количка за близнаци

  • 51 509
  • 323
# 15
Хубаво, че сте повдигнали темата, в един магазин в Х.Димитър има една количка на ABC Design, тип пейка, поръчана, но отказана. Цената е около 400лв, ако някой има интерес, да пише, ще обяснявам къде е.
Виж целия пост
# 16
Аз се интересувам, но незнам какво представлява  newsm78 Знам, че ми е малко рано, но като гледам какъв е изборът, ужас... бая търсене ще падне! ще съм ти благодарна, ако ми кажеш на две на три как изглежда и къде да я търся! newsm78
Виж целия пост
# 17
такава, но много свежо оранжева с общо покривало за краката, но отделно свалящи се седалки до пълно легнало положение, има и в Пинокиото в Дружба 1, на 230 лв беше преди 2 седм. Ние сме с такава вече 2 год, забележки нямам.
ABC-то не съм го видяла разгънато, четириколка беше, пак с 4 колела, не с шест. Магазинът се намира срещу Била в Х. Димитър, My baby  се казва, работи и събота и неделя.
Виж целия пост
# 18
Много благодаря за инфото. Тази на АBC е с 4 колела?  newsm78 толкова искам такав, а всички са с двойни отпред. Уффф, тази седмица мъжът ми пътува, но другата, ако някой вече не я е купил, ще отидем да я видим. Благодаря много!

А вашата тази на снимката ли ? На Бертони ли е? И сте доволни? Пък тази има 5 точкови колани, а тези на бертони, които гледах аз, нямат такива, а само през кръста.
Виж целия пост
# 19
с 4 колела, но не съм сигурна дали предните не са двойни. Имах предвид, че не е с 6- например

Иди и огледай Бертони-то, съмнява ме да имат друг вид колани. А нашите един път не съм ги слагала Sunglasses
Виж целия пост
# 20
Благодаря за уточнението! Ще разгледам и за двата вида. Hug
Виж целия пост
# 21
PolarFox, и аз ще се спра може би на Бертони. Казваш, че си доволна, така ли?  Искам да те питам, не е ли много тясна и къса. Имат ли място бебетата? И става ли за зимата с чувалчетата отгоре? Лесно ли се сгъва? Благодаря ти.
Виж целия пост
# 22
А ползвах тип влакче бях много доволна.Става и единична,може да обърнеш децата едно срещу друго,може двете да гледат напред,а може и да ги обърнеш и към теб.Ако някой се интересува нека пише,моите са вече големи/да са ми живи и здрави/и нямаме нужда от нея.Ще се радвам ако помогна на някой.  love001  love001 twin_neutral
Виж целия пост
# 23
PolarFox, и аз ще се спра може би на Бертони. Казваш, че си доволна, така ли?  Искам да те питам, не е ли много тясна и къса. Имат ли място бебетата? И става ли за зимата с чувалчетата отгоре? Лесно ли се сгъва? Благодаря ти.

перфектна е, хваля си я във всички теми за колички Laughing
Изобщо не е тясна, нито къса, зимна-лятна, от легнала до седнала на 3 степени е, много съм доволна.
Освен чувал за краката, на моята са отделни за двете бебета, сега гледам е един общ, което е без значение, има и едни пухкави такива на седалките с вата, които за жегите и за големи деца съм махнала.
И дъждобрани отрих, които вече не ми трябват Mr. Green
Моята нямаше чанта на дръжката, но си купих една за 5 лв и си я нося и през рамо, като се наложи.

Гумите са големи, не буксуват, леко се вози, багажниците са големи.
Само прецени за габарита, ако ползваш асансьор.

Не харесвам колички като влакчета.
Виж целия пост
# 24
И на мен ми харесва Бертони, но моделът от тази година е с ужасна дамаска. Една такава лъскава, като сатенена. Много спарваща ми се струва. Само заради дамаската се отказах от тази количка. А вече никъде няма от миналогодишния модел с хубавия текстил...
Виж целия пост
# 25
И на мен ми харесва Бертони, но моделът от тази година е с ужасна дамаска. Една такава лъскава, като сатенена. Много спарваща ми се струва. Само заради дамаската се отказах от тази количка. А вече никъде няма от миналогодишния модел с хубавия текстил...

нашата е каквато я описваш- даже е сив металик Laughing, не съм забелязала да е спарваща, свалям всичко излишно.
Виж целия пост
# 26
Е, супер PolarFox, благодаря ти много за хубавото мнение. Тогава и аз ще търся такава за нас. Дано намеря хубав цвят. Относно асансьора-от малките е и няма да влиза със сигурност. Би ли ми казала лесно ли се сгъва и дали ще мога да се справя сама с бебетата на разходка? Благодаря ти.
Виж целия пост
# 27
Аз като гледам тази количка е най-популярна по магазините и най-достъпна като цена. А и след тази реклама, все повече се насочвам към нея.  Hug

patrissia , на мен асансьорът също ми е от малките. Аз ще правя следното - ще качвам количката до първия етаж и ще прехвърлям бебоците в количката на кака им докато се качим до 7-ия етаж. Като излизаме, ще ги свалям с единичната и ще ги прехвърлям в двойната. Трудно е, но няма друг начин. Ще са на тясно за един курс с асансьора, но мен ме е страх да ги оставям сами горе и после д аслизам за количката. А и си представи как с две бебета в ръцете, чантата и друг багаж ще отключваш вратата  #Cussing out
Виж целия пост
# 28
Ако някой не настоява за чисто нова - продавам нашето почти ново Чиполино Туини (синьо). Купихме го март месец и е още в гаранция. Ползвали сме го три месеца. Продаваме го, защото си купихме Ариа Туин заради ширината и теглото (с 10см по-тясна и 5кг по-лека), но не ставаше за новородени. Пишете на лични ако ви интересува.  Peace
Виж целия пост
# 29
Ако някой не настоява за чисто нова - продавам нашето почти ново Чиполино Туини (синьо). Купихме го март месец и е още в гаранция. Ползвали сме го три месеца. Продаваме го, защото си купихме Ариа Туин заради ширината и теглото (с 10см по-тясна и 5кг по-лека), но не ставаше за новородени. Пишете на лични ако ви интересува.  Peace

Аya, благодаря ти. Колко широка е Чиполино, подозирам че няма да влезе в асансьора ни. Всъщност така както пишеш, явно е 90 см. широка.  Аз също си харесах Ариа Туин, заради ширината и теглото, но се обадих във фирмата вносител и казаха, че няма пълно легнало положение и е лятна, а моите бебета трябва да се родят ноември. Кажи ми, моля те, бебетата ми до колко месеца ще се побират в твоята Чиполино? Струва ми се къса и тясна, крачетата им няма ли да стърчат?  newsm78 Маневрена ли е? С каква дамаска е? Имаш ли снимка, мила? Ей, голяма олелия с тези колички. Благодаря ви за отговорите, много ми помагате.

DessiJ, ама ти имаш още едно по-голямо дете, мила, как ще се справяш? Значи аз съм цвете пред теб. Това с прехвърлянето ми се струва много сложно. Да отключиш вратата с тях е абсурдно, изобщо какво ще можем да вършим сами с две бебета, камо ли да оставим едното само, та ако ще и за 1 минута. Но това е друга тема на разговор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия