количка за близнаци

  • 51 510
  • 323
# 240
Така е , не е абсолютно хоризонтално , но на повечето колички е така. Но се води легнало положение и става за новородени Peace Аз съм с подобна количка на Graco и при нея е така. В описанието на модела дето си показала пише, че става за новородени .
Виж целия пост
# 241
тези с двете близки предни колела са ужасно нестабилни, обръщат се даже по-лесно от триколка.

П.П. Бертонито е към 15 кг, за мен не е тежка, а другите по колко са?
Виж целия пост
# 242
Възможно е, обаче максималното отпуснато положение на гърба беше някъде към 150 градуса. Или продавачът не е бил наясно с всичко или бъркам наименованието на модела.

Верче, до 30 градуса наклон не е проблем при новородени - даже понякога (ако има проблем бебето с повръщане) го препоръчват - повдигане на матрака на кревата, количка и всичко останало. Не се притеснявай за това - ако ти е удобна и ти харесва можеш да я ползваш. А и бебенцата няма да са вечно бебета - нямаш си на представа колко бързо минават месеците  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 243


Верче, до 30 градуса наклон не е проблем при новородени - даже понякога (ако има проблем бебето с повръщане) го препоръчват - повдигане на матрака на кревата, количка и всичко останало. Не се притеснявай за това - ако ти е удобна и ти харесва можеш да я ползваш. А и бебенцата няма да са вечно бебета - нямаш си на представа колко бързо минават месеците  Hug Hug Hug

абсолютно Peace
На бебетата с рефлукс им подлагат навити пешкири под дюшека, освен това те не са в седнало състояние в крайна сметка.
Виж целия пост
# 244
Тази на грако колко тежи.
Виж целия пост
# 245
Тази на грако колко тежи.
В сайта им пише 10,2 кг.
Все пак ми остават колебанията, че твърде бързо ще им отеснее.
Майките, които са ползвали тази количка, до каква възраст ви беше удобна?
Виж целия пост
# 246
http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=6551CL … &CategoryID=2
Това грако и това едно и също ли са. Май не. Мисля, че първото става за новородени. Или греша?
[GRACO DuoSport - 580 лв.
Много ми хареса. Лека, много маневрена, много лесно завива. Невероятно лесно се сгъва. За съжаление и тя е доста тясна, както и не става за новородени. Отзад позициите на гърба се регулират с колани. Обмисляхме вариант за отпускането им, но има една джаджа от долната седалка, която ограничава и мисля, че няма да стане пълно легнало положение дори с отпуснати колани.
В цената няма чувалчета за краката, както и чанта.


Vera, нещо бъркаш -тази става за новородени  Peace


Виж целия пост
# 247
Нещо не можах да го публикувам както трябва. С две думи въпросът ми е дали тези два модела на грако са едно и също?
Тук във Варна нищо не можахме да видим на живо, след толкова обикаляне. Затова ви притеснявам с въпроси  bouquet
Виж целия пост
# 248
момичета ето кво намерих и ми хареса Simple Smile изглежда ми здрава и стабилна с подвижна дръжка и гоооотини гуми:))
я майчета от софия да кажат виждали ли са я отблизо и колко тежи Simple Smile)
ето я:
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?products_id=137& … id=08fd6daa397c01
Моля за вашето мнение ако сте я видяли  bouquet
Виж целия пост
# 249
Нещо не можах да го публикувам както трябва. С две думи въпросът ми е дали тези два модела на грако са едно и също?
Тук във Варна нищо не можахме да видим на живо, след толкова обикаляне. Затова ви притеснявам с въпроси  bouquet
Мисля, че са различни. Ние гледахме такова синьо като на снимката.
Виж целия пост
# 250
момичета ето кво намерих и ми хареса Simple Smile изглежда ми здрава и стабилна с подвижна дръжка и гоооотини гуми:))
я майчета от софия да кажат виждали ли са я отблизо и колко тежи Simple Smile)
ето я:
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?products_id=137& … id=08fd6daa397c01
Моля за вашето мнение ако сте я видяли  bouquet
пълно копие на тази, която аз имам. супер доволна съм  Peace като моята има вграден дъждобран и мрежа за комари
Виж целия пост
# 251
ох и аз само чета и не мога да взвма решение...
rumialka   ти виждам че като мен си се ориентирала към чиполино, знаеш ли им цените и далин все още продават от старите модели, защото тази която в момента е в сайта им ми се струва по различна. Нели Ди , аз определено съм се насочила към количка като твоята но в зелено... това е моят цвят ) но мисля че това е по стария модел на туини, кажи ми моля те бъркам ли ил просто на снимката изглежда различно
Виж целия пост
# 252
Дъмпер   а тази количка става ли и за лятна? наистина е хубава
Виж целия пост
# 253
Момичета, ей такава рикша
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=144869&cat=fav
се продава в магазина на KEV (бившето TCM) в Младост 2. Цената е някъде под 200 лева.
Виж целия пост
# 254
да и аз я гледах тая рикша Simple Smile) ама няма къде да я пракирам:))
кака Мая количката е комбинирана ,на мен лично много ми харесва изглежда ми здрава ,но е много тежка разбрах че тежи 20кг. мен лично не ме устройва
Така че май за сега и аз се спирам на чиполино туини тя е 12 кг  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия