Рок и хевиметъл поклонници

  • 28 435
  • 723
# 510
Страхотен си беше концертът на Гънс - емоция! Аксел на живо звучи по-добре, макар че височини му бягат, на моменти много, но на други места си звучи почти като едно време. Енергичен също като едно време, но не толкова приказлив и за разлика от младините - слънчев и щастлив Simple Smile. Трябва да започне да пее в ниския регистър, но явно не иска и не го притеснява какво мислят хората. Пее на живо, 3 часа!
Това ми е втори концерт, откакто се събраха - пак бих отишла. Слаш е моето момче, но Аксел ми е слабост и много страдах на онзи злощастен 2012 София Рокс.

За Ози ме стисна за гърлото още на Mama I'm Coming Home на концерта в Бирмингам и си помислих, как наистина прощално звучи тази песен в този момент, но някак не вярвах да се случи толкова скоро.
Виж целия пост
# 511
Много ме е яд за Мидалидаре че не можах да отида, по ред причини... Още тъжа.
И заради това, преглеждам тук-там записи и отзиви. Отвратена съм от това масово плюене по Флор Янсен из какви ли не групи, не била можела да пее, представяте ли си?? И то не за друго, ами защото не е таря Таря и как смее... Ще рече човек че тя лично е отишла с големите ботуши и е изритала Таря от Найтуиш, преди цели 20 години, аман. Отвратително е просто , не знам как не им писва на тия хора. Не мога да ги разбера, то не е просто елементарно уважение да няма към страхотен изпълнител, ами чак и директни обиди и плюене. Още под първото видео в което обявиха че ще участва се почна с тия простотии.
Разбирам за Аксел като кажат че не му се получава вече - ами на възраст е, не се е и грижил явно добре за гласа си, никой не е вечен. Не виждам да им пречи да пълнят концерти тъй че явно не е и чак такъв проблем, хем той наистина не го може вече. Но дори и по него не видях толкова злоба и плюнки, направо съм в потрес.
Всъщност за никой друг от изпълнителите не видях такива глупости, не разбирам какво им е направила жената че да заслужи тия масови нападки. Защото не вярвам някой от вас да е съгласен че наистина не може да пее...
Виж целия пост
# 512
Въобще не е пяла лошо, а всеки си има свой стил и не може да се сравнява с Таря. На мен ми хареса цялото и поведение на сцената, закачки с публиката, доста метал заби по едно време.

Бих казал същото, че Честър никога няма да бъде заменен, но пък от групата на Линкин Парк избраха жена вокал и сега се развиват по друг начин. Не ми харесва, но трябва да го приема като огромен техен фен.
Виж целия пост
# 513
Много ме е яд за Мидалидаре че не можах да отида, по ред причини... Още тъжа.
И заради това, преглеждам тук-там записи и отзиви. Отвратена съм от това масово плюене по Флор Янсен из какви ли не групи, не била можела да пее, представяте ли си?? И то не за друго, ами защото не е таря Таря и как смее... Ще рече човек че тя лично е отишла с големите ботуши и е изритала Таря от Найтуиш, преди цели 20 години, аман. Отвратително е просто , не знам как не им писва на тия хора. Не мога да ги разбера, то не е просто елементарно уважение да няма към страхотен изпълнител, ами чак и директни обиди и плюене. Още под първото видео в което обявиха че ще участва се почна с тия простотии.
Разбирам за Аксел като кажат че не му се получава вече - ами на възраст е, не се е и грижил явно добре за гласа си, никой не е вечен. Не виждам да им пречи да пълнят концерти тъй че явно не е и чак такъв проблем, хем той наистина не го може вече. Но дори и по него не видях толкова злоба и плюнки, направо съм в потрес.
Всъщност за никой друг от изпълнителите не видях такива глупости, не разбирам какво им е направила жената че да заслужи тия масови нападки. Защото не вярвам някой от вас да е съгласен че наистина не може да пее...
Че кой глухар плюе по нея? Който и да е, няма хал хабер коя е Флор и откога е на сцената. Братът на мойто мъж беше на Мидалидарето, бесен фен е на Таря и искреното му мнение е, че на този фестивал Алис Купър и Флор Янсен са разковали всички, докато осталото е било пълнеж. И да, дори че нейният концерт е бил по-добър от този на Таря.
Виж целия пост
# 514
Ама тя не се и опитва да се прави на Таря, освен че си беше там като самостоятелен изпълнител тъй че изобщо не разбирам това цялото нещо. Че изпяла няколко песни и на Найтуиш, че и по неин начин а не както пяла Таря... Ами тя към половината ѝ кариера е в тая група, поне като време, не като част от цялата ѝ работа. Съвсем нормално да не игнорира това време.
Ако е там въпросът, аз повече харесвам работата ѝ извън и преди Найтуиш (хем и тях ги харесвам и с трите певици), предишните ѝ групи бяха страхотни. Като обявиха че се присъединява съм Найтуиш хем се радвах за нея защото си личеше че го иска и че се харесват, хем ме стана тъжно защото ми беше ясно че нейната група няма да оцелее.

Фея Таралежка, за съжаление много народ и много плюнки видях, то е нелепо просто.
Виж целия пост
# 515
Аз бих добавил, че WASP малко разочароваха, а дядо Алис наистина сцепи мрака. Не го очаквах и направи огромно шоу освен изпъленията на отделните песни.

natka, стига се ядосва Grinning Голям спорт е троленето и хейта.
Виж целия пост
# 516
Флор ми е любимка още от времената на Invisible Circles и според мен тя просто няма равна, няма Тари, няма Мари, няма Симони, няма дявол. За протокола - Найтуиш бяха първата група, която прослушах и то с Over The Hills and Far Away. В последно време единствено певицата от Unleash the Archers може да се мери с нея. Както и младата Aneke като говорим за контрол и сила.
Но в Найтуиш е направо с намордник и когато и да ги напусне ще е късно. Особено сега, като няма и Марко и трябва да се овладява да не издуха Трой.
Виж целия пост
# 517
Найтуиш наистина в някои отношения я кара да звучи като спъната малко, макар че тя самата казва че доста неща са си предизвикателство за пеене дори и за нея. Сигурно е така. А и при мащабите на техните турнета и концерти, съм сигурна и че много повече трябва да си пази гласа за да може да ги изкара... Те хем са много концерти, хем и дълги а не като на малка група 30-40 минути слот на фестивал. Така де, поне до тук, ще ги видим ще тръгнат ли пак по концерти и колко, там така и не се разбра защо така го решиха.

На Мидалидаре имах надежди за дует с Доро, те имаха песен заедно преди доста години, в Афтър Форевър.
Отделно че те са си омешани, че Бас Маас пък е в групата на Доро сега. Не ги знам в какви отношения са с повечето там, щом е отказала да се включи в двата концерта дето ще направят наесен. За Сандър е ясно, с Марк Янсен знам че се имат но не знам с другите как са.
Виж целия пост
# 518
Ех, мен за Алис Купър много ме е яд, но гледах видео - явно е било страхотно шоу, само хубави неща прочетох.
Виж целия пост
# 519
Аз каквито записи изгледах, явно всички са били на ниво през тия 3 дни, поне аз не видях нещо да не си е струвало. Въпреки че приятелите ми които отидоха, бяха точно за 3тия ден и с думите че искат да видят Алис Купър "дали изобщо още го може", предвид и неговата възраст.
Виж целия пост
# 520
Найтуиш наистина в някои отношения я кара да звучи като спъната малко, макар че тя самата казва че доста неща са си предизвикателство за пеене дори и за нея. Сигурно е така. А и при мащабите на техните турнета и концерти, съм сигурна и че много повече трябва да си пази гласа за да може да ги изкара... Те хем са много концерти, хем и дълги а не като на малка група 30-40 минути слот на фестивал. Така де, поне до тук, ще ги видим ще тръгнат ли пак по концерти и колко, там така и не се разбра защо така го решиха.

На Мидалидаре имах надежди за дует с Доро, те имаха песен заедно преди доста години, в Афтър Форевър.
Отделно че те са си омешани, че Бас Маас пък е в групата на Доро сега. Не ги знам в какви отношения са с повечето там, щом е отказала да се включи в двата концерта дето ще направят наесен. За Сандър е ясно, с Марк Янсен знам че се имат но не знам с другите как са.
С Йост са партия, и то не само покрай изявите ѝ при Ариен Луксен. Той продуцираше двата албума на Revamp, мисля че и самостоятелният ѝ също, но може и да греша за него. Отделно той също не се е включил за двата концерта наесен.
И там работата май вече далеч не опира само до личните им взаимоотношения, Сандер май преиздаде два албума без изобщо да се свърже нито с нея, нито с Йост.
Виж целия пост
# 521
Те и само това което чувам как им е приключила връзката със Сандър са си достатъчни неща май. Йост си работи и с нея, и с още други, но той и като цяло много малко се появява на сцена, общо взето май само в на Лукасен продукциите. Иначе си е много успешен продуцент. Абе от тая група повечето не потънаха в неизвестност а дори напротив.
Виж целия пост
# 522
Концертът на Гънс като емоция, преживяване и енергия (до голяма степен дължаща се на публиката) беше велик. Като качество на изпълнение от страна на Аксел... ще си замълча. Но аз си очаквах точно това, не бях изненадана и ми беше супер. Бих отишла още пет пъти, та дори и Аксел да грухти, мучи, блее или каквото там му е във възможностите в момента...
Виж целия пост
# 523
Аз откакто чух Флор на живо (в смисъл не лично де, а на запис на концерт) тотално забравих Таря Grinning
Мое лично мнение, да не се засегне някой.

И мен ме е яд за Мидалидаре, заради Manowar. Аз не отидох заради условията там. Но пък се успокоявам, че съм била на два техни концерта, единия от които беше 5 часов за Гинес. 5 часа Manowar. Още го говорим тоз концерт в къщи.
Виж целия пост
# 524
Аз откакто чух Флор на живо (в смисъл не лично де, а на запис на концерт) тотално забравих Таря Grinning
Мое лично мнение, да не се засегне някой.
Те са съвсем различни - и като стил, и като сценично присъствие. От двете Флор смятам че има повече възможности, но това е и защото пее в повече различни стилове, а не че Таря не е добра е тя. Но тя предимно едно си знае, поразшири репертоара и естествено че и още се разви като певица, но няма такова разнообразие при нея.
На днешно време само най-фанатичните фенове от време оно дето просто отказват да чуят и друго скачат да я защитават ей така без даже и да има от какво...
Но тя навремето беше от първите, а сега е една от много и по-трудно се и откроява без музиката на Найтуиш. Че Найтуиш все пак не беше само една Таря и докато не почна с тях никой не беше я чувал и не се знае накъде щеше да поеме и тя.
Виж Марко ми липсва много в картинката там, хем той дори не е от самото начало, него не се и опитват да го заменят с друг певец.
Ще ми е интересно от тук нататък и те как ще са, май никой не разбра защо решиха да си починат от концертите. Тогава спрягаха Флор че беше бременна, но тя не се спира а те си стоят по къщите, та не е било това.
Не че само те спряха де. Девин Таунсенд мернах че обяви че прави последно турне и в обозримо бъдеще нямало да има друго. И още има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия