на контроли. Първо при Калчев и там минах Валтрекс 2 курса и след три месеца повторих фертилити тест при Сенкова и пак цъфна. Айде трети курс с Валтрекс…
Този четвъртък ходих на консултация при доц. Михайлова и тя каза, че за нея 7-цата за нищо не пречи - ако е 6-цата се впечатлява, но 7-цата е безобидна. Все пак, ако иска да се чисти трябвало да се изпише Ацикловир, а не Валтрекс, но каза че малко лекари знаели това.
Виж целия пост
# 313
Прего, знам че не се маха при теб. Sad Аз бях на 2 курса Валтрекс и после контролата ми беше теста с менструална кръв в Геника.
Не бих повтаряла пак изследванията, че сигурно пак ще е цъфнал. Аз нали съм така с уреаплазмата и вече няма да я тествам по моя инициатива, освен при Б.
Виж целия пост
# 314
Прего аз съм със 6та. Аз пих и Ацикловир и пак си седи този вирус. Нещо допълнително каза ли Михайлова? Ще бъда благодарна да споделиш. Аз ще питам Сенкова дали няма да навреди на бебока. Иначе мислех да направя и консултация с Михайлова, но ще видя дали още има смисъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия