Рок и хевиметъл поклонници

  • 28 418
  • 723
# 630
Защо не излизат концертните дати на Мейдън за София, Атина, Букурещ и Милано?
https://www.ironmaiden.com/tour/run-for-your-lives-world-tour/

В този линк ги има.

https://www.ironmaiden.com/tour/run-for-your-lives-world-tour-2026/

С купуването на билет за Букурещ имам проблем и нещо не ми харесва дебитната карта.
Май тук беше писано за сайт с продажба на билети за Италия.
Моля споделето го отново, че не го намирам.
Благодаря и много концертни емоции на всички.
Виж целия пост
# 631
Защо не излизат концертните дати на Мейдън за София, Атина, Букурещ и Милано?
https://www.ironmaiden.com/tour/run-for-your-lives-world-tour/

В този линк ги има.

https://www.ironmaiden.com/tour/run-for-your-lives-world-tour-2026/

С купуването на билет за Букурещ имам проблем и нещо не ми харесва дебитната карта.
Май тук беше писано за сайт с продажба на билети за Италия.
Моля споделето го отново, че не го намирам.
Благодаря и много концертни емоции на всички.
Защото сте задала 2025 година, а търсените концерти са 2026 😀
Относно дебитната карта, ако ви се въвежда автоматично, пробвайте да я въведете ръчно. Аз имах същия проблем, първоначално не я прие, но след като я въведох ръчно, успях да купя билети.
Виж целия пост
# 632
Хаха, сутрин в бързането така се случва.

И с ръчно въвеждане не се получава плащането.
Румънците ми пратиха мейл, че имам проблем с 3ds   паролата и да се обърна към банката ми.
Наскоро имах проблем с плащане към Airbnb и след дълги разговори с оператор  се оправиха нещата, но ползвайки Gugal pay(там е въведена картата ми.
Явно пак трябва да се разправям с банкерите.

П. П. Момче съм, а не момиче Simple Smile
Виж целия пост
# 633
П. П. Момче съм, а не момиче Simple Smile

Извинявам се!
Виж целия пост
# 634
Simple Smile "Адресат" на информацията ми: няма да представлява интерес за отявлени, крайни, екстремни метълисти/стки; ако приемате и прогресив - ще ви е полезно (надявам се).
Скрит текст:

На "банановия" щанд го има в прилично мп3-копие (засега на "зелевия" и в арената го няма изобщо, пиша - преди да съм проверил в залива дали няма високобитов релийз). Изслушах го преди минутки. Чудесен. Не е онзи Стикс от баталния им период на Грант Илюжън (да речем), а продължение на актуализираното им днешно звучене от Crash Of The Crown (2021). Много акустика (китарите), многогласие но не в катедрален тон, кратки парчета - грижовно подредени в нежно развитие. Ще ви хареса.
Виж целия пост
# 635
Simple Smile "Адресат" на информацията ми: няма да представлява интерес за отявлени, крайни, екстремни метълисти/стки; ако приемате и прогресив - ще ви е полезно (надявам се).
Скрит текст:

На "банановия" щанд го има в прилично мп3-копие (засега на "зелевия" и в арената го няма изобщо, пиша - преди да съм проверил в залива дали няма високобитов релийз). Изслушах го преди минутки. Чудесен. Не е онзи Стикс от баталния им период на Грант Илюжън (да речем), а продължение на актуализираното им днешно звучене от Crash Of The Crown (2021). Много акустика (китарите), многогласие но не в катедрален тон, кратки парчета - грижовно подредени в нежно развитие. Ще ви хареса.
EmBrother точно днес си го бях оставила за слушане. Наистина е хубав албума и приятен за слушане. Ето го тук за слушане от тубата https://www.youtube.com/playlist?list=PLS4jAfE9d3aIAt_jDyH8HMnfUD-Vft9Hd

И да споделя с вас едно мое скорошно откритие. Страшно много ми хареса неговият стил. Обожавам такова съчетаване на различни музикални стилове.


Целият нов негов албум https://www.youtube.com/channel/UCrkO4ezi-wIe_yplw2Gsc8w
Виж целия пост
# 636
𝐓𝐞𝐬𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 новият албум  “Para Bellum” https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_mYV8cLFKqaXpglsLOeHoC8SsqxmMjz3nE

Виж целия пост
# 637
Да се преброим? Simple Smile Аз съм там! Както и доста от моите приятели!
Огромен фен съм на Милена, както и на по-голямата част от гостите. В допълнителните анонси го има и Оги Цолов, освен изброените... Явно е потвърдил по-късно.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 638
2500 души се преброихме (както ми каза Амебата)...
Всъщност, младостта си отива, когато решиш да я изоставиш, т.е. за ония, дето бяхме - когато спрем да дишаме и да пеем песните на Милена и тези, дето са белязали живота ни.
(Осн.пост от лайва ми е в темата за концертите. Слагам друга снимка тук.)
Виж целия пост
# 639
2500 души се преброихме (както ми каза Амебата)...
Всъщност, младостта си отива, когато решиш да я изоставиш, т.е. за ония, дето бяхме - когато спрем да дишаме и да пеем песните на Милена и тези, дето са белязали живота ни.
(Осн.пост от лайва ми е в темата за концертите. Слагам друга снимка тук.)


И малко бекстейдж… 🤘
Милена и Кръпката бяха огромно удоволствие заедно!
И не само. “Ха ха”, “НЕ’АМ нерви”, “Истина”, “Сън”… - такъв заряд, такава емоция! Няма друг изпълнител на бг музикалната сцена, освен Милена, който да събере всички тези музиканти, в точно този формат и да се случи такова музикално събитие!  





Виж целия пост
# 640
@Пош - благодаря за добавката от снимки, аз ще оставя само още една (фото: Стоян Гребенаров - заедно с Нели Воева, един от фотохроникьорите на БГ рока).
И понеже моята "работа" пък е да пиша, а нямам СМ, оставям ви едни "размисли и страсти" и тук, може да ви харесат.
Стени не се разбиват с глави… Но Милена Славова го прави вече 40 години
https://mysound.bg/pop/steni-ne-se-razbivat-sys-glavi-no-milena- … godini-29831.html
Сн. Ст.Гребенаров
Виж целия пост
# 641





Beast in Black подгряваха






Тук лайф Forever (Legendary Edition) Album Livestream and Special Announcement  Bon Jovi днес 22.10.2025
 

Виж целия пост
# 642
Bon Jovi току що обявиха датите и местата за тура си догодина
https://www.bonjovi.com/live.php

Виж целия пост
# 643
Чета и търкам очите дали е истина Grinning

От толкова години ги чакам!!!
Виж целия пост
# 644
И аз,  това е инфо от официалната им страница и още едно съобщение получих от

Така ,че не сънуваме и аз от кога ги чакам да ги видя и чуя ,пак  Smiley
И току що от лайф стрийма Джон току що съобщи ,че тур ще има .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия